Jump to content
Jarekkow

Płyny do toalet i nie tylko

Recommended Posts

Wirek

ojej , ale precyzyjne obliczenie

Jarekkow

A jak zjem rybkę ? A jak wipiję kilka :ok: więcej ?

Wirek

to jeszcze ten browar trzeba doliczyć , jak bedzie :ok::ok::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko: to ile doliczyć do kibelka ??

Andy
Więc po co lać do wody tak duże ilości chemii? Pytam się. Co niby mają one rozpuszczać? Wodę?

Bardzo słuszne podejście :ok: , i dzięki temu zaoszczędzisz czterdzieści zł w sezonie. A jak wykopiesz w przedsionku latrynę to zaoszczędzisz jeszcze czas i zelówki bo nic nie będziesz musiał wynosic

Maras

to jeszcze ten browar trzeba doliczyć , jak bedzie :ok::ok::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko: to ile doliczyć do kibelka ??

Należy zrobić jadłospis i piciospis i będzie wiadomo :ok: a jak się pomylimy to z daleka od kibelka bo rozsadzi :ok:

powolniak

Zaiste ciekawe podejście do dyskusji mają co niektórzy.

Najpierw nie biorą udziału w dyskusji (może nie mają chemicznego WC, więc nie mają praktycznego doświadczenia o jego eksploatowaniu), a potem gdy przedstawiłem swój sposób postępowania wraz z uzasadnieniem dlaczego stosuję mniej chemii, poczynają sobie drwić i czynić uszczypliwe niesmaczne docinki.

Nie zamierzam się rewanżować tym osobom wypowiedziami na podobnym poziomie.

Ja po prostu postępuję ekologicznie, bowiem nie widzę potrzeby lania nadmiernych ilości chemii bez powodu.

Wirek

Ciekawe jest podejście , aby przeliczać ilość kupek i siku , posiadam chemiczne WC i stosuje płyny i leje tyle ile napisał producent tych płynów , aby te nieczystości nie roznosiły nieprzyjemnego zapachu po przeczepce.

Takie przeliczanie , może okazać sie błędne, bo może byc wiecej np. :ok: i całe , to liczenie bierze w łeb.

Czy ktoś jeszcze w ten sposób przelicza???? ile płynu wlać .

siwy45

Nigdy nie przeliczam,czytam instrukcję użycia danego produktu i stosuję do wskazań.Przeliczanie może doprowadzić do wniosku że najlepiej nie używać żadnych środków bo to nic nie kosztuje i chodzić w krzaczki,a przecież nie po to kupiłem kibelek. :ok:

mymlon

Leję tyle, ile każe producent środka i jakoś się kręci.

powolniak, dla ciebie :ok: bo jako pierwszy na tym forum napisałeś ile tak na prawdę wchodzi di kasety. :piwko:

Jarekkow
Bo zielony campigaz jest do spłukiwania

Nie widziałem niebieskiego campingaz i myślałem że to do jednego i drugiego ... Człowiek całe życie się uczy a i tak głupi umrze..... :)

mot

Coś takiego znalazłem na półkach Auchana. Pytanie jak w temacie.

post-4884-0-11393500-1368992895_thumb.jpgpost-4884-0-40224800-1368992920_thumb.jpg

Edited by mot (see edit history)

szary11

Dawkowac min. X2. Ogólnie cienizna. Mówiąc o chemii. Było już o tym na forum.

Działa kiepsko i mało skutecznie.

Papieru nie testowalem.

Kristofer

Nic o nich nie wiem, poza tym, że LaPlaya, to jedna z marek  IPV - Inheidener Produktions- u. Vertriebsgesellschaft mbH (Niemcy).
Myślę, że Kol. Szary11 trafnie opisał "zalety".

Baldini

Witam ja w ciemno dokonałem zakupu płyny "Blue Magic Trip" marki Royal do fekaliów i jestem z niego zadowolony, Baniak 5 litrowy nie został zużyty w tym sezonie więc też zobaczę jak taki płyn zachowuję się po krótkim leżakowaniu. Na pewno zabijał nie przyjemny fetorek z pojemnika. Płyny które dostałem gratisowo do toalety oceniam średnio były marki Thetford i wystarczały na jedno "zalanie".

Port

Witam, ja używam właśnie Thetforda niebieskiegi i różowego i jestem bardzo zadowolony. Żadnych nieprzyjemnych zapachów, wręcz przeciwnie bardzo ładne, mimo, że w tym roku upałów trochę było. :ok: