Skocz do zawartości

Wybór pierwszej przyczepy.


kogucik73

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie złota zasada mówi że jak przyczepa jest dobra to nie jest tania i nikt jej w promocji nie odda. Chodzi o to że na tle danego rocznika +/-2 lata dana przyczepa będzie raczej w droższych niż w tańszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może złą porę wybrałem na poszukiwania.Prawdopodobnie te dobre przyczepki są teraz gdzieś na polach kempingowych.Poczekam na zakończenie sezonu i wtedy poszukam.

 

Jesienią jest trochę większy ruch, niektórzy zmieniają sprzęt na inny/nowszy, niektórzy pozbywają się kupionych na szybko zgniłków. Też trzeba uważać.

Sam się zastanawiam nad zmianą przyczepy na kampera i nie wiem czy czekać na wiosnę czy teraz po wakacjach sprzedawać.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, chris_66 napisał:

 

Jesienią jest trochę większy ruch, niektórzy zmieniają sprzęt na inny/nowszy, niektórzy pozbywają się kupionych na szybko zgniłków. Też trzeba uważać.

Sam się zastanawiam nad zmianą przyczepy na kampera i nie wiem czy czekać na wiosnę czy teraz po wakacjach sprzedawać.

 

 

Wysłane z Tapatalk

a patrząc na to jak rośnie popularność naszego hobby, widać z daleka wzrost cen jak i coraz większy problem z zakupem zdrowej budki.

Gdybym dziś sprzedawał mojego tabberta wołałbym więcej niż w marcu 2016 i to ponad 25% więcej patrząc na ceny z portali..

Ciężko doradzić w temacie  terminu zakupu, może poczytaj historię gościa co to w angielce po dojechaniu na Węgry ogląda trawnik w szczelinach między podłogą a ścianą ?

Ogółem cierpliwości i przeglądaj ogłoszenia z forum, prywatne, weryfikuj lub jedź np do Holandii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia czy dania mocno przebrane są i naprawdę ciężko coś wyrwać nie będąc na miejscu albo nie mając jakiegoś tubylca do pomocy. Ale faktem jest że podaż trochę większą masz. Jeszcze dochodzi oferta placów kempingowych /wypożyczalni zmieniających flotę - ale tu też różowo nie jest, bo flota z wypożyczalni premium schodzi do tych mniej wypasionych, a z tych "gorszych" towar idzie do handlarzy hurtowych. Temat tak samo pokręcony jak wybór angielski czy kontynentalnej ?

 

 

Wysłane z Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie lecz za daleko mam do Ciebie.
Dzis tak liczyłem.wynajem przyczepy na 30 dni po 300 zl/doba =9tysi.
Więc lepiej kupic niepewna niż wynajmowac.
 
Za 300zl za dobę to można już kampera wynajac. Chyba trochę przestrzeliles kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kogucik73 napisał:

Bardzo chętnie lecz za daleko mam do Ciebie.

To jednak przyczepa osoby z forum ... pewniejsze źródło niż wszelkie portale ...

Jeśli wszystko inne Ci pasuje a jedyną przeszkodą jest odległość, to ja bym się na twoim miejscu przełamał i pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuczek napisał:

To jednak przyczepa osoby z forum ... pewniejsze źródło niż wszelkie portale ...

Jeśli wszystko inne Ci pasuje a jedyną przeszkodą jest odległość, to ja bym się na twoim miejscu przełamał i pojechał.

Przemyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maarec napisał:

a patrząc na to jak rośnie popularność naszego hobby, widać z daleka wzrost cen jak i coraz większy problem z zakupem zdrowej budki.

Gdybym dziś sprzedawał mojego tabberta wołałbym więcej niż w marcu 2016 i to ponad 25% więcej patrząc na ceny z portali..

Oj widać, widać. Patrzę na ceny i zonk, i dobre stare przyczepy są jak dobre stare wino, rosną w cenie. Szok.

4 minuty temu, zuczek napisał:

To jednak przyczepa osoby z forum ... pewniejsze źródło niż wszelkie portale ...

Jeśli wszystko inne Ci pasuje a jedyną przeszkodą jest odległość, to ja bym się na twoim miejscu przełamał i pojechał.

Jak będziesz szukał tylko z ogłoszeń, to wprawdzie bliżej, ale zwykle pojedziesz raz, drugi, trzeci, piąty żeby zobaczyć że pierwsze lepsze ogłoszenie nie oddaje prawdy o cepie. Jak układ, masa, wyposażenie, cena itp. pasują, to mając ogłoszenie z forum, warto pojechać. Dalej, drożej i więcej czasu - ale to może się okazać, że wyjdzie szybciej, taniej i pewniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.