Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy możecie polecić jakiś kemping w tamtych okolicach?

 

Szukam czegoś blisko morza, z drzewami na terenie. Sanitariaty nie są ważne, tylko zlewnia i napełnianie wody, no i oczywiście prąd :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Sarbinowie byłem pare lat temu ale na kwaterze

z tego co pamiętam widzialem tam kilka miejsc z rozstawionymi przyczepami tak więc napewno coś znajdziesz i to blisko morza. Były one usytuawane na przedłużeniu głównego deptaka ale oczywiście na uboczu z prawej i z lewej centrum miasteczka

Tylko woda tam zimna bardzo była:

Pamiętam że jak sie weszło do pasa do wody to sztywniały wszystkie członki :-] oczywiście oprócz małego bo ten się z zimna kurczył :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olga,

W Sarbinowie masz kilka pól rozlokowanych w różnych cześciach wsi wzdłuz deptaku jak to napisał BJoe, jak tam byłem do minionego poniedziałku to znalazłęm jakis pięć pól, które spełnia Twoje wymagania, ja byłem rozbity w Gąskach na polu " U Arka" ( chyba juz szósty rok z rzędu ), w Gąskach masz kilkanaście pól wzdłuż głownej ulicy Nadbrzeżnej od samego wjazdu do wsi aż po latarnie.... wybór mijesca należy już do Ciebie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku kilka dni w Gąskach na polu u Gienia. Trafiłem na wolne miejsca w cieniu. Nie wiem czy tam jest zlewnia - nie korzystałem. Natomiast cennik jak na warunki nadmorskie zadowalający. No i co jeszcze ważne to ogólny spokój. Odległość do morza ok. 50m. Pozdrawiam życząc miłego wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto link do strony kempingu, który opisałem:

 

U Gienia

Co do cennika na stronie to są tam chyba niewielkie zmiany, dokładnie jednak nie pamiętam.

My za trzy dni, w cztery osoby + przyczepa + samochód i prąd zapłaciliśmy jakieś 140 zł. Do tego jeszcze płatny prysznic 6zł - 15 minut. My sknerusy zawsze zdążyliśmy we czwórkę w pięntnaście minut się wykąpać. Mamy w tej dziedzinie mistrza :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bardzo dziękuję, zaraz z małżonkiem będziemy oglądać :-]

 

Strasznie dywagujemy, Gąski dają możliwość, że jak będzie tłok, to znajdę miejsce na innym polu. Jak wyrwę na mierzeję i Jantar będzie zapchany to kiszka, do Stegny nie chcemy a Gallus prawie zawsze ma komplet.

Jeszcze nie zrezygnowaliśmy z mierzei o nie! Jedziemy na kilka dni, więc pewnie zawitamy do Jantara a po 3 dniach przeniesiemy się do Gąsek na kilka dni :-] Troszkę tak chcemy objazdowo spędzić ten urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote wrocilem z Sarbinowa, miejsc bylo duzo. Ale znajomi ktorzy zostali tydzien dluzej mowia ze w soabote/niedziele sporo przyczep przyjechalo. Polecam pola te od strony gasek (jest blizej morza). Pozatym Sarbinowo jest wieksze i jakby co jest gdzie pospacerowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesteśmy w Gąskach :)

 

Relację z jazdy po kempingach wstawię na dniach, bo jest co opisywać. Generalnie widzieliśmy kilka kempingów. Bursztynowy Brzeg, to jeden z kempingów - zaryzykuję stwierdzeniem, że jest na wyższym poziomie niż widziany przez nas kilka dni temu Ambre. Drogi w kostce bauma, wielkie trawiaste stanowiska, oświetlone każde stanowisko, plac zabaw dla dzieci, oddzielne pole ogrodzone wysoką siatką do kosza i siatkówki, łazienki, restauracja i bliskość morza, jakieś 30 metrów! Wygląda sielsko czarodziejsko!

 

Byliśmy również na polu Alfa nie pamiętam www ale ma wizytówkę. Pole fajne, też blisko morza, ma kilka zakamarków więc nie patelnia. Kemping plus domki, zostaliśmy ładnie oprowadzeni a nie samopas wykopani na oglądanie.

 

Pole u Gienia zwiększyło swoją powierzchnię o 2 działki, więc razem ma trzy działki. Duże, przestronne, ale jakieś takie jak dla nas zbytnio zadziecione :piwko: A właśnie, przyczepy stoją tylko po obwodzie, więc jest bardzo szeroki jak na kempingi plac na środku.

 

Jest jeszcze kilka kempingów w tym jeden nie ogrodzony, więc nie wchodziliśmy.

 

No i wyszła mi już mała relacja z placu boju :]

 

A właśnie plaża lekko kamienista, woda zimna jak diabli i wieje :jump: iście letnie klimaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie wróciłem po prawie 3 tygodniach w Sarbinowie na kempingu "Ada" ( http://www.ada.strefa.pl/ - na zdjęciach wszystko dobrze widać) i mogę się tylko dołączyć do polecanki, którą znalazłem chyba właśnie na tym forum - naprawdę bardzo fajne miejsce: żywopłotowe boksy, zadbane i czyste sanitariaty z ciepłą wodą bez ograniczeń, nad samym morzem (od plaży dzieli nas tylko porośnięta drzewami niska i wąska wydma), na samym końcu miejscowości (ale tylko 15 min spacerem od centrum), dobry i tani (choć o niskiej przepustowości) bar na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w Gąskach :] (...).

