Skocz do zawartości

Tatralandia i okolice Liptowskiego Mikulasza -fajne miejsca


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.groupon.pl/oferty/bielsko-biala/aquapark-tatralandia-1/44204857

 

gdyby ktoś nie był zarejestrowany na grouponie to proszę o rejestrację przez mój link  :] zawsze to jakieś profity

https://www.groupon.pl/visitor_referral/h/19212cc3-d1fd-4135-bbe7-a4d7c4b39af9

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło. Do Tatralandi przestałem chodzić od czasu jak w basenie dla dzieci pływało gówno. W Besenowej woda jest ciemna a parki si namiętnie wożą, później efekty tego "wożenia" pływają na powierzchni, dlatego wejście do wody grozi zajściem w ciążę :(

Możesz pojechać i sprawdzić jak jest teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że mocno przesadzacie

Takie gadanie to można do każdego basenu przypiąć

My jeździmy tam od kilku lat przynajmniej raz w roku albo dwa razy do roku a nawet i zdarzało się że my wariaci byliśmy tam trzy razy w ciągu dwóch miesięcy.

Choć do Tatralandi mamy prawie 400 km 

Będę polecał ten kompleks basenowy bo każdy znajdzie tam coś dla siebie, no i co roku jest tam coś nowego.

A i jeżeli chodzi o utrzymanie sanitarne też nie mieliśmy nigdy żadnych zastrzeżeń

I jak do tej pory to jedynie na co możemy narzekać to poprzepalane majty (dosłownie) na zjeżdżalniach :]  od ilość zjazdów.

Więc nie ma co brać nowych kąpielówek

 

 

Groupony kupione !!!  dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do infekcji to można ją nabyć na każdym basenie.Poradziliśmy sobie z tym problemem stosując u córki furagin dzień przed i w trakcie pobytu w Tatralandi ,oraz dwa dni po.Jedyny minus jest taki ,że furagin jest do na bycia tylko na receptę ,ale problemu z infekcjami nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam i podbijam temat.

Czy ktoś się orientuje czy można parkować zestaw z przyczepą na parkingu Tatralandi. Planuję dojechać wieczorem i spędzić noc na parkingu a potem cały dzień na basenach by pod wieczór udać się w dalszą drogę do Chorwacji. Czy może lepszym pomysłem jest jakiś parking wcześniej przy autostradzie,stacji paliwowej i dojechanie pod Tatralandię rano?

Ma ktoś już takie doświadczenie z Tatralandią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i podbijam temat.

Czy ktoś się orientuje czy można parkować zestaw z przyczepą na parkingu Tatralandi. Planuję dojechać wieczorem i spędzić noc na parkingu a potem cały dzień na basenach by pod wieczór udać się w dalszą drogę do Chorwacji. Czy może lepszym pomysłem jest jakiś parking wcześniej przy autostradzie,stacji paliwowej i dojechanie pod Tatralandię rano?

Ma ktoś już takie doświadczenie z Tatralandią?

 

Pytałem ostatnio, jak byłem (ale to ze trzy lata temu) i parkingowy nie miał z tym problemu. Wskazywał tylko odległe miejsca na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) planujemy w tym roku Pieniny, Tatry polskie i słowackie zobaczyć ( również Tatralandię zamierzamy odwiedzić). W tej kolejności szukam 2 lub 3 campingów, które umożliwią nam połączenie pochodzenia po górach i zobaczenia co się da w okolicy. Wstępnie myślałam o campingu Polana Sosny w Pieninach i Mara camping w Liptovsky Trnovec, ale może macie inną propozycję ? Jaki camping po polskiej stronie jako bazę wypadową w nasze Tatry polecacie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziękuję za mapkę, ale raczej zależało mi na opiniach ludzi, którzy tam byli :) Pozdrawiam serdecznie :)

 

Ja byłem na Borovej Sihoti.

 

http://www.borovasihot.sk/sk/camp

 

Położenie bajeczne, w  zakolu rzeki. Przy ładnej pogodzie - rewelacja :) 

Sanitariaty były w piwnicy hotelu. Standard - wczesny Gierek  :pad:  Przyłącza el. na ścianie domków więc jeśli ktoś lubi zaszyć się w lesie, nad brzegiem rzeki, potrzebuje duuuuużo przedłużacza :)

 

Jednak było to ładnych kilka lat temu, (tak z 5)  więc o ile położenie pozostało pewnie bez zmian  :] to standard mógł ulec polepszeniu  :hmm:

 

Generalnie i tak polecam :)

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.