Skocz do zawartości

Ostrzeżenie - tak się kończy wężykowanie przyczepy i wymarzony urlop :(


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, dudek_t napisał:

Tak sobie myślę (tylko myślę bo praktyki nie mam) że na tym filmie mamy wzorową reakcje. Delikatne hamowanie i brak kontrowania kierownicą. 

 

14 minut temu, Helmut napisał:

A ja myślę, że ty masz rację. Sytuacja kierującego zaskoczyła i zapewne siedzenie kierowcy mogło się "splamić".?. Ale wyszedł z tego.

Obydwaj macie 100% rację. Ja postąpiłem dokładnie na odwrót, i skończyło się jak skończyło :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kajetan napisał:

Ja postąpiłem dokładnie na odwrót, i skończyło się jak skończyło :pad:

Kajetan, nie wiem naprawdę, jak ja bym się zachował? Mnie w życiu taka sytuacja, "ba" nawet gorsza sytuacja spotkała kiedy jechałem z Kitzbuhel w Austrii i powiem szczerze , że mnie zaskoczyła chociaż żona kilka minut wcześniej mówiła, że jakoś dziwnie nasz zestaw jedzie a chwile później cała droga była moja od lewej do prawej i ledwo się zatrzymałem  i to bez szkód. Po prostu miałem szczęście. Tak czasem bywa. Na w/w filmie myślę, że kierujący hamując uratował zestaw i to bez szkody dla nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chryste Panie! Mam nadzieję że ktoś ciągnął tym kamperem tego c maxa i wpadł na głupi pomysł "zamienię se auta miejscami i zrobię fotkę, będzie beka w necie." Wyjeżdżając ducatem na lawetę strzelilo koło i jakoś tak się wydarzyło że sytuacje zobaczyli przejeżdżając obok policjanci, których sytuacja tak rozbawiła, że postanowili się zatrzymać i pośmiać razem z kierowcą zestawu. No smiechom nie było końca. Innego logicznego wytłumaczenia sytuacji zobaczonej na w/w zdjęciu nie mam. Przecież nikt nie byłby tak duuuuuuuurny,  żeby wpaść na tak idiotyyyyyczny pomysł. Nie byłby, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎19‎.‎09‎.‎2018 o 18:48, Kajetan napisał:

 

Obydwaj macie 100% rację. Ja postąpiłem dokładnie na odwrót, i skończyło się jak skończyło :pad:

 Czy tu nie jest czasem bity rekord na najdłuższy wątek? ;)

Widze, że Kajetan dalej mężnie odpowiada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2018 o 23:51, Heniekag napisał:

Widze, że Kajetan dalej mężnie odpowiada. :)

Bycie autorem wątku zobowiązuje :P

Swoją drogą, wolałbym nigdy nie zakładać tego tematu. Niemniej, w ten weekend, spotkałem na kempingu człowieka, który poznał moją budkę i dziękował mi za ten wątek, bo jego lektura pomogła mu uniknąć podobnego zdarzenia. I to jest miód na me uszy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No rzeczywiście to nie najmniejsza budka, a że i nie najmłodsza...

Tylko dziwne są uszkodzenia samochodu, choć mało widać, ale na tyle co widać, to wygląda, jak by dostał strzał centralnie w tył. Przy składaniu się zestawu uszkadzają się raczej narożniki i boki samochodu. Czyżby cepka się wypięła i wjechała mu w bagażnik, jak ten spanikował i zahamował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.