Skocz do zawartości

Którędy jechać nad morze ?


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam pytanie jako początkujący jaką trasę najlepiej wybrac ja startuję z Rybnika a meta to Darłówko Róża wiatrów dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

wiesz ja z Mysłowic jadę mniej więcej w tamte okolice (Rowy), obieram kierunek Łódź, potem przedzieram się prze to miasto na tą nową na razie, bez płatną autostradę w kierunku Torunia, później już obieram kierunek na Bydgoszcz ponieważ nie będę darmozjadą z amber one, płacił za zestaw jak za tir-a.... później już sobie możesz wybrać własny wariant drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacha, dnia 12 Cze 2015 - 22:22, napisał: snapback.png

 

 

elvis52, dnia 12 Cze 2015 - 22:52, napisał:

Dziekuje za ten osrodek bylismy tam Bo planowalismy urlop wlasnie w jaroslawcu I nigdy wiecej nie dosc ze daleko do miasta to na plaze 2 km Bo tez jakies budowy tam Ida teren maly jakis pseudo plac zabaw dla dzieci a na fotkach wszystko pieknie I ceny wyzsze niz w rowach czy to na slowinskiej perle czy u krystyny

 

 

Elvis, każdy ma swoje upodobania ale nie rozumiem dlaczego piszesz nieprawdę. Sprawdziłem i w Słowińskiej Perle dwoje dorosłych, dziecko, samochód, przyczepa, prąd kosztuje 64 zł/dobę. W ośrodku który podałem 56 zł/dobę, więc wychodzi taniej. Do centrum jest 950 metrów, dla mnie nie jest to duża odległość. Do plaży 900 metrów też jakoś przesadnie daleko to nie jest. Pole małe ale trudno aby wszystkie kempingi były duże.

 

Wszystko zależy od tego co kto lubi.

5% zniżki na slowinskiej perle liczą zawsze 60 za dobę i to za 2 doroslych i 2 dzieci a nie jedno jak piszesz rozmawialem z wlascicielem i za 56 zl nam oferowal 2 doroslych 2 dzieci cepa prad a auta nie liczyl a nawet jesli z autem to masz 64 zl minus te 5% czyli 60 tak jak co roku a u Krystyny tez w Rowach 50 za dobę a plac dużo większy i wszędzie bliżej na wczasy jedzie się odpocząć a nie męczyć robiąc kilometry

Witam mam pytanie jako początkujący jaką trasę najlepiej wybrac ja startuję z Rybnika a meta to Darłówko Róża wiatrów dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

Najlepiej kieruj się od razu na Poznan dk11 dzis wracalem właśnie przez Lodz tak jak kolega wczesniej pisal i wyszlo mnie 80km dalej niż 11 a na stacji tez się zdziwiłem ze spalil więcej niż jadac nad morze

Lecisz na Poznan i dalej na Pile Koszalin i przed Koszalinem odbijasz na Bobolice Slawno i będziesz miał potem odskocznie na Darlowko

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5% zniżki na slowinskiej perle liczą zawsze 60 za dobę a u Krystyny tez w Rowach 50 za dobę a plac dużo większy i wszędzie bliżej na wczasy jedzie się odpocząć a nie męczyć robiąc kilometry Najlepiej kieruj się od razu na Poznan dk11 dzis wracalem właśnie przez Lodz tak jak kolega wczesniej pisal i wyszlo mnie 80km dalej niż 11 a na stacji tez się zdziwiłem ze spalil więcej niż jadac nad morze

Lecisz na Poznan i dalej na Pile Koszalin i przed Koszalinem odbijasz na Bobolice Slawno i będziesz miał potem odskocznie na Darlowko

Koledzy bez przepychanek  gdzie jest taniej a gdzie lepiej w Rowach proponuje  Przymorze to zobaczycie normalny cennik. :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5% zniżki na slowinskiej perle liczą zawsze 60 za dobę i to za 2 doroslych i 2 dzieci a nie jedno jak piszesz rozmawialem z wlascicielem i za 56 zl nam oferowal 2 doroslych 2 dzieci cepa prad a auta nie liczyl a nawet jesli z autem to masz 64 zl minus te 5% czyli 60 tak jak co roku a u Krystyny tez w Rowach 50 za dobę a plac dużo większy i wszędzie bliżej na wczasy jedzie się odpocząć a nie męczyć robiąc kilometryNajlepiej kieruj się od razu na Poznan dk11 dzis wracalem właśnie przez Lodz tak jak kolega wczesniej pisal i wyszlo mnie 80km dalej niż 11 a na stacji tez się zdziwiłem ze spalil więcej niż jadac nad morze