Pole u Gienia zwiększyło swoją powierzchnię o 2 działki, więc razem ma trzy działki. Duże, przestronne, ale jakieś takie jak dla nas zbytnio zadziecione :ok: A właśnie, przyczepy stoją tylko po obwodzie, więc jest bardzo szeroki jak na kempingi plac na środku. (...).

A właśnie plaża lekko kamienista, woda zimna jak diabli i wieje :] iście letnie klimaty!

 

To byliśmy niemal sąsiadami. Wraz z żoną wypoczywałem od 14 lipca do 4 sierpnia na polu "U Arka".

Te kilka kamyszków leżących na plaży w Gąskach to drobny pryszcz. Gdybyś ujrzała kamiory na plaży w Śliwinie k. Rewala (plaża wygląda jak gołoborza w G. Świętkorzyskich).

Cieplejszą wodę, nawet 20 stopniową przynosza wiatry zachodnie. Mnie odpowiada nawet zimna woda, bo ze względu na takową (a było tego lata nawet 12 stopni) Gąski nie są tak oblegane i mam ciszę oraz spokój na polu i na plaży. Mogę wypoczywać do woli :]) (pobliskie Sarbinowo czy Ustronie Morskie są dla nas już zbyt ludne i hałaśliwe). Nad morzem się nie kąpię (trzeba zmywać sól, co szkodzi opaleniźnie), gdy się chcę wykapać w ciepłej i kryształowej wodzie to w miejscu zamieszkania maszeruję na całoroczny basen. Wystarcza mi nadmorski klimat oraz możliwość odbywania długich spacerów plażą i jeżdżenia rowerkami po okolicznych lasach i miejscowościach.

 

Dodam, że w niedalekiej od Gąsek okolicy jest nieprzebrana ilość godnych zwiedzenia/odwiedzenia miejsc, jak np.

- 12 km - przecudne ogrody tematyczne w Dobrzycy http://www.hortulus.com.pl/index.php?ps=ogrody dla miłośników parków jest tam sklep oferujący niezliczona ilość sadzonek/pikówek drzew, krzewów, ziół, nasion, acesoriów ogrodowych, itp.

- 11 km - Skansen Chleba w Ustroniu Morskim. Można tam kupić i degustować (1 grosz za kromkę chleba) niezliczona ilosć gatunków i rodzajów chleba wypiekanego na miejscu, http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22Skansen+Chleba+w+Ustroniu+Morskim%22&lr=lang_pl&btnG=Szukaj+w+Google

- 6 km - największa w Polsce farma elektrowni wietrznych o gigantycznych rozmiarach (25 szt po 2 MW każdy; 100 m wysokosci, waga wieży 225 ton, waga gondoli z generatorem 67 ton, waga skrzydeł wiatraka 37 ton; rozpiętość jednego skrzydła wiatraka 40 m),

- 16 km - jedne z najstarszych w Polsce i Europie dębów (ponad 800 lat) http://ibrandt.w.interia.pl/zab-03.html ; http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=411;

- mnóstwo dróg (leśnych, asfalowych, śródpolnych) i kilka znakowanych szlaków rowerowych (przejechałem rowerem ponad 600 km) ; http://www.ustronie-morskie.pl/index.php?page=turystyka ;

- 19 km - kultowa wieś Jamno k. Mielna http://jamno.org/ ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Jesteśmy w Gąskach :czerwona:

 

Relację z jazdy po kempingach wstawię na dniach, bo jest co opisywać. Generalnie widzieliśmy kilka kempingów. Bursztynowy Brzeg, to jeden z kempingów - zaryzykuję stwierdzeniem, że jest na wyższym poziomie niż widziany przez nas kilka dni temu Ambre. Drogi w kostce bauma, wielkie trawiaste stanowiska, oświetlone każde stanowisko, plac zabaw dla dzieci, oddzielne pole ogrodzone wysoką siatką do kosza i siatkówki, łazienki, restauracja i bliskość morza, jakieś 30 metrów! Wygląda sielsko czarodziejsko!

 

.........

 

 

podnoszę temat do góry,bo chcielibysmy z dziećmi w maju wybrać sie nad morze.

czytam i czytam i natknąłem się na w/w post i b. mnie zainteresowała opinia ,iz jest lepszy od Ambre.(a Ambre w/g mnie to jeden z najlepszych na wybrzezu).

 

prośba do tych ,którzy byli na tym lub podobnych kampingach o wrzutę kilku fotek ,bo strony www nie ma i za bardzo nie wiadomo jak tam rzeczywiście jest.

 

a może coś polecicie bezposrednio przy morzu lub wydmach....

 

 

z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afrikaner, ja od lat jeżdżę do Gąsek, najpierw korzystałem a pola U Zosi a potem U Arka, w ubiegłym roku zwiedziłem pole na kempingu Bursztynowy Brzeg, i w tym roku tam planuję się "rozbić", to co napisała Olga, jest z godne ze stanem faktycznym, a cennika nie znam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.