Jump to content
Kajetan

Ostrzeżenie - tak się kończy wężykowanie przyczepy i wymarzony urlop :(

Recommended Posts

Kajetan
9 godzin temu, dudek_t napisał:

Tak sobie myślę (tylko myślę bo praktyki nie mam) że na tym filmie mamy wzorową reakcje. Delikatne hamowanie i brak kontrowania kierownicą. 

14 minut temu, Helmut napisał:

A ja myślę, że ty masz rację. Sytuacja kierującego zaskoczyła i zapewne siedzenie kierowcy mogło się "splamić".😅. Ale wyszedł z tego.

Obydwaj macie 100% rację. Ja postąpiłem dokładnie na odwrót, i skończyło się jak skończyło :pad:

Helmut
16 minut temu, Kajetan napisał:

Ja postąpiłem dokładnie na odwrót, i skończyło się jak skończyło :pad:

Kajetan, nie wiem naprawdę, jak ja bym się zachował? Mnie w życiu taka sytuacja, "ba" nawet gorsza sytuacja spotkała kiedy jechałem z Kitzbuhel w Austrii i powiem szczerze , że mnie zaskoczyła chociaż żona kilka minut wcześniej mówiła, że jakoś dziwnie nasz zestaw jedzie a chwile później cała droga była moja od lewej do prawej i ledwo się zatrzymałem  i to bez szkód. Po prostu miałem szczęście. Tak czasem bywa. Na w/w filmie myślę, że kierujący hamując uratował zestaw i to bez szkody dla nikogo.

Benior

Nie wiedziałem gdzie to wsadzić ale chyba tu mogłoby się skończyć wężykowaniem gdyby nie brak koła w lawecie. 

lawetacamper.jpg

Tharule

Chryste Panie! Mam nadzieję że ktoś ciągnął tym kamperem tego c maxa i wpadł na głupi pomysł "zamienię se auta miejscami i zrobię fotkę, będzie beka w necie." Wyjeżdżając ducatem na lawetę strzelilo koło i jakoś tak się wydarzyło że sytuacje zobaczyli przejeżdżając obok policjanci, których sytuacja tak rozbawiła, że postanowili się zatrzymać i pośmiać razem z kierowcą zestawu. No smiechom nie było końca. Innego logicznego wytłumaczenia sytuacji zobaczonej na w/w zdjęciu nie mam. Przecież nikt nie byłby tak duuuuuuuurny,  żeby wpaść na tak idiotyyyyyczny pomysł. Nie byłby, prawda?

Cezarr
12 minut temu, Tharule napisał:

Przecież nikt nie byłby tak duuuuuuuurny,  żeby wpaść na tak idiotyyyyyczny pomysł. Nie byłby, prawda?

Widzę że Twoja wiara w ludzką inteligencje jest niezachwiana :brawo::lol:

Commander

Laweta miała potencjał, holownik też, tylko jakiś uczeń źle koło przykręcił.

Proste.

Pjoter

hahahahahah😂

Cezarr

Heniekag
W dniu ‎19‎.‎09‎.‎2018 o 18:48, Kajetan napisał:

Obydwaj macie 100% rację. Ja postąpiłem dokładnie na odwrót, i skończyło się jak skończyło :pad:

Czy tu nie jest czasem bity rekord na najdłuższy wątek? ;)

Widze, że Kajetan dalej mężnie odpowiada. :)

Kajetan
W dniu 13.10.2018 o 23:51, Heniekag napisał:

Widze, że Kajetan dalej mężnie odpowiada. :)

Bycie autorem wątku zobowiązuje :P

Swoją drogą, wolałbym nigdy nie zakładać tego tematu. Niemniej, w ten weekend, spotkałem na kempingu człowieka, który poznał moją budkę i dziękował mi za ten wątek, bo jego lektura pomogła mu uniknąć podobnego zdarzenia. I to jest miód na me uszy :ok:

tomala

Tak w środę skończyło się weżykowanie przyczepy na autostradzie w niemczech.....

received_1036143659901241.jpeg

received_695033367550400.jpeg

lbuster

Co to jest to małe coś w tle, bo to raczej był holownik:

blob.thumb.png.f0f16c47c2abd4db2af050c801593196.png

Chyba masy tutaj zrobiły swoje.

golob

Wygląda jak Megane I kombi.

tomala

Tak to był holownik...

Zulos

No rzeczywiście to nie najmniejsza budka, a że i nie najmłodsza...

Tylko dziwne są uszkodzenia samochodu, choć mało widać, ale na tyle co widać, to wygląda, jak by dostał strzał centralnie w tył. Przy składaniu się zestawu uszkadzają się raczej narożniki i boki samochodu. Czyżby cepka się wypięła i wjechała mu w bagażnik, jak ten spanikował i zahamował?