Jump to content
Michał i Ela

Kemping miejski w Przedbórz ul. Częstochowska

Recommended Posts

Michał i Ela

Dodaje cennik, jest tam sympatycznie i bardzo tanio.

IMG_20180813_183341.jpg

Leon35

Całkiem przyzwoita miejscówka. Mało cienia ale zaplecze bardzo ładne.

Edited by Leon35 (see edit history)

Michał i Ela

Jedzie ktoś w najbliższym czasie?

Karjon

Moje dzieci mnie namawiają żeby jechać. Tylko głupio na kemping jechać 12km od domu.😀

maarec

Mocno rozważam na najbliższy weekend, obawiam się tylko o ciszę i bezpieczeństwo. 

Mandrol

Marek ale o co chodzi? Jakaś ustawka kiboli się szykuje czy co?

Leon35

A dlaczego głupio. Fajne miejsce nie ważne ile kilometrów od domu.

maarec
7 godzin temu, Mandrol napisał:

Marek ale o co chodzi? Jakaś ustawka kiboli się szykuje czy co?

Czytałem gdzieś o tym, że teren jest na noc otwarty, obsługa nie ogarnia itd. Byłeś tam lub się wybierasz? Na 80% będę startował z Radomska ok 19 w pt i szukam gdzie jechać.

Mandrol

Mareczku, ciut troszeczkę za daleko mam- prawie 10 tyś. km i 7 godzin różnicy:D

Kilka lat wstecz często jeździłem do Maleńca i po drodze mijałem Przedbórz ale nie kojarzę, żeby był tam jakiś znak pola kempingowego. Na fotkach z Camperteamu wygląda to ciekawie- https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=21422&sid=3bcb925fdea078312efa05d7a6300ef1

Będzie się trzeba wybrać do starych znajomych z Maleńca to nocleg mamy jak znalazł;)

Michał i Ela

w sobotę ma padać, dopiero nd, pn ma być idealna pogoda. Mocno roważam pobyt od niedzieli do wtorku.

4 godziny temu, Mandrol napisał:

Mareczku, ciut troszeczkę za daleko mam- prawie 10 tyś. km i 7 godzin różnicy:D

Kilka lat wstecz często jeździłem do Maleńca i po drodze mijałem Przedbórz ale nie kojarzę, żeby był tam jakiś znak pola kempingowego. Na fotkach z Camperteamu wygląda to ciekawie- https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=21422&sid=3bcb925fdea078312efa05d7a6300ef1

Będzie się trzeba wybrać do starych znajomych z Maleńca to nocleg mamy jak znalazł;)

jest tak jak na fotkach oprócz zbiornika wodnego. Ta część bliżej plaży została przedzielona i zadbana. Woda jest w miare czysta, bez glonów itp., jest ratownik i wydzielone miejsce nawet dla najmłodszych. Minusem jest wielkość zbiornika do kąpieli - jest mały, plusem jest plaża - duża, czysta i zadbana

strus251

@maarec byłem tam kilkakrotnie w czasie ostatnich 3lat. Ostatni raz w zeszłym roku.

Owszem, teren nie jest zamykany /ogrodzony w całości ale nigdy nie zaobserwowałem jakiś niebezpiecznych sytuacji.

Czasem, wieczorem miejscowa młodzierz podjechała autem, wypili jakiś napój na parkingu lub na ławeczkach/grzybkach i pojechali. Oczywiscie podczas ich pobytu był spokój. Coś się pośmiali itd ale nigdy awantury, burdy czy zaczepek nie było.

Jeżeli chodzi o obsługę to nie ma jej na miejscu 24h ponieważ "opiekun" pola mieszka w bezpośrednim sąsiedztwie i chyba nie ma takiej konieczności.

Zawsze jak byliśmy to rzeczy typu krzesełka, stolik itd zostawały pod markizą i wszystko było.

maarec

dzięki za cenne informacje. Znalazłem też swoje fotki z roku 2013. Macie może jakiś kontakt telefoniczny do obsługi ? Nie mam ochoty dojechać pod bramę wieczorem i tam spać.

Ogółem ten rejon Kraju prosi się o camping z prawdziwego zdarzenia, na północ od Częstochowy nie ma gdzie jechać aby mieć pewność, że trafi się na prawdziwy camping (z recepcją, obsługą i bez bandy młodzieży).

strus251

Niestety, tel. nie posiadam. Nie mialem nigdy potrzeby dzwonić. 

Michał i Ela

opiekun obiektu to p. Marek Łyszczarek 693 565 045

maarec
24 minuty temu, Michał i Ela napisał:

opiekun obiektu to p. Marek Łyszczarek 693 565 045

dzięki wielkie, wieczorem podejmiemy decyzję, to jutro rano zadzwonię do Pana :)