Lecisz na Poznan i dalej na Pile Koszalin i przed Koszalinem odbijasz na Bobolice Slawno i będziesz miał potem odskocznie na Darlowko

 

oczywiście można i '11' lecieć jeżli nie będzie przeszkadzać to że praktycznie na całej trasie masz do dyspozycji tylko jeden pas ruchu, na odcinku po między T.Górami a Poznaniem kilka razy przecinasz linie kolejowe, jak Cię złapie to parokrotnie będziesz przepuszczał ten sam pociąg. dodatkowo częściej niż niż na '1' przebijasz się przez miasta... (np: Ostrzeszów, Jarocin...... ) ja tą trasą jeździłem kiedyś i własnie na morze i przez prawie rok służbowo, mam jej dość. 

dlatego z czystym sumieniem polecam tresę na ŁÓDŹ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję mam nadzieję ze dojedziemy szczęsliwie juz tylko 14 dni do wyjazdu mam też nadzieje ze róża wiatrów jest dobrym wyborem pierwszy raz jedziemy nad bałtyk pozdrawiam wszystkich i dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję mam nadzieję ze dojedziemy szczęsliwie juz tylko 14 dni do wyjazdu mam też nadzieje ze róża wiatrów jest dobrym wyborem pierwszy raz jedziemy nad bałtyk pozdrawiam wszystkich i dziękuję pozdrawiam

My wybieramy się 6.07 na RW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście można i '11' lecieć jeżli nie będzie przeszkadzać to że praktycznie na całej trasie masz do dyspozycji tylko jeden pas ruchu, na odcinku po między T.Górami a Poznaniem kilka razy przecinasz linie kolejowe, jak Cię złapie to parokrotnie będziesz przepuszczał ten sam pociąg. dodatkowo częściej niż niż na '1' przebijasz się przez miasta... (np: Ostrzeszów, Jarocin...... ) ja tą trasą jeździłem kiedyś i własnie na morze i przez prawie rok służbowo, mam jej dość. 

dlatego z czystym sumieniem polecam tresę na ŁÓDŹ

Czemu na tą Łódź??? Macie taką piękną trasę pod nosem praktycznie. Mianowicie A4 kierunek Wrocław, zjazd na Legnicę, piękną obwodnicą Zielonej Góry potem na Świebodzin Kołobrzeg i i dalej na Darłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na tą Łódź??? Macie taką piękną trasę pod nosem praktycznie. Mianowicie A4 kierunek Wrocław, zjazd na Legnicę, piękną obwodnicą Zielonej Góry potem na Świebodzin Kołobrzeg i i dalej na Darłowo

bo jest bezpłatna :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Viazlodzielem lepiej się tam nie pokazywać :pad:

ehhh Tomek Ty, to już masz całkiem prz......e, z jednej strony Voazłodziej z drugiej autostradowe darmozjady....

choć akurat A4 odcinek Katowice-Wrocław jest najbardziej przyjazna dla naszych zestawów ale pod warunkiem mieszczenia się w 3,5T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jako początkujący jaką trasę najlepiej wybrac ja startuję z Rybnika a meta to Darłówko Róża wiatrów dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

 

 

 

Najlepiej kieruj się od razu na Poznan dk11 dzis wracalem właśnie przez Lodz tak jak kolega wczesniej pisal i wyszlo mnie 80km dalej niż 11 a na stacji tez się zdziwiłem ze spalil więcej niż jadac nad morze

Lecisz na Poznan i dalej na Pile Koszalin i przed Koszalinem odbijasz na Bobolice Slawno i będziesz miał potem odskocznie na Darlowko

Kiedyś ciągałem się przez Łódź

Od kilku już lat Wrocław- Poznań- Piła- Koszalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.