Skocz do zawartości

Kemping miejski w Przedbórz ul. Częstochowska


Michał i Ela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, Mandrol napisał:

Marek ale o co chodzi? Jakaś ustawka kiboli się szykuje czy co?

Czytałem gdzieś o tym, że teren jest na noc otwarty, obsługa nie ogarnia itd. Byłeś tam lub się wybierasz? Na 80% będę startował z Radomska ok 19 w pt i szukam gdzie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, ciut troszeczkę za daleko mam- prawie 10 tyś. km i 7 godzin różnicy:D

Kilka lat wstecz często jeździłem do Maleńca i po drodze mijałem Przedbórz ale nie kojarzę, żeby był tam jakiś znak pola kempingowego. Na fotkach z Camperteamu wygląda to ciekawie- https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=21422&sid=3bcb925fdea078312efa05d7a6300ef1

Będzie się trzeba wybrać do starych znajomych z Maleńca to nocleg mamy jak znalazł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę ma padać, dopiero nd, pn ma być idealna pogoda. Mocno roważam pobyt od niedzieli do wtorku.

 

4 godziny temu, Mandrol napisał:

Mareczku, ciut troszeczkę za daleko mam- prawie 10 tyś. km i 7 godzin różnicy:D

Kilka lat wstecz często jeździłem do Maleńca i po drodze mijałem Przedbórz ale nie kojarzę, żeby był tam jakiś znak pola kempingowego. Na fotkach z Camperteamu wygląda to ciekawie- https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=21422&sid=3bcb925fdea078312efa05d7a6300ef1

Będzie się trzeba wybrać do starych znajomych z Maleńca to nocleg mamy jak znalazł;)

jest tak jak na fotkach oprócz zbiornika wodnego. Ta część bliżej plaży została przedzielona i zadbana. Woda jest w miare czysta, bez glonów itp., jest ratownik i wydzielone miejsce nawet dla najmłodszych. Minusem jest wielkość zbiornika do kąpieli - jest mały, plusem jest plaża - duża, czysta i zadbana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maarec byłem tam kilkakrotnie w czasie ostatnich 3lat. Ostatni raz w zeszłym roku.

Owszem, teren nie jest zamykany /ogrodzony w całości ale nigdy nie zaobserwowałem jakiś niebezpiecznych sytuacji.

Czasem, wieczorem miejscowa młodzierz podjechała autem, wypili jakiś napój na parkingu lub na ławeczkach/grzybkach i pojechali. Oczywiscie podczas ich pobytu był spokój. Coś się pośmiali itd ale nigdy awantury, burdy czy zaczepek nie było.

Jeżeli chodzi o obsługę to nie ma jej na miejscu 24h ponieważ "opiekun" pola mieszka w bezpośrednim sąsiedztwie i chyba nie ma takiej konieczności.

Zawsze jak byliśmy to rzeczy typu krzesełka, stolik itd zostawały pod markizą i wszystko było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za cenne informacje. Znalazłem też swoje fotki z roku 2013. Macie może jakiś kontakt telefoniczny do obsługi ? Nie mam ochoty dojechać pod bramę wieczorem i tam spać.

Ogółem ten rejon Kraju prosi się o camping z prawdziwego zdarzenia, na północ od Częstochowy nie ma gdzie jechać aby mieć pewność, że trafi się na prawdziwy camping (z recepcją, obsługą i bez bandy młodzieży).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.