Skocz do zawartości

Coś ze smutnych spraw - łaczymy sie w bólu


powolniak

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko dzieciak wyzdrowiał ... Tragedia !!

Trzeba uważać, bo przy tak długo trwających upałach prawdopodobieństwo wystąpienia nawałnic, gradu, itp ... jest bardzo duże. Oby nikogo nie dotknęło nieszczęście.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę więcej szczęścia, na powrocie z Helu 29.07 dopadła nas ulewa i wiatr tak mniej więcej od Wejherowa - jechaliśmy nad jezioro przywidzkie w stronę Kartuz, praktycznie bocznymi drogami.Takiej nawałnicy dawno nie przeżyłem i do tego jeszcze ciągnąc budę :(  Drogi praktycznie nie było widać , na dodatek zalana kompletnie.Bałem się zatrzymać, bo myślałem, że popłyniemy :( Włączyłem tylko 4x4 i wolno do przodu. Tak to mniej więcej wyglądało, choć wiem, że zdjęcia tego i tak nie  pokażą. Nie było mi do śmiechu :( 

Jedyne co pocieszające - to jakoś przejechaliśmy i buda nigdzie nie przeciekła, mimo uszkodzonego okienka dachowego :( 

20180729_130900.thumb.jpg.53d412630d8607bc9d6d13fdd2da7d1e.jpg

 

20180729_130540.thumb.jpg.d46dc3ff99a2294289157d13ed455aad.jpg20180729_130448.thumb.jpg.6e4263a988a4844eda8ffa743cca2fc8.jpg20180729_130412.thumb.jpg.b7f68f8c97ba68d21535efc81bfab27d.jpg20180729_130353.thumb.jpg.a30f755ada685c985ac29b077e5ee8ee.jpg

20180729_130737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zeszłorocznych relacjach jak poleciały drzewa to jak zajeżdżam na kamp to obczajam gdzie zwiewać w takiej sytuacji. Czy na terenie kampu jest jakiś plac bez drzew czy poza. Jakby była taka burza to pakuje familie do auta i wyjeżdżamy poza drzewa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kalapan napisał:

Jedyne co pocieszające - to jakoś przejechaliśmy i buda nigdzie nie przeciekła, mimo uszkodzonego okienka dachowego :( 

No to trzeba okienko zrobić !!!!! Żeby na przykład w październiku nie pojawił się temat pod którym nie przekornie ludzie będą pisać: " ... jaka szkoda ... " :ok:

9 minut temu, jacekzoo napisał:

Po zeszłorocznych relacjach jak poleciały drzewa to jak zajeżdżam na kamp to obczajam gdzie zwiewać w takiej sytuacji. Czy na terenie kampu jest jakiś plac bez drzew czy poza. Jakby była taka burza to pakuje familie do auta i wyjeżdżamy poza drzewa. 

Powiadają, że i w drewnianym kościele cegła może spaść na głowę ... :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zuczek napisał:
4 godziny temu, kalapan napisał:

Jedyne co pocieszające - to jakoś przejechaliśmy i buda nigdzie nie przeciekła, mimo uszkodzonego okienka dachowego :( 

No to trzeba okienko zrobić !!!!! Żeby na przykład w październiku nie pojawił się temat pod którym nie przekornie ludzie będą pisać: " ... jaka szkoda ... " :ok:

Najpierw trzeba było wrócić do domu żeby okienko zrobić.Tir urwał mi  jedno zabezpieczenie pokrywy okienka  dzień przed ulewą, czyli na trasie.Zabezpieczyłem wszystko jak mogłem i zjechałem do domu, bo akurat była pogoda. I tak musiałem 517 km jechać jednym cięgiem, co raczej nie było w planie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.