Skocz do zawartości
marek glażewski

kamper Fiat Ducato 1995 os AL-KO na drążkach skrętnych

Rekomendowane odpowiedzi

marek glażewski
18 godzin temu, jacekzoo napisał:

Kolego w mojej towarówce nikt nie chciał tego zrobić, chodziło o wprasowanie nowych gum, wszędzie tylko samochody ciężarowe, pół polski obdzwoniłem. Przypadkiem trafiłem tutaj https://dolkamp.pl/kontakt.php

u nich jak wzięli przyczepe na warsztat okazało się że nie gumy a pęknięta oś i się rozłazi. Oni zaproponowali wymianę osi i w sumie od nich kupiłem tamtą oś. Mają tego ,,szmelcu,, na placu, może coś dopasują albo chociaż podpowiedzą, zadzwoń i wyślij fotki. To jest firma co zabudowują busy na kampery, mała firma bo ojciec z synem, ale bardzo pomocni

Dzięki za kontakt. Dzwoniłem do niech, bardzo sympatyczni ludzie, jednak nic z tym nie są w stanie zrobić z uwagi na pospawany wahacz . Cena kompletu wahacza , drążków skrętnych jest taka sama jak nowej osi . Jestem więc w punkcie wyjścia ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66
Cena kompletu wahacza , drążków skrętnych jest taka sama jak nowej osi . Jestem więc w punkcie wyjścia ...

A nie prościej kupić nową oś i mieć kilka lat bez problemu. To dosyć ważny element żeby kupować jakieś stare szmelce.

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo
13 minut temu, marek glażewski napisał:

Dzięki za kontakt. Dzwoniłem do niech, bardzo sympatyczni ludzie, jednak nic z tym nie są w stanie zrobić z uwagi na pospawany wahacz . Cena kompletu wahacza , drążków skrętnych jest taka sama jak nowej osi . Jestem więc w punkcie wyjścia ...

To ja już nic więcej nie wymyśle... powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marek glażewski
4 minuty temu, chris_66 napisał:

A nie prościej kupić nową oś i mieć kilka lat bez problemu. To dosyć ważny element żeby kupować jakieś stare szmelce.

Wysłane z Tapatalk

Witam, cena według Al-Ko nowej osi około 11.000zł plus robocizna . Kamper 32.000zł - tu jest problem. Nie spodziewałem się aż takiej ceny za oś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66
Witam, cena według Al-Ko nowej osi około 11.000zł plus robocizna . Kamper 32.000zł - tu jest problem. Nie spodziewałem się aż takiej ceny za oś. 

No nie wiem co powiedzieć, ja bym wolał mieć sprawnego kampera niż niesprawnego.
Może sprzedaj tego i kup kolejnego

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marek glażewski
1 minutę temu, chris_66 napisał:

No nie wiem co powiedzieć, ja bym wolał mieć sprawnego kampera niż niesprawnego.
Może sprzedaj tego i kup kolejnego emoji848.png

Wysłane z Tapatalk

Wiesz, poważnie się zastanawiam właśnie nad takim rozwiązaniem.  Troszkę się do niego już przyzwyczaiłem , silniczek ładnie pracuje ,oleju nie bierze ale jak nie będzie wyjścia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maciejek34

Może szukać w firmach które przerabiaja zawieszenia/robią od podstaw, może by coś poradzili, jakoś przerobili z tego co jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66
Wiesz, poważnie się zastanawiam właśnie nad takim rozwiązaniem.  Troszkę się do niego już przyzwyczaiłem , silniczek ładnie pracuje ,oleju nie bierze ale jak nie będzie wyjścia...

To był taki żart ja bym próbował przerobić to na resor i poduszki albo coś podobnego skoro ori ośka jest za droga. Łatwo nie będzie bo widelec pod drążki jest niższy niż pod resor.

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marmatjul

https://goo.gl/images/dctWAE

Takie ducato karetka w wersji kontener posiada taką oś jak twoja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marek glażewski
6 godzin temu, marmatjul napisał:

https://goo.gl/images/dctWAE

Takie ducato karetka w wersji kontener posiada taką oś jak twoja

Dzięki ,rozejrzę się po ogłoszeniach może coś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tadekgt

Witam posiadam wkłady do twojej osi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi