Skocz do zawartości

Prośba o opinię - zakup


darioze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak na szybko:

Usuń propozycje nr 2 - z uwagi na pękniecie ściany bocznej nad drzwiami

Usuń pozycje 5 i 6 - bo to angielki ( opinie o nich są skrajne)

W warto coś dalej i dokładniej  analizować. :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Malinki napisał:

Tak na szybko:

Usuń propozycje nr 2 - z uwagi na pękniecie ściany bocznej nad drzwiami 

A gdzie to ewidentne pęknięcie Kolega / Koleżanka widzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za analizę. Co sądzicie o 3 i 7? Warto się wybrać? 3 ma już trochę lat ale na zdjęciach wygląda przyzwoicie choć trochę dziwna jest masa na tabliczce - jak rozumiem dmc 1000kg. 7 - od handlarza, może ktoś zna tą firmę?

Edytowane przez darioze (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, darioze napisał:

 7 - od handlarza, może ktoś zna tą firmę?

Poprzedni właściciel kupił od nich moją 28-letnią już Hobby i "staruszka" ma sie dobrze;)

ad 3- DMC1000kg całkiem możliwe bo moja Hobby 420 wymiarami do niej zbliżona z tego samego roku ma DMC1050kg.

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

na szybko:

link 3:

Inked903411632_5_1080x720_przyczepa-zadbana-gotowa-sezonu-slaskie_LI.jpg.4d847cab2b3326309a12d79ee18bba70.jpg

W oznaczeniu 1 masz po prostu śmietnik

W oznaczeniu 2 masz odchodzącą listwę / wykończenie. Do dokładnego sprawdzenia z bliska.

link 7

te zdjęcia niczego nie pokazują, żadnych szczegółów. Ktoś robiąc zdjęcia rolet nie porozsuwał. Typowe zdjęcia poglądowe zrobione na potrzebę ogłoszenia. To angielska przyczepa (poczytaj o Angielkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, zuczek napisał:

A gdzie to ewidentne pęknięcie Kolega / Koleżanka widzi ?

Tak jak napisałem : nad drzwiami, z obydwu narożników otworu drzwi,  pod kątem, zaplastrowane są pęknięcia co może świadczyć o niestabilności konstrukcji nośnej. Przy tam małej przyczepi to bardzo rzadki przypadek, ale nic nie ma bez przyczyny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malinki napisał:

Tak jak napisałem : nad drzwiami, z obydwu narożników otworu drzwi,  pod kątem, zaplastrowane są pęknięcia co może świadczyć o niestabilności konstrukcji nośnej. Przy tam małej przyczepi to bardzo rzadki przypadek, ale nic nie ma bez przyczyny..... 

Zobacz w powiększeniu na obu zdjęciach ...

To aluminiowe kształtowniki. Nie taśma. Mogą coś ukrywać ale nie muszą. Są zamontowane symetrycznie od góry po lewej i prawej stronie od narożników drzwi. Mogą służyć do montażu jakiegoś wymyślnego zadaszenia albo dodatkowego oświetlenia (na środku kształtowników widać wpust).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, darioze napisał:

Dzięki za analizę. Co sądzicie o 3 i 7? Warto się wybrać? 3 ma już trochę lat ale na zdjęciach wygląda przyzwoicie choć trochę dziwna jest masa na tabliczce - jak rozumiem dmc 1000kg. 7 - od handlarza, może ktoś zna tą firmę?

Poz 3. zapytaj jakie prace konserwacyjne wykonywał przez te 7lat? Niech Ci dośle zdjęcia podłogi od dołu szczególnie w narożnikach i narożniki pod kanapami czyli wewnątrz, zbliżenie przedniej ściany szczególnie po odsłonięciu firanek u góry i okolice rączek manewrowych.

Poz 7 jest tak śliczna i czysta w środku jakby stała w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, zuczek napisał:

ink 7

te zdjęcia niczego nie pokazują, żadnych szczegółów. Ktoś robiąc zdjęcia rolet nie porozsuwał. Typowe zdjęcia poglądowe zrobione na potrzebę ogłoszenia. To angielska przyczepa (poczytaj o Angielkach). 

** UWAGA ** Tą informacją wprowadziłem Ciebie w błąd: napisałem link 7 a w tekście odniosłem się do przyczepy z linku 6. Przepraszam za zamieszanie. Do linku 7 nie będę się odnosił bo zdjęcia są bardzo małe, kompletnie nie widać szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Napisałem do sprzedającego poz. 3 z prośbą o zdjęcia i dodatkowe informacje. Skoro opinie o Stamserwis są dość pozytywne to może będzie trzeba się do nich wybrać :-) tym bardziej, że jak sami piszą, praktycznie co tydzień mają nowe przyczepki.

A może wiecie o kimś godnym polecenia kto sprzedaje jakąś przyczepkę wartą uwagi? Interesuje mnie coś Niemieckiej produkcji, DMC do 1225 kg, jedna oś, dla 2 osób, jedna lub dwie sypialnie, cena najlepiej w okolicach 10000zł, no chyba, że sprzęt serio fajny i rocznikowo też przyzwoity to mogę ze 3000zł dołożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 3 cytuję odpowiedź: " Co do serwisów: co dwa lata dokonuje przeglądu serwisowego w autoryzowanym serwisie przyczep w Gliwicach. Nigdy nie były wymagane żadne prace remontowe. Obsługa techniczna ograniczała się do przeglądu oraz smarowania. "

Przesyłam również foto. Co sądzicie? Czy dobrze widzę, że podłoga została częściowo wymieniona - płyta OSB.

DSC05375.JPG

DSC05376.JPG

DSC05377.JPG

DSC05378.JPG

DSC05379.JPG

DSC05380.JPG

DSC05381.JPG

DSC05382.JPG

DSC05383.JPG

DSC05384.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sosek napisał:

Płyta osb nie nadaje się. 

Jeśli się nie mylę to na przodzie jest właśnie podłoga z osb

Edytowane przez darioze (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.