Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy 4os 5os


MoniMonia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu kompletnie nowa. Zaczynamy poszukiwanie swojej pierwszej przyczepy. Jesteśmy dużą rodzinką wiec potrzebujemy przyczepy 2+2 a najchętniej 2+3. Budżet Ok 20tys. Holownik to Chevrolet Astro nazywany przez dzieci Czesiem W związku z tym ze jest to spory samochód to ograniczenia DMC nie ma bo mąż i tak prawko B+E zrobić musi :)

Ważne żeby był kibelek i prysznic jedli chodxi o wygody. 

Nie spieszy nam się bo szukamy czegoś na przyszły sezon. Wiec może ktoś z forumowiczów będzie przymierzał się do sprzedaży swojej przyczepy po sezonie. 

Troche już poczytałam na co uważać przy zakupie i aż strach się za to zabierać

Będę wdzięczna za wasze sugestie co fajnego, wygodnego i z klimatem można za taką kasę  kupić żeby przez pare lat posłużyło. Zdaję się na wasze doświadczenie ;) 

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!
Ja również jestem tu stosunkowo nowy ale dla 5 osób mogę Ci polecić to co niedawno kupiłem (oczywiście inny egzemplarz, bo mojego nie oddam ). Może akurat trafisz coś takiego.

Tu znajdziesz więcej szczegółów na temat mojej budy:
http://forum.karawaning.pl/topic/26547-burstner-fun-480-tk-1998/

Z przodu podkowa że stolikiem zamienia się na noc w "łóżko małżeńskie" (mam prawie 2 m wzrostu, a śpię w poprzek wyprostowany), z tyłu piętrowe łóżko oraz dwa siedziska że stolikiem - składane w dodatkowe spanie. Tą część nazywamy pokojem dziecięcym. Oddziela się ją od reszty zasłoną, więc jak dzieciaki już śpią można bez przeszkód urzędować w pozostałej przestrzeni.

Czyli rodzina 2+3 wysypia się wygodnie.
Po środku kuchnia i łazienka z prysznicem. Chociaż z prysznica w budzie chyba mało kto korzysta...? Ja raczej nie będę.

Jeśli chodzi o markę - bardziej doświadczeni na pewno potwierdzą, że jest warta uwagi i udzielą Ci więcej fachowych rad.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18k za budkę w stanie idealnym (poza grzałką w lodówce, która kosztowała mnie 200 zł). Zaczynałem poszukiwania od 10k ale po tym co obejrzałem (same zgniłki) zacząłem szukać droższych. I udało się

Ale jeśli chodzi o piętrowe łóżka to czytałem, że niektórzy robią sobie je na własną rękę.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo od handlarza - z Katowic.
Ale z tego co z nim rozmawiałem, to nie ma na razie czasu na używki. Dobrze mu się teraz nowe sprzedają (jest autoryzowanym dystrybutorem Burstnera), więc nic używanego póki co nie sprowadza, a to co mu jeszcze na placu zostało nie jest warte oglądania.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.