Skocz do zawartości

Burstner fun 480 TK 1998


Kilgore

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można wyjazd oblecieć na gazie, mi w tamtym roku w Mielnie  padła ale nie grzałka tyko jak się później okazało regulator. Kupiłem  nową grzałkę założyłem i dalej nic :sciana:. Dopiero ominąłem  regulator spiąłem na krótko i  grzałka ożyła, może masz tak samo  :niewiem: 

Edytowane przez Hansen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale skoro podaje 230V na grzałkę a ona nic, to chyba jednak spalona? Z takimi ustrojstwami nie miałem dotychczas do czynienia.

A jak z gazem przy rozkopanym kominku? Trzeba by poskładać bez grzałki chyba...?

Skladanie nie będzie łatwe, bo dostęp słaby a ja mam spore łapy, więc nie chciałbym tego dwa razy robić.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kilgore napisał:

Ale skoro podaje 230V na grzałkę a ona nic, to chyba jednak spalona? Z takimi ustrojstwami nie miałem dotychczas do czynienia.

Tak, grzałka kaput.
Jeśli  już musisz przecinać przewód od grzałki i go łączyć, to zrób to najdalej od komina.
Kostki się mogą stopić.
Moim zdaniem najlepiej doprowadzić przewód do oryginalnego złącza - złącza za panelem lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte. Po 2 godz temp w zamrażalniku zeszła z +30 do -5. Będzie zimne w weekend w Międzybrodziu.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś kojarzę, że oglądałem tą przyczepę. Kupiłeś w Katowicach?

Jeśli to ta sama buda, to sprawdź dokładnie szczelność dachu. Za łazienką, nad górnym łóżkiem, jest dziura w dachu która była zaklejona kawałkiem okrągłej blachy. Tam był dołożony schowek otwierany z zewnątrz, a nad nim ta dziura. Zastanawiałem się co to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Do czego ten schowek nadal nie wiem. Myślałem, że może na satelitę. Ale poza tym schowkiem nie znalazłem nic podejrzanego.
Byłeś na etapie zakupu jak ją oglądałeś? Jeśli tak, to co spowodowało, że jej nie wziąłeś?

Byłem z nią już 2 razy i nic mnie w niej negatywnie nie zaskoczyło. Poza. Lodówką, ale to już ogarnąłem Wręcz przeciwnie - z pozytywów to odkryłem, że ma dwa kompletne przedsionki (w stanie idealnym). Generalnie uważam, że jest genialna. Klima przy obecnych upałach też się przydała.

Jeśli coś Ci się rzuciło w oczy to napisz proszę. Może coś przeoczyłem. W końcu to moja pierwsza...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kilgore napisał:

Dokładnie tak jest. Do czego ten schowek nadal nie wiem. Myślałem, że może na satelitę. Ale poza tym schowkiem nie znalazłem nic podejrzanego.
Byłeś na etapie zakupu jak ją oglądałeś? Jeśli tak, to co spowodowało, że jej nie wziąłeś?

Byłem z nią już 2 razy i nic mnie w niej negatywnie nie zaskoczyło. Poza. Lodówką, ale to już ogarnąłem emoji41.png Wręcz przeciwnie - z pozytywów to odkryłem, że ma dwa kompletne przedsionki (w stanie idealnym). Generalnie uważam, że jest genialna. Klima przy obecnych upałach też się przydała.

Jeśli coś Ci się rzuciło w oczy to napisz proszę. Może coś przeoczyłem. W końcu to moja pierwsza...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

U tego handlarza byłem oglądać inną przyczepę. Tego Burstnera oglądałem "przy okazji" przez jakieś 15 minut. A tak naprawdę to zaciekawił mnie sposób montażu klimy - ciekawy patent. 

Największą wadą jaką tam wypatrzyłem, to właśnie ta dziura w dachu. Radzę to potraktować uszczelniaczem butylowym. Generalnie nie widziałem nigdzie przecieków, zawilgocenia. Lecz do tego schowka nie zaglądałem, był zamknięty. 

Odczucie po wizycie na placu u tego handlarza, to przydało by się, aby ktoś tam przed sprzedażą porządnie posprzątał te przyczepy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Odczucie po wizycie na placu u tego handlarza, to przydało by się, aby ktoś tam przed sprzedażą porządnie posprzątał te przyczepy.
 


Zgadzam się. Rozmawiałem z nim dłużej i tyle co wiem, to że przywiózł te przyczepy i faktycznie ich nie sprząta, nie ma czasu bo zaczęły mu się sprzedawać nowe Burstnery. Pozbywa się tych używek i nie sprowadza póki co nic więcej, bo nie ma na to czasu. Prawda? Czy tylko gadanie handlarza? Trudno wyczuć. Ale cieszę się, że Ty też nie znalazłeś nic podejrzanego. Ja także przyjechałem tam oglądać inną budę ale ta prezentowała się o niebo lepiej

Co do tego schowka, to jest to "puszka" wykonana z blachy, w środku sucha (przeżyłem już ulewę na kempingu i nic) , nic tam nie ma ale widać, że wewnątrz było coś przymocowane. W dnie schowka są trzy wywiercone otwory o średnicy ok 2 cm - jakby na kable. Może kiedyś dojdę co tam było..

Szczerze mówiąc, cieszę się, że nie kupiłeś jej przede mną

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam jestem od 2016 roku szczęśliwym użytkownikiem takiej samej przyczepy. Objechałem z rodziną już ponad 8.000 km w tym dwa razy w Chorwacji. Łóżko piętrowe zlokalizowane w tylnej części jest bdb rozwiązaniem. Córeczka 5 letnia uwielbia tam przebywać i z boku rysować na małym stoliczku. Co do przeróbek. Zamontowałem solar i podłączenie do prądu mi nie potrzebne☺. Z tyłu obok łóżka piętrowego rozkładam po małej przeróbce łóżko małżeńskie i wówczas podkowę z przodu nie muszę  rozkładać.

4.JPG

8.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.