Skocz do zawartości

Szafki w Niewiadówce


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Pewnie też dlatego podniosłeś łóżka na wysokość 40 cm. Ja jak montowałem 60 litrowy bukłak miałem taki zgryz i wsadziłem go do luku z przodu. Wydaje mi się, że twój patent jest świetny, idzie jesień-zima-wiosna chyba coś też pomodernizuje. Tym bardziej, że jak ym chciał wziąć gdzieś na dalszy wyjazd wodę to za bardzo obciążę przód przyczepy, a tak jak umiejscowiłbym zbiornik blisko osi to miałbym problem z głowy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku jestem pod wrażeniem, bo odwaliłeś kawał dobrej roboty!!!! Zarówno jeśli chodzi o przygotowanie stronki jak i remont przyczepy. Przyznam, że czekam z niecierpliwością do 1 września aby ujżeć dzieło w całości. Już teraz jestem pewien, że podeprę się Twoimi doświadczeniami przy moim remoncie (mam nadzieję, że nie masz nic przeciw temu)

Mam też pytanko czy po tych wszystkich zmianach bardzo wzrosła Ci masa przyczepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mase to jak skończe to podjade na jakś wage i sie sprawdzi,myśle że nie wzrosła dużo,czemu osb:

1.tania

2.już zaimpregnowana

3.lżejsza

A jeśli chodzi o pomoc w czym kolwiek ,pisz ,dzwoń przyjedz na piwo .Stronke zrobiłem właśnie po to aby kazdy mógł zobaczyc że to nie jest trudne ,czego może sie spodziewać,awentalnie zobaczyć co mu sie nie podoba i zrobic inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocek drewniany wlaminowuje sie do sufitu za pomocą kleju (żywicy) epoksydowego lub poliuretanowego oraz włókna szklanego. Niewprawnym radziłbym najpierw przykleić klocek do skorupy przyczepy a dopiero potem oblamonować kilkoma warstwami włókna szklanego nasączanego warstwami żywicą. Klejenie do sufitu może być kłopoptliwe więc można popróbować z wklejaniem na innej powierzchni lub poprosić kogoś kto to już robił (pewnie każdy żeglarz pomoże). W oryginale szafki nie maja żadnych żeber, które proponował Tommi. Mi tez to oryginale rozwiązanie wydało się słabe więc wlaminowałem po jednym klocku w górnych rogach do sufitu i przykręciłem na wkręt z łbem półokrągłym. Nie nakładałem żadnego maskowania bo osobiście mnie te wkręty nie raziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich po przerwie, Witam Cię Marku. Jak tam twoje zmagania z remontem przyczepy? Ja swój odłożyłem na wiosnę, a teraz tylko(tj. jesień i zima) spróbuję zgromadzić materiały. Marku, co z Twoją stronką na yoyo.pl nie mogę na nią wejść ? Zmieniłeś adres?

Andrzeju dzięki za istruktaż wlaminowywania klocka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.