Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

trendy 2015

Witam gor─ůco

Jestem tu nowy i z wielk─ů uwag─ů czytam Wasze posty. Podoba mi Brustner belcanto 460 tl z 2006 DMC 1500. Dla trzech os├│b doros┼éych i dwojga dzieci, my┼Ťl─Ö ┼╝e nie b─Ödzie ciasno. Holownik to Kia Sorento 140 km, 320 Nm, zamontowany Viatoll. Do┼é─ůczam zdj─Öcia, prosz─Ö o spostrze┼╝enia, uwagi. Wiem ┼╝e jest tam bojler elektryczny na wod─Ö na 230 V, gdybym chcia┼é tak na dziko pobiwakowa─ç┬á to troch─Ö┬á kiepsko z ciep┼é─ů wod─ů.┬á

Screenshot_20180806-195239_OLXpl.jpg

Screenshot_20180806-195256_OLXpl.jpg

Screenshot_20180806-195355_OLXpl.jpg

Screenshot_20180806-195335_OLXpl.jpg

Screenshot_20180806-195310_OLXpl.jpg

Screenshot_20180809-193535_Chrome.jpg

Screenshot_20180809-193524_Chrome.jpg

Screenshot_20180809-193403_Chrome.jpg

Screenshot_20180809-193433_Chrome.jpg

Screenshot_20180809-193449_Chrome.jpg

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
NieKumaty

Łatwiej bedzie jak dasz link do ogłoszenia

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
trendy 2015

Link do ogłoszenia

https://www.olx.pl/oferta/burstner-przyczepa-przyczepa-kempingowe-burstner-460tl-2006-r-mover-duzy-przedsionek-CID5-IDv1015.html

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-przyczepa-przyczepa-kempingowe-burstner-460tl-2006-r-mover-duzy-przedsionek-ID6ALw17.html

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
zuczek

Witaj

Mam tak─ů sam─ů przyczep─Ö (r├│┼╝nica w wystroju wn─Ötrza i DMC, u mnie 1360kg).

Widzia┼éem zdj─Öcia i og┼éoszenie. Co┼Ť Tobie napisz─Ö i poka┼╝─Ö:

Inked743986817_1_1000x700_burstner-przyczepa-przyczepa-kempingowe-burstner-460tl-2006-r-mover-duzy-przedsionek-pabianice_rev068_LI.jpg.0a649772cfb65001fee5ee737363549f.jpg

Inked743986817_2_1000x700_burstner-przyczepa-przyczepa-kempingowe-burstner-460tl-2006-r-mover-duzy-przedsionek-dodaj-zdjecia_rev068_LI.jpg.974c217ae069cbd4c47daad1eef44bad.jpg

Inked743986817_3_1000x700_burstner-przyczepa-przyczepa-kempingowe-burstner-460tl-2006-r-mover-duzy-przedsionek-kempingowe_rev068_LI.jpg.fbef8fe2a9dd99787bc840da51d498ba.jpg

Osłona na dyszlu jest prawdopodobnie nieoryginalna ale to mało istotne.

Cyframi 1,2 i 3 oznaczy┼éem przeci─Öty profil. Tego nie powinno by─ç !!! Profil z ka┼╝dej strony sk┼éada si─Ö z trzech element├│w, kt├│re ┼é─ůcz─ů si─Ö na dachu przyczepy. Przeci─Öcia w tych miejscach, kt├│re oznaczy┼éem to do┼Ť─ç powa┼╝na i g┼éupia ingerencja w konstrukcj─Ö przyczepy. Cena tej przyczepy to zbyt du┼╝a okazja ...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
jacek00
25 minut temu, zuczek napisał:

Cena tej przyczepy to zbyt du┼╝a okazja ...

Taka przyczepa, ten rocznik w DE kosztuje oko┼éo 40k z┼é. Ta te┼╝ jest z DE. Wi─Öc ciekawe sk─ůd taka promocja?┬á:niewiem:

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Malinki
W dniu ÔÇÄ2018ÔÇÄ-ÔÇÄ08ÔÇÄ-ÔÇÄ09 o 21:55, zuczek napisa┼é:

Mam tak─ů sam─ů przyczep─Ö (r├│┼╝nica w wystroju wn─Ötrza i DMC, u mnie 1360kg).

