Skocz do zawartości

Łebski kemping, Łeba


buggy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

No to przyszła kolej na mnie. Byłem, widziałem i nawet mieszkałem tam ponad tydzień (teraz sam nie wiem czemu :) )

 

Ten kemping to klasyczny przykład - jak źle prowadzić fajny perspektywiczny biznes.

 

No to od początku - http://www.lebskikemping.pl/pl - kemping wygląda pięknie prawda ? Kids club, restauracja no i najważniejsze - nowiutkie łazienki.

 

A teraz plusy dodatnie :

 

- lokalizacja - 240m od plaży, po drodze do niej knajpki, stragany itd

- dobre zaplecze - kibelki są, jest prężna restauracja (tylko stoi wiecznie pusta)

- CISZA - jak na Łebę - bezcenna - byliśmy podczas długiego weekendu - w centrum tłumy, hałas - MASAKRA

- dobrze zaprojektowany zrzut WC chem - ciężko się pochlapać

- smaczna zupa, smaczna ryba w restauracji, pizza mała - nie warto

 

A teraz niestety dłuuuuga lista skarg i zażaleń:

 

- Najważniejsze - SYF w łazienkach... Pani sprzątaczka nie widziana od niedzieli do czwartku rano... łazienki śmierdzą jeszcze przed wejściem do środka, pod prysznicem błoto naniesione podczas poniedziałkowego deszczu... umywalki.... fatalnie brudne. -> Skończył się długi weekend, można przestać sprzątać ( a wcześniej itak był smrodek ale mniejszy)

 

- absolutny brak gospodarza / managiera / właściciela - żal patrzeć, jak fajny kemping - duża inwestycja marnuje się

- fatalny wjazd - dziurawo, błotniście, po deszczu kałuża na 3 dni głęboka na 10cm

- brak kranu do nalania wody ( obsługa poleca węża do mycia kasety przy WC Chem )

- brak chodnika na wejściu na kemping - jest tylko wjazd dla aut, dość wąsko - idzie się z dziećmi pomiędzy autami

- miła dziewczyna w recepcji, ale niestety poinformowana, że każdy klient to potencjalny uciekinier bez płacenia - czyli albo płacisz z góry za cały pobyt - albo zapomnij o elektronicznej karcie do otwierania szlabanu - (dramat.....)

- kemping nastawiony na wynajem domków (400zł lub 300zł doba) - klient na camping ważne żeby zapłacił, do niczego więcej - nie potrzebny (jego żale nie są ciekawe)

- słabe odwodnienie, po deszczu całe pole jest mokre, lekko grząskie przez 3 dni

- wiecznie nie zadowoleni pracownicy - kłócący się między sobą, nie zawsze mili dla klientów - pewnie pracują za grosze.

 

Miałem trochę czasu na obserwację obiektu - z racji przyjazdu na 9 dni - i braku chęci na przenosiny - w końcu 5 minut spacerkiem od ładnej i mało obłożonej plaży. Ale niestety żal było patrzeć, na to, że ktoś wydał niezłą kasę na nowe toalety, a później oszczędza na sprzątaniu - koncentrując się na tym aby pani sprzątająca (jedna) - sprzątała domki, bo klient już płaci 400zł za dobę..... - więc po raz kolejny przyszło nam korzystać z "węzła sanitarnego" w przyczepie.

 

Restauracja - jest, ale stoi całkowicie pusta - stolików w środku ze 30 - i z 15 na dworze, a zajęte w maxie 3-4.. - a jedzenie mimo wszystko smaczne.. Niestety zawiedli mnie ostatniego wieczoru - przed zamówieniem pizzy pytałem o czas oczekiwania - miało być 15 min, a było ponad 40, do tego nie miło jak zwróciłem uwagę że się tak nie robi.

 

Kids club - jest, mniej więcej pod opieką bardzo miłego młodego człowieka - ale dziecka pod opieką bym mu nie zostawił  na 3 minuty :). Połowę tego uroczego miejsca stanowi plac zabaw dla dzieci - wewnętrzny, a drugą połowę (nie oddzieloną) sala z projektorem, gdzie lecą filmy / bajki - ale tak głośno, że ciężko dorosłemu 5 minut wytrzymać, wiele dzieci z racji hałasu nie przekracza progu tego pomieszczenia - ale animatorowi to nie przeszkadza :).

 

miejsce z super lokalizacją, dość dobrze zaprojektowane, z potencjałem, ale bez gospodarza. Serdecznie NIE POLECAM nikomu.

