Skocz do zawartości

Burstner fun 480 TK 1998


Kilgore

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim. Jestem tu nowy. Tym wpisem chciałbym się przywitać na forum. 

Kupiłem właśnie Burstnera fun 480 TK z 1998. Egzemplarz wydaje się być idealny. Żadnych zacieków i miękkiej podłogi. Dodatkowo widać że poprzedni właściciel bardzo o nią dbał. Wszystko wygląda na bardzo zadbane. Do tego dla mojej rodziny 2+3+pies wydaje się być idealna. 

Czy ktoś ma coś podobnego? Jakie wrażenia? Nie znalazłem podobnej w necie ale wydaje mi się że te obicia i zasłony też są zrobione przez poprzedniego właściciela (przyczepa kupiona od handlarza - dystrybutora nowych camperów Burstnera który oczywiście niż zna jej przeszłości). 

Macie jakieś uwagi na temat tej przyczepki? Jakieś porady? Z góry dzięki! 

20180716_161308.jpg

20180716_160840.jpg

20180716_160751.jpg

20180716_160801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj!

Jeśli przyczepa jest taka, jak piszesz, to pozostaje gratulować i niech się dobrze sprawuje :ok:

Co do Twoich pytań, to "wykładzina" za lustrem w łazience z pewnością nie jest oryginalna, podobnie jak blat kuchenny z kuchenką i zlewem. W powody nie wnikam - być może chodziło o modernizację, a nie likwidację zniszczeń. Wizualnie ta zmiana jest na plus, poza tym, że blat jest nieco cięższy, niż w oryginale, ponieważ to typowy blat do mebli domowych. Na tych fotkach wygląda ładnie. Jeśli jest sucha, to zapinaj do auta i korzystaj z wakacji :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony taka mała dygresja - oddziel czymś tą zasłonkę od pieca bo trochę blisko palników. Kuchnia fajna, tylko tak jak Krzysiek pisał, na pewno nie jest oryginalna. Ale za to wygląda dużo lepiej i masz 4 palniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja mam taką budke tylko 460, i tak jak wcześniej pisali, zlew i palniki+blat jakaś wymiana oraz w łaziece umywalka i szafka mi nie pasuje, u mnie jest narożna. Musisz uważać na pękajacy przód, ponieważ woda jak to woda, znajdzie ujście do bakisty i bedzie ci gniła podłoga w niej. Pozdrawiam i niech służy jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś nie pasowało w tej umywalce i tej plexi za lustrem. Ale pozostałe meble (te nad WC) są identyczne jak te pod umywalką. Chyba że to rzeźba na większą skalę...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam wersję 460TS więc wnętrze jest totalnie inne. Wyposażenie łazienki jest inne (ja też mam narożną) ale nie wydaje mi się aby ktoś ingerował w meble bo są dobrze skomponowane (brodzik z osłoną + WC kasetowe)

Z mojej jestem bardzo zadowolone aczkolwiek minusy by się znalazły.

Podpinaj i zacznij jeździć. Czego nie wyczytasz albo Sam nie sprawdzisz to przy wymianie zdań na polach uzupełnisz  braki.

Powodzenia.

Dodam jeszcze fakt: W naszej kibelek jest obrotowy a spłuczka zasilana z centralnego zbiornika. Ty masz oddzielny zbiornik na wodę do którego możesz dolać odświeżający płyn do spłuczki. U Ciebie spłuczka działa rewelacyjnie co w naszej wersji jest dużym minusem (temat był opisany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Piękna lalka...

 

Coś tam o Burstner wiem...

1. Blat kuchenny nie jest oryginalny. Zwykły zlewozmywak plus dwa lub trzy palniki był w oryginale.

2. W łazience na ścianach powinno być 2  lustra wielkości tej niebieskiej tapety.

3. Kolor materacy i zasłonek jest oryginalny.

4. Sprawdź podłączenie lodówki na 12 V, zwykle nie była podpięta pod samochód.

5. Zobacz jakość połączenia ściany grodziowej z podłogą. Lubi się odkleić.

6. Zobacz czy przez uszczelki nie cieknie do bakisty.

7. Zważ ją... Jej rzeczywista masa własna może cię zaskoczyć wzgl. dokumentów.

8. Zobacz czy masz amortyzatory. Jak nie ma to dołóż.

9. Bardzo fajna przyczepa i świetnie się prowadzi, ale lubi mieć ok. 65-70 kg na haku, a nie 50 jak podaje producent.

10. Szerokości na wyjazdach !!!

 

 

Ps. Jak się tak ładnie przywitałeś to uzupełnij profil. To taki wyraz szacunku dla tych co czytają,...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystko.
Commander, co masz na myśli z tą lodówka? Jestem jeszcze trochę zielony w temacie. Wtyczka ma 10 pinów (o ile dobrze policzyłem).

A tam w łazience to plexi a nie tapeta. I tak właśnie mi się wydawało, że coś tam było majstrowane. Ale żadnych uszkodzeń się nie dopatrzyłem.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!
Oby się tylko sprawdził Twój zachwyt. Mocno 3mamy kciuki!

Gdybyś potrzebował pomocy w jakimkolwiek temacie to pisz śmiało!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie. Mam jeszcze pytanie. Jutro odbieram budkę od handlarza. Ma ona papierową rejestrację z NL i dowód rejestracyjny z odciętym rogiem. Będę miał fv za zakup. Czy jakimś cudem legalnie mogę ją holować czy raczej partyzantka albo laweta? Co robić?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo nie wiem. Handlarz jak to handlarz - twierdzi że z tym do urzędu i bez problemu zarejestruję...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Dowód w formie plastikowej karty.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.