W┼éa┼Ťnie zakupi┼éem podobn─ů z 2008r i mam pro┼Ťb─Ö, jak j─ů przyprowadz─Ö to czy mog─Ö do Ciebie napisa─ç na PW je┼Ťli czego┼Ť nie rozszyfruj─Ö?:dzieki:

W dniu ÔÇÄ2018ÔÇÄ-ÔÇÄ08ÔÇÄ-ÔÇÄ09 o 22:21, jacek00 napisa┼é:

Taka przyczepa, ten rocznik w DE kosztuje oko┼éo 40k z┼é. Ta te┼╝ jest z DE. Wi─Öc ciekawe sk─ůd taka promocja?

Szczero┼Ť─ç sprzedaj─ůcego┬á& do┼Ťwiadczenie i wiedza kupuj─ůcego.

Jak ogl─ůda┼éem to w┼éa┼Ťciciel sam mnie oprowadza┼é i informowa┼é o usterkach. Do┼éo┼╝y┼éem swoje informacje oparte na wcze┼Ťniejszych wypowiedziach kolegi @zuczek┬ái doszli┼Ťmy do konsensusu.

Ale takich w┼éa┼Ťcicieli (tym bardziej handlarzy) jest ma┼éo!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
trendy 2015

Na t─ů chwil─Ö kto┼Ť j─ů zarezerwowa┼é do dzisiaj, do soboty, zbaczymy czy p├│jdzie?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
zuczek
3 godziny temu, Malinki napisał:

W┼éa┼Ťnie zakupi┼éem podobn─ů z 2008r i mam pro┼Ťb─Ö, jak j─ů przyprowadz─Ö to czy mog─Ö do Ciebie napisa─ç na PW je┼Ťli czego┼Ť nie rozszyfruj─Ö?:dzieki:

Oczywi┼Ťcie, pomog─Ö na miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci. Pisz, dzwo┼ä, jak wolisz.

28 minut temu, trendy 2015 napisał:

Na t─ů chwil─Ö kto┼Ť j─ů zarezerwowa┼é do dzisiaj, do soboty, zbaczymy czy p├│jdzie?

Nie bardzo wiem jak interpretowa─ç Tw├│j wpis. Je┼Ťli dalej jeste┼Ť zainteresowany t─ů przyczep─ů (mimo tego co zosta┼éo wskazane) to powinien j─ů obejrze─ç dla Ciebie, w ramach pomocy albo zlecenia ekspert. Te rozci─Öcia to sprawa, kt├│rej nie mo┼╝na bagatelizowa─ç (rozci─Öte profile s─ů odpowiedzialne za szczelno┼Ť─ç, sztywno┼Ť─ç konstrukcji, s─ů wzmocnieniem spojenia ┼Ťcian i dachu, ... ).

Edytowane przez zuczek (wy┼Ťwietl histori─Ö edycji)

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
NieKumaty

Rozumiem inaczej , ┼╝e kto┼Ť ju┼╝ zarezerwowa┼é przyczepe , i zobaczymy czy ten KTO┼Ü j─ů we┼║mie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
trendy 2015

Wasze sugestie da┼éy mi wiele do my┼Ťlenia i stonowa┼éy m├│j zapa┼é do zakupu tej przyczepy. Jak wida─ç og┼éoszenie nie zosta┼éo zdj─Öte, mo┼╝na przypuszcza─ç ┼╝e nie posz┼éa. Mam na oku inn─ů zaraz pode┼Ťl─Ö link.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
WojtexJanex7

Z tych zdj─Ö─ç to tylko i wy┼é─ůcznie wr├│┼╝enie z fus├│w.... Popro┼Ť o wi─Öcej foto...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
zuczek
11 godzin temu, WojtexJanex7 napisał:

Z tych zdj─Ö─ç to tylko i wy┼é─ůcznie wr├│┼╝enie z fus├│w.... Popro┼Ť o wi─Öcej foto...

Nic doda─ç, nic uj─ů─ç.

Po zdj─Öciach w og┼éoszeniu zapozna┼ée┼Ť si─Ö z wystrojem wn─Ötrza i wygl─ůdem zewn─Ötrznym. Tyle. ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
trendy 2015

Zamierzam si─Ö wybra─ç┬á25 sierpnia na ogl─Ödziny tej przyczepy, mo┼╝e jest kto┼Ť z okolic Chojnic kto pom├│g┼éby mi w ocenie jej stanu technicznego ?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
suderin

na forum masz informacj─Ö jak ogl─Ödzinowa─ç przyczepy

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö