Skocz do zawartości

IV Zlot Karawaning.pl w Bachotku


kit

Rekomendowane odpowiedzi

My też dziękujemy :ok: wszystkim "zakręconym" uczestnikom zlotu w przepięknym Bachotku za miłą atmosferę, za dowcipy sypane z rękawa, przysmaki z wspólnego grila i śpiewy przy ognisku do białego rana :piwko:

A dla Rysiaczka rekompensata za jego nieobecność na rodzinnej fotografii

Jest Rysiaczek,pozdrawiamy Dolores i Marek :piwko:

post-56723-imported-3cda6905-ee42-424e-90e4-d8d20df48279_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale mieliście fajnie !!!!!!!!!!!!!!!!

 

- to dla mnie

Jeżeli tak to ja dodam jeszcze jedną :ok: bo Was raczej czwórka w rodzinie. Pozdrowienia i czekamy na zamianę tych kartek na talony do "Biedronki" lub bony na paliwo. :piwko:

Sie ma Braciszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to paliwo to 4,5 % vol. czy do rakiet 45 % vol bo sam nie wiem :ok: czy do tankowaniu brać kotwicę czy lekka cumeczka wystarczy ? ? ? :piwko: ................... no i wychowaj sobie na własnych pazurach nosiłem a teraz kartki dają ........... czekaj czekaj :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio - na temat kto, kiedy i jakim sposobem dochodził w bachotku do zera chyba ja mogę powiedzieć najwięcej. Ponieważ jestem elektrykiem i mieszkam przy ul. Polanki w Gdańsku - Oliwie przywołuję jako wsparcie słynną pomroczność jasną kiedyś wyemitowaną przez dalekiego sąsiada, również elektryka - Lecha Walesę. Jak wszystkim wiadomo pomroczność jasna tłumaczy wszystko i jest poza wszelkimi podejrzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.