Skocz do zawartości

kamper Fiat Ducato 1995 os AL-KO na drążkach skrętnych


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, jacekzoo napisał:

Kolego w mojej towarówce nikt nie chciał tego zrobić, chodziło o wprasowanie nowych gum, wszędzie tylko samochody ciężarowe, pół polski obdzwoniłem. Przypadkiem trafiłem tutaj https://dolkamp.pl/kontakt.php

u nich jak wzięli przyczepe na warsztat okazało się że nie gumy a pęknięta oś i się rozłazi. Oni zaproponowali wymianę osi i w sumie od nich kupiłem tamtą oś. Mają tego ,,szmelcu,, na placu, może coś dopasują albo chociaż podpowiedzą, zadzwoń i wyślij fotki. To jest firma co zabudowują busy na kampery, mała firma bo ojciec z synem, ale bardzo pomocni

Dzięki za kontakt. Dzwoniłem do niech, bardzo sympatyczni ludzie, jednak nic z tym nie są w stanie zrobić z uwagi na pospawany wahacz . Cena kompletu wahacza , drążków skrętnych jest taka sama jak nowej osi . Jestem więc w punkcie wyjścia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kompletu wahacza , drążków skrętnych jest taka sama jak nowej osi . Jestem więc w punkcie wyjścia ...

A nie prościej kupić nową oś i mieć kilka lat bez problemu. To dosyć ważny element żeby kupować jakieś stare szmelce.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marek glażewski napisał:

Dzięki za kontakt. Dzwoniłem do niech, bardzo sympatyczni ludzie, jednak nic z tym nie są w stanie zrobić z uwagi na pospawany wahacz . Cena kompletu wahacza , drążków skrętnych jest taka sama jak nowej osi . Jestem więc w punkcie wyjścia ...

To ja już nic więcej nie wymyśle... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chris_66 napisał:

A nie prościej kupić nową oś i mieć kilka lat bez problemu. To dosyć ważny element żeby kupować jakieś stare szmelce.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Witam, cena według Al-Ko nowej osi około 11.000zł plus robocizna . Kamper 32.000zł - tu jest problem. Nie spodziewałem się aż takiej ceny za oś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cena według Al-Ko nowej osi około 11.000zł plus robocizna . Kamper 32.000zł - tu jest problem. Nie spodziewałem się aż takiej ceny za oś. 

No nie wiem co powiedzieć, ja bym wolał mieć sprawnego kampera niż niesprawnego.
Może sprzedaj tego i kup kolejnego


Wysłane z Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chris_66 napisał:


No nie wiem co powiedzieć, ja bym wolał mieć sprawnego kampera niż niesprawnego.
Może sprzedaj tego i kup kolejnego emoji848.png


Wysłane z Tapatalk

Wiesz, poważnie się zastanawiam właśnie nad takim rozwiązaniem.  Troszkę się do niego już przyzwyczaiłem , silniczek ładnie pracuje ,oleju nie bierze ale jak nie będzie wyjścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, poważnie się zastanawiam właśnie nad takim rozwiązaniem.  Troszkę się do niego już przyzwyczaiłem , silniczek ładnie pracuje ,oleju nie bierze ale jak nie będzie wyjścia...


To był taki żart ja bym próbował przerobić to na resor i poduszki albo coś podobnego skoro ori ośka jest za droga. Łatwo nie będzie bo widelec pod drążki jest niższy niż pod resor.


Wysłane z Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.