Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu "u Sikory" Niedzwiady Małe 14-16.09.2018


Rekomendowane odpowiedzi

Lista pomysłów, z których powstanie ankieta: 

1. ? UFO i Kosmos (Star Wars, Star Trek, NASA, Houston mamy problem, itp, itd.).

2. ☎️ Powtórka z rozrywki - Lata 80-te BIS.

3. ?️ Postacie z filmów i aktorzy  (będzie duuużo ⭐, to musi być dłuuugi czerwony dywan)

4. ? Dzień dziecka (sobota 1.06.2019) -  dorośli zamieniają się w dzieci, a dzieci w dorosłych. Jak dorosłe dzieci będą niegrzeczne, to pójdą na karnego jeżyka ?.

5. ?‍♂️?‍??‍? Profesjonaliści: czyli każdy prezentuje swój zawód, a jak nie, to można inny, wymarzony ...

6. ? Dziki zachód: Kowboje i Kowbojki, Indianie i Indianki oraz Szeryf....

7. ?? Lata 60-te: dzwony, chustki, lenonki, rock'n'roll, twist...

8. ? Dżungla: kawałek przepaski z futerka na biodra, wąż boa na szyję i bose stopy: Tarzan & Jane, King Kong, Mogli, może być nawet W.Cejrowski...  

9...

...

110...

Edytowane przez Krzys & Asia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeście sypnęli jak z rękawa :).  Pomysł Dżungla poruszył na tyle moją wyobraźnię że nie mogę nic teraz wymyślić :sciana:.Na szczęście mamy jeszcze czas.

 

Edytowane przez irkoski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarioGA napisał:

A moze tematem spotkania moga byc zawody, jakie niektorzy  z nas wykonuja:-)

Haha dobre ja np mam 2 zawody wykonywane jeden to fotografia wiec wielu osobom było by łatwo ale 2 gi to awaryjne otwieranie drzwi ... ktoś oprócz mnie ma wytrychy ? Haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RM77 napisał:

Za co się przebrać tematyka itp - a może OSTATKI u Sikory z kuligiem ;)


Rafał Wosik

Najprostsza rzecz, jak sobie przypomnę Panią z podstawówki, która do mnie mówiła: Ty bałwanie

To ja bym nie musiał się przebierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Malinki napisał:

Najprostsza rzecz, jak sobie przypomnę Panią z podstawówki, która do mnie mówiła: Ty bałwanie

To ja bym nie musiał się przebierać ?

hehe-  to ja mam dylemat,  ja byłem debilem - mam się przebrać czy nie ?:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, irkoski napisał:

hehe-  to ja mam dylemat,  ja byłem debilem - mam się przebrać czy nie ?:oslabiony:

Źle zrozumiałeś ..... chodziło że jesteś didżejem ?

 

Czyżby sylwester się kroił u Sikory ?

Edytowane przez Boas43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2018 o 22:12, Tomaszgd napisał:

Haha dobre ja np mam 2 zawody wykonywane jeden to fotografia wiec wielu osobom było by łatwo ale 2 gi to awaryjne otwieranie drzwi ... ktoś oprócz mnie ma wytrychy ? Haha 

Tomasz, ale ja nie miałem na myśli żeby zdradzać co robimy na co dzień, bo by jeszcze wyszlo na jaw?Albo niektórzy by nie  przebrali się wogole??

W dniu 25.09.2018 o 10:45, RM77 napisał:

Za co się przebrać tematyka itp - a może OSTATKI u Sikory z kuligiem ;)


Rafał Wosik

Rafał, ciekawy temat, tylko skąd Sikora tyle śniegu ngarnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Boas43 napisał:

A tak na poważnie.....jest jakas szansa na sylwester u Sikory? 

Ktos podejmie sie organizacji lub moze ogolnie zrobic taki spontan? 

Kurczę to było by niezłe ? tylko wiatr trzeba było by poinformować i dmuchawę budowlaną wstawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.