Skocz do zawartości

Łebski kemping, Łeba


buggy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś zmieniło się na Łebskim po poprzednim sezonie. \chciałbym na tydzień wyskoczyć w sierpniu??? Jeżeli nie to zostaje Morski 21, bo na Ambre byłem 4 razy. Tylko jak w sierpniu z mijescówką na Morski, trzeba rezerwować???

Myślę że trzeba zadzwonić ponieważ w sierpniu zjeżdżają sie Niemcy i będzie tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając różne posty można stwierdzić że na większości kempingów jest to samo związane z wyciąganiem kasy nie mamy na to wpływu od kilku lat w polsce bardzo rozwiną się karawaning i bardzo duża ilość przyczep o czym dobrze wiedza że w sezonie dwóch miesięcy wszyscy muszą się gdzieś zalokować więc pełna olewka . Co do obsługi to kwestia człowieka , ja obecnie jestem w Chłapowie i przed przyjazdem zjeździłem Lazurowe , Horyzont , Mały Horyzont , Alexa i Keja ale nie polecam Lazurowe i chyba Keje chamstwo  do potęgi a na Lazurowym wysłałem emaila o rezerwacje i które miejsca są dostępne ,dostałem po południu tylko odpowiedz o wpłacie pieniędzy (kilka dni na wpłatę) i nic więcej ale stwierdziłem że i tak jestem w Gdańsku na Stogach to szybciej dojadę jak pieniądze dojdą . Na następny dzień przyjeżdżam a odpowiedź -rezerwacji brak i to w ignorandzki sposób . Więc obróciłem sie na pięcie z racji braku miejsc na wszystkich polach (oczywiście dojechałem w sobotę - dlatego) zajechałem na Baltic pole namiotowe (Z którego wszyscy się śmieja) obok Małego Hroyzontu gdzie miejsc jest dużo brak wydzielonych parceli . Ale napiszę że piękny widok na morze , zejście do plaży po schodach (198) cisza i brak tłoku ( jak pisał TommyM ) gorąca woda cały czas , jedyny minus to sanitariaty które są rzadko sprzątane . A jeszcze nad mienie co do chamstwa w recepcjach Na temat Lazurowego się nie wypowiem bo szkoda pisania ale na przykładzie Małego Horyzontu byli tam młodzi ludzie chyba studenci tak mili że to oni mi polecili mi ten Baltic tylko przestrzegli przed sanitariatami . Ale po pobycie tygodniowym jestem zadowolony na spokojnie za wszystko z klimatycznym zapłaciłem około 70zł( 2+1 i ful wypas) Miłego wypoczynku właśnie dzisiaj się przenoszę w kierunku Łeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy kiedy w Chłapowie w sezonie, naganiacze kierowali zestawy na kempingi.

Dziś widać w Twoim przypadku mają gzieś wszystkich jak mają pełne obłożenie. Dobrze wiedzieć.

Jak byś miał takie problemy w Łebie, to mam pewniaka tylko w Nowęcimie,(daj znać na priv) jutro tam będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łebie na morskim 21 też olewatorstwo i mają klientów w du..e jak nie ty to będzie następny. Za dużo kasy i mają w du..e klientów. Zdecydowanie odradzam.

http://forum.karawaning.pl/topic/13567-kemping-łeba-morski-21-czy-ambre-który-wybrać/?p=487003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj, nie wiem jak jest dokładnie na łebskim ale zza ogrodzenia idąc na plażę jest dużo pojazdów z De i Nl oraz PL , teren jakos bardzo nie równy jest tam, dlatego ja przebywam juz 2 rok na Morski 21 i jest sympatycznie, ale tez jest bardzo ciekawie na intercamp84... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem okazję po kilku latach nieobecności być ponownie  gościem na kempingu  Łebski w Łebie,ogólnie nie polecam- porażka i strata czasu.Pewnie właściciele zapytają dlaczego , Jedyny plus to odległośc od plaży i chyba to ich trzyma ich  przy ,,życiu"To niedopuszczalne w tych czasach i za te ceny  by brodzić w ciemnościach na całym terenie , w łazienkach męskich- prysznice  brak haczyków na garderobę itp. (zwracałem uwagę personelowi obsługi  ,prosiłem  w ciągu  pobytu ,żadnej reakcji }Porażką jest też wiele innych spraw np śmierdzący zestaw kontenerów na smieci  na powitanie przy wejściu, a na polu kempingowym  brak koszów ( na innych polach standart} .   Piszę o tych podstawowych tematach tylko dlatego ,żeby przestrzec właścicieli/zarządcę  i wskazać ,że na innych kempingach jest inaczej i właściciel/ zarządca powinien starać się żeby oprócz wyciągania pieniędzy od przyjezdnych postarać się trochę ,bo za chwile ludzie dostrzegą ,że u konkurencji to wszystko czego tu brakuje jest standartem. Reasumując po powrocie po latach nie polecam tego miejsca i uważam ,że klimat  późnego Gierka to nie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he a przez płot miałeś Morski 21, gdzie wszystko jest zorganizowane elegancko. Jak chodziłem na plażę to się zastanawiałem jak tam można w ogóle stanąć. Wspomnę że już wcześniej na tym forum koledzy przestrzegali przez standardem tego pola (Łebski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zmienił(a) tytuł na Łebski kemping, Łeba
  • 1 rok później...

Koledzy, a jakbyście mieli porównać Morski oraz właśnie Leśny ? 

Na Morskim już byliśmy, szykujemy się ponownie ale kolega podpowiedział mi o Leśnym. Widzę że jest dalej do morza, i tak lekko w miejskiej części Łeby. 

Ale podobno bardzo wysoki standard. Macie jakieś porównanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Jestem obecnie na kempingu Morskim. Jutro wyjeżdżamy. Muszę przyznać, ze standard maja wysoki. W toaletach znajdują się pojemniki do odkażania rak. Kemping jest zapełniony. Ponoć maja rezerwacje już na cały lipiec - brak miejsc. Mogę polecić te miejsce.

 

Widziałem kemping Łebski za płotu. Remontują na kempingu ścieżki. Z zewnątrz wyglada na rozkopany. Przynajmniej za chwile się poprawia dojazdy do parceli czy domków. Fakt jedyny plus tego kempingu, ze ma 100 m bliżej do plaży niż kemping Morski.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.