Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie czy w Gąskach jest gdzie jeździć na rowerze chodzi mi o boczne drogi bez samochodów :)

I jeszcze jedno pytanie czy był ktoś w miejscowości Poddąbie niedaleko Rowów?

Mam zamiar tam się wybrać nawet znalazłam pole campingowe ale niestety nie można się z nimi skontaktować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Gąskach jest gdzie jeździć na rowerze chodzi mi o boczne drogi bez samochodów :)

I jeszcze jedno pytanie czy był ktoś w miejscowości Poddąbie niedaleko Rowów?

Mam zamiar tam się wybrać nawet znalazłam pole campingowe ale niestety nie można się z nimi skontaktować :ok:

Z Gąsek możesz jechać lasem wzdłuż morza aż do samego Ustronia w połowie drogi w Pleśnej można wejść na jakiegoś browarka i frytki w ramach odpoczynku a w ogóle są to okolice z małym ruchem samochodowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

właśnie wróciłem z Gasek - korzystając z opisów jak wyżej .wszystko co napisane się potwierdziło.było naprawdę fajnie ,cicho i spokojnie !!!

przy samym morzu to wjezdzając do Gasek jest ok 6 pól kampingowych -praktycznie kazde otwierasz furtkę i wchodzisz na plażę.

Spokój gwarantowany, na rowerkach do Sarbinowa ok 10 minut,a plażą ok.4km.

 

Objeździłem również okolicę lustrując pobliskie pola namiotowe i tak

(te które nam najbardziej przypadły do gustu):

- w Sarbinowie jest przy morzu pierwsze od Gąsek nazywa się Camping Sarbinowo,

- w Ustoniu Morskim najbliżej morza ok 100-200m Camping "Ognik"

-w Mielnie dobre wrażenie zrobił na nas Camping Rodzinny ok.100 m od morza,wjazd od głownej ulicy,

A tu fotki pole na którym byliśmy:Bursztynowy Brzeg :

post-84754-imported-0c7c76c6-dff3-4c7a-918f-bb54314225d4_thumb.jpg

post-84754-imported-ced256e1-6d7d-43d3-bcbb-7cc806458b2b_thumb.jpg

post-84754-imported-bf0e7c19-82c9-4028-8b9d-850f6c228003_thumb.jpg

post-84754-imported-76bd0ab4-071e-43ba-9d83-f77d14f1154d_thumb.jpg

post-84754-imported-b0430632-b992-4119-bd87-27a636732b1d_thumb.jpg

post-84754-imported-b24adb96-6959-43aa-ac2f-d9ce588ce656_thumb.jpg

post-84754-imported-18e1ce0a-66a0-4dc1-8b89-51e0caad30c3_thumb.jpg

post-84754-imported-23b7070c-3cbf-4e24-b568-246d9003f6e6_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy byliście na Bursztynowym Brzegu bo inne były nieczynne czy wam sie najbardziej podobało ?

Czy prysznic z ciepłą woda jest dodatkowo płatny?

Czy w cenniku coś sie zmieniło na 2009?

Fajnie że wstawiłeś fotki :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy byliście na Bursztynowym Brzegu bo inne były nieczynne czy wam sie najbardziej podobało ?

Czy prysznic z ciepłą woda jest dodatkowo płatny?

Czy w cenniku coś sie zmieniło na 2009?

.......... :hop1:

 

odpowiadam:

te pole w/g opisu kol. Olgi najbardziej nam odpowiadalo pod kątem dzieci-malutki nasz szkrab ma 2,5 roku i rano wyciągał rowerek i spokojnie sobie śmigał po chodniczkach z kostki brukowej,ponadto był plac zabaw,boisko do siatki i kosza(starszy syn tez się nie nudził) i ogólnie zrobil dobre wrażenie wizualne np. przycięta trawka(właściciel co drugi dzień śmigał na traktorku i kosił),duże wydzielone miejsca (jedno stanowisko ma 80 m2 !!!)-chociaż tłoku nie było... no i czyste sanitariaty(osobno wc,pisuary,prysznic,punkt czerpania wody pitnej,punkt mycia naczyń i opróżniania naszych kampingowych wc) wszystko fajne czyste i eleganckie dlatego dalej poprostu nie szukaliśmy,pomimo ,że pozostałe pola były czynne.

prysznic płatny - 2zł wrzucasz do kasetki i kąpiesz się max 4 min..

cennik na razie aktualny,ale w sezonie właściciel nabąkiwał,że może się lekko zmienić.

 

aha.zapomniałem ,że są tam jeszcze pokoje do wynajęcia(jakby ktoś chciał namówić znajomych niekarawaningowców- 50zł/osoba ,z dostępem do zaplecza kuchennego,w pokoju czysto-pachnie nowością,tv-sat,balkon-b.fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gąsek zawitamy również w tym roku w sierpniu lub wrześniu i właśnie zapewne będzie to Bursztynowy Brzeg. Lubię tą "nutkę luksusu" na kempingach a nie pełną amerykankę i ciasnotę. Tam jest czysto i dla dzieci fajnie a my też z maluchem i rowerkiem śmigamy :]

Co do cennika na ten rok nie wiem, ale z tego co udało mi się zorientować na innych kempingach ten rok jest bez specjalnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli te 20 zł muszę sobie doliczyć do osób ?

Czy płacę tylko wtedy jak chcę wyjechać i zostawić dobytek sam bez osób?

 

ziomek, zobacz na cennik! płacisz tylko za miejsce postojowe ( teren, wydzielony do Twojej dyspozycji ) te 20,00złotych i za osoby przebywające na polu a nie płacisz jeszcze dodatkowo za przyczepę, kampera, auto czy też przedsionek jak jest na wielu innych polach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.