Skocz do zawartości

Znów płonąca przyczepa


ampere

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, witus napisał:

Pokaż swój konektorek od drugiej strony. Od wewnątrz będzie coś co zapada się w dziurkę.

Nie mam teraz dostępu, ale porównywałem je i jeden miał długą wypustkę na zewnątrz do gniazda a drugi miał wystający bolec na dziurkę w konektorze męskim. Czyli albo rybki albo pipki.

Zastosowanego przez firmę nie mam, bo i po co bym miał ten złom sobie zostawiać.

42 minuty temu, chris_66 napisał:

...I cała kupa wariacji...

Teraz widzę, że świat jest trochę większy, niż mój ogródek :(

 

Nie zmienia to jednak faktu, że nawet gdybym nie miał żadnej wiedzy na ten temat, to firma powinna zastosować takie rozwiązanie i tak to wykonać, by mnie uchronić przed pożarem.

A tutaj dali ciała :nono:

Tak czy inaczej, nadal uważam, że połączenia wysokoprądowe powinny być wykonywane na pewniejszych połączeniach, niż konektorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20 godzin temu, lbuster napisał:

Nie zmienia to jednak faktu, że nawet gdybym nie miał żadnej wiedzy na ten temat, to firma powinna zastosować takie rozwiązanie i tak to wykonać, by mnie uchronić przed pożarem.

A tutaj dali ciała :nono:

Tak czy inaczej, nadal uważam, że połączenia wysokoprądowe powinny być wykonywane na pewniejszych połączeniach, niż konektorki.

Powinni zrobić to dobrze, i ewentualne zauważone niesprawności usunąć, to nie jest jakaś kosmiczne technologie i nie wiadomo jakie pieniądze i czas

zrób sobie połączenia skręcane, nawet na zwykłych kostkach , przynajmniej wspólny minus i główne połączenia plusowe, światła i inne drobiazgi mogą być na konektorach kostka.thumb.jpg.cdf37c968954b88e33bd6b324031ba32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2019 o 21:04, chris_66 napisał:

Powinni zrobić to dobrze

:ok:

W dniu 21.04.2019 o 21:04, chris_66 napisał:

ewentualne zauważone niesprawności usunąć

Problem jest taki, że musiałbym jechać do Holandii i jeżeli już, to pojadę tam raczej turystycznie a nie z reklamacją ;)

W dniu 21.04.2019 o 21:04, chris_66 napisał:

zrób sobie połączenia skręcane, nawet na zwykłych kostkach

No ja sobie takie zrobiłem jak pisałem wcześniej.

Problemem jest to, że inne osoby z mniejszą świadomością elektroniczną sobie tego nie zrobią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie takie zrobiłem jak pisałem wcześniej.
Problemem jest to, że inne osoby z mniejszą świadomością elektroniczną sobie tego nie zrobią 


Niestety nawet serwisy "zachodnie" odwalają niezłe numery. Kiedyś robiłem zdjęcia napotkanych ciekawostek. Potem mi się znudziło jak z ciekawostek zrobił się chleb powszedni.
To samo dotyczy serwisów samochodowych.
Jak sobie nie zrobisz sam to g00wno będzie. Niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.