Skocz do zawartości
elaola

Miałam ładny przedsionek

Rekomendowane odpowiedzi

elaola

Jak w temacie, miałam. Niestety stojąc na kempingu w lasku akacjowym nie dopilnowaliśmy żeby opadające kwiaty akacji usuwać z dachu. 

Po tygodniu okazało się, że powstały ciemne plamy, których nie da się zmyć. Czy ktoś ma pomysł jak się ich pozbyć, czy tak musi zostać?

Troszkę szkoda ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adje

Elaola, to tylko estetyka.

Nasz przedsionek legł w gruzach jesienią w Izerach i jak narazie żadna siła nie powróciła go do wcześniejszej świetnosci. 

Tak wiec głowa do góry. Twój przedsionek jest sprawny :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trade

Jest taki środek Dx 100 firmy cid Lines. Butelka litowa kosztuje 102 zł netto, ale myślę że powinien dać rade. Zadzwoń do tej firmy mają dystrybucję w całej Polsce. Może uda Ci się dostać próbkę produktu to zobaczysz czy pomoże, ew. kupisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sandbeck

Zapytaj kogoś kto ma myjnię lub zajmuje się praniem tapicerek i dywanów, oni mają mocne środki czyszczące. Ewentualnie zamów czyszczenie lub dopytaj czym najlepiej zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan
W dniu 9.10.2018 o 21:02, Sandbeck napisał:

Zapytaj kogoś kto ma myjnię lub zajmuje się praniem tapicerek i dywanów, oni mają mocne środki czyszczące. Ewentualnie zamów czyszczenie lub dopytaj czym najlepiej zadziałać.

Nie polecam - szlag trafi całą impregnację. Wyczyściłem tak kiedyś karcherem przedsionek z niewiadówki. Umył się pięknie ale stracił wszelkie właściwości wypierające wodę. Ciekł jak zwykła szmata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kynig61

Lepszy brudny i szczelny jak czysty i  przeciekający Kajetan ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi