Skocz do zawartości

Kemping miejski w Przedbórz ul. Częstochowska


Michał i Ela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20 minut temu, Michał i Ela napisał:

Maarec i co, jesteś już w Przedborzu? Jak wrażenia? Ile jest ekip?

 

Dotarliśmy przed 21. Są 3 namioty, my i lokalsi. Ogółem o 22.43 lokalna młodzież udała się do domów, koniec imprezy, która w sumie nas zawiodła, jakby nagłośnienia nie mieli :). Pozytywnie za ok 25zl doba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało reklamują ale to ze względu na dotację jaką wzięli i nie mogą zarabiać.

Poczekajmy aż okres ochrony się skończy, wtedy ceny mogą Nas zaskoczyć.

Sam pamiętam jak bylismy tam jednymi z pierwszych załóg i doradzilismy kilka rzeczy ale odpowiedź byla prosta: "teraz juz wiemy ale nie możemy wprowadzać zmian ws. projekt". :(.

Chociaż cos tam pomyśleli, np. Deska między zlewami w zmywalni się pojawila bo nie było gdzie naczyć odkładać. Jeden kran przy zmywalni dorobił się słuchawki prysznicowej i jest jak wodę do konewki nalać, pojawiła się zlewnia do kota/szarówki bo na początku trzeba było zlewać bezpośrednio do szamba itd. 

@maarec, widzisz, pisalem Ci że jest spokój mimo częściowego braku ogrodzenia itd. 

Jak byś chciał to idź z dzieciakami w kierunku grobli między stawami, jest tam mini ścianka wspinaczkowa a na przeciwnym koncu stawów juz w Przedborzu jest knajpa podająca "kugiel". Jak jestes to warto spróbować regionalnego specjału.

 

http://polaneis.pl/smaki-swiata/perelki-kulinarne-polski-9-przedborski-kugiel-garnek-po-potrawie-czyscily-ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety nie. Nie wiem nawet jak sie nazywa (nie pamiętam).

Knajpa jest na "12:30" jak staniesz na plaży tyłem do pola od mini golfa. Oczywiście za tym deugim stawem nie tym z pływalnią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, strus251 napisał:

Oj niestety nie. Nie wiem nawet jak sie nazywa (nie pamiętam).

Knajpa jest na "12:30" jak staniesz na plaży tyłem do pola od mini golfa. Oczywiście za tym deugim stawem nie tym z pływalnią.

 

Spoko, jest tam jedna jedyna knajpa. Tyle, że dziś jest tam impreza rodzinna. Może jutro się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w Przedbórzu przeszedł do histori. Żałuję, że tyle lat się tam wybieraliśmy ( min od 2013). Było bezpiecznie, tanio i rozrywkowo. 

Dziś z racji pogody i niedzieli pojawiło się dużo lokalsów i parkowali na zakazie, mimo wszystko udało się wyjechać bez problemów.

Miejsce polecam, najlepiej z klimą w upały bo cienia brak. Łazienki czyste.

 

Aha, na stacji paliw BP jest najlepsza pizza pewnie w całym województwie, grzech nie zajrzeć - nazwa Włoski pomidor. Pozostałe omijajcie z daleka.

Byliśmy na spacerze w Sielpi, gdzie camping 3 razy droższy i szału nie robi. Odwiedzajcie Przedbórz, bo warto.

IMAG1876.jpg

IMAG1865.jpg

IMAG1880.jpg

IMAG1849.jpg

IMAG1879.jpg

IMAG1882.jpg

IMAG1846.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przedbórz zaliczony :)

W porównaniu do relacji przedmówców generalnie zmian nie ma, oprócz osoby opiekującej się kempingiem - zamiast pana jest pani. Pani sprawia wrażenie (moje subiektywne) jakby turyści stanowili dla niej poważny problem i przeszkadzali w jej dotychczas spokojnej pracy ;) 
Przykład 1: kolega forumowy Rafał - pozdrawiam :) - poprosił o oprysk przeciwko komarom (gryzły jak wściekłe) - po dłuższym czasie przywieziono spryskiwacz z przygotowanym środkiem antykomarowym i z komentarzem: "my pryskać nie będziemy bo nie umiemy, jak Pan wnioskujący chce, to niech sobie sam opryska..." No i asystowałem koledze Rafałowi w opryskach :) 
Przykład 2: irytujący sposób obsługi WC i pryszniców. Na kempingu są ogólnodostępne toalety ale czynne WYŁĄCZNIE w godzinach pracy obiektu, czyli od 11.00 do 19.00. Poza godzinami pracy zamknięte są na głucho. Są również dwie umywalnie (
4-5 umywalek, 4 prysznice, 2 toalety) - damska i męska - zamykane na klucz. Ale nie jest tak prosto, że dziewczynki chodzą do damskiej, a chłopcy do męskiej... klucz do wybranej umywalni dostają do swojej dyspozycji 2-3 załogi i muszą się jakoś nim dzielić :( I nikomu nie przeszkadza, że idąc się kąpać blokuję 4-5 umywalek, 3 prysznice i 2 toalety, bo na moje lekkie zdziwienie takim sposobem zarządzania higieną usłyszałem od pani opiekującej się "wie pan ile byłoby roboty, gdyby było otwarte ot tak sobie..."

Podobno jest to ostatni rok niskich cen, od przyszłego roku mają być zmiany.

Serdeczne podziękowania dla kolegi Rafała za pomoc w ogarnięciu tematu z przyłączeniem się do prądu (wolne były tylko te gniazda okrągłe na 3 bolce), a je nie miałem odpowiedniej wtyczki)

A ogólnie było miło, sympatycznie, lajtowo, Przedbórz można obejść cały spacerkiem w godzinę. Polecam :)

 

 

 

IMG_3257 (960x1280).jpg

IMG_3273 (1280x960).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.