 

 

P.S w razie czego chętnie przeczytam odpowiedź właściciela.

post-8007-0-00494000-1377290949_thumb.jpg

post-8007-0-21630400-1377290957_thumb.jpg

post-8007-0-78144400-1377290963_thumb.jpg

post-8007-0-06658400-1377290970_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dziś dopiero przy poszukiwaniach campingu na kolejny sezon odnalazłem ten wątek. Miałem okazję być tam z 2-ką dzieci w zeszłym roku przez 3 tygodnie lipca, pogoda była świetna więc kłopotów z błotem nie doświadczyłem. Z łazienkami absolutnie nie było aż tak źle jak pisze maarec. Może w sierpniu było znacznie gorzej ale za mojego pobytu, generalnie trudno się przyczepić, sprzątane były przynajmniej raz dziennie, choć zawsze mogło być lepiej :) Za to woda ciepła dostępna przez całą dobę, sanitariaty nowe , prysznice bez dodatkowych opłat. Z uwagami co do obsługi na recepcji muszę się zgodzić, wjazd faktycznie nieciekawy i brakuje wyjścia z campingu nawet takiego otwieranego na dzień poza recepcją. Uwaga na ustawienie się przy ogrodzeniu sąsiadującym z recepcją drugiego campingu, są tam ustawione ich śmietniki i więc śmierdzi niemiłosiernie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też dziwi cisza w tym temacie - na miejscu właściciela coś bym tam prostował.

 

ale co tam, byłeś w lipcu więc było sprzątane - w sierpniu po weekendzie dłuższym camping stał się pusty, i sprzątania też zabrakło, więc niestety nowe łazienki traciły urok, gdyż były brudne.

 

fajne miejsce, z potencjałem ale brakuje gospodarskiej ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pewnie masz rację, ale faktycznie brakuje gospodarza co dziwi tym bardziej, że zainwestował w camping duże pieniądze. Może w tym roku będzie lepiej ale tego nie sprawdzę bo planuję w tym roku uderzyć na Mazury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

byłem w zeszłym roku w Łebie na kilka dni, pogoda dopisywała, ale te tłumy w samej Łebie były bardzo zniechęcające, czułem się jak mrówka w mrowisku i w tym roku nie ma opcji, żebym się tam wybrał, bo nie ma realnych szans na wypoczynek i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku w Łebie na kilka dni, pogoda dopisywała, ale te tłumy w samej Łebie były bardzo zniechęcające, czułem się jak mrówka w mrowisku i w tym roku nie ma opcji, żebym się tam wybrał, bo nie ma realnych szans na wypoczynek i spokój

 

dlatego wybrałem się w 2013 roku na camping Łebski - dalej od centrum i tłumów a za to blisko do plaży. Lokalizacja dla mnie idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku wybrałem się do Łeby i razem z żonką szukaliśmy kempingu blisko plaży. Przejechałem Morski i wpadliśmy pooglądać Łebski. Maarec pisze całą prawdę o tym kempingu także nie będę się powielał, wróciliśmy na Morski i miło spędziliśmy 2 tygodnie w super warunkach i super klimacie nasze wakacje. Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

właśnie wróciłem, 2 dni pobytu w tej miejscówce, nic się nie zmieniło

 

na plus:

tylko lokalizacja przy wejsciu na plaże w spokojnej częsci Łeby

 

na minus:

1. ceny/standard

2. chamskie i wsiurskie nacigactwo poprzez doliczanie do pobytu (byłem tylko auto i namiot) opłaty za 'podłączenie do prądu' mimo że nie brałem
przyłącza bo 'każdy korzysta (np z gniazdka w łazience do golenia czy suszarki) i nie płaci' - tak to mi argumentowała pani kierowniczka, nadęta persona wtrącająca się recepcjoniście podczas wprowadzania (5x dłużej niż to bywa na normalnych kempingach) danych do zamieszkania
3. kompletny brak kontroli kto wchodzi na teren obiektu, jedyne co kontrolowali to czy ten co autem wyjeżdża ma zapłacone

4. toalety śmierdzą i brak opcji regulacji wody (nie ma zimnej tylko gorąca)

5. krzywe ścieżki/szlaki komunikacyjne po ciemku zabić się można

reasumując - na tej ulicy (Turystyczna) macie wcześniej dwa campy (Baltic i coś jeszcze) więc na na 'łebski' zajedźcie tylko jeśli nie będzie już wcześniej miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Myślałam ze tylko ja sie czepiam i myślałam ze tylko na mnie sie uwzięli - niestety potwierdzam te minusy ujemne dla Kempingu Łebskiego: chamska obsługa, tylko kasa kasa i kasa. Ciagle człowieka inwigilują i ciagle trzeba za coś dopłacać. Jedyny plus tego miejsca to blisko do plaży-to wszystko. Chyba nie mają dużego zainteresowania bo od tych ktorzy są wyciągają tyle ile wejdzie. Chaos, nikt nic nie wie. Proste domowe jedzenie kosztuje tyle co wypaśna ryba w centrum razem z piwkiem. Zeby nie chamstwo obsługi to ten ośrodek nawet by uszedł. Odradzam. Wiecej juz tu nie przyjadę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czy coś zmieniło się na Łebskim po poprzednim sezonie. \chciałbym na tydzień wyskoczyć w sierpniu??? Jeżeli nie to zostaje Morski 21, bo na Ambre byłem 4 razy. Tylko jak w sierpniu z mijescówką na Morski, trzeba rezerwować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zmienił(a) tytuł na Łebski kemping, Łeba

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.