Skocz do zawartości

Świnoujście - Port Jachtowy


Marcell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oprócz opisywanego juz na tym forum kempingu Relax w Świnoujściu zaliczyłem też nocleg na polu w Porcie Jachtowym. Trafiłem tam nieco przypadkiem ale musze powiedziec że na postoje "przelotowe" - max 2-3 noce to znacznie lepsza oferta od przereklamowanego Relaxu

Plusy

- cena: za postój kampera 42 zł/doba, każda osoba dorosła 3zł/doba, prąd 15zł doba. Może to nie jest okazja ale dużo taniej niż w Relaxie

-  warunki bytowe: duży, nowoczesny budynek sanitariatów, bardzo czysty, dodatkowo pralnia/suszarnia. Wszystko uruchamiane za pomoca karty chipowej więc nikt postronny nie ma dostępu

- cisza i spokój, od czasu do czasu ryknie tylko przepływajacy prom za to widoki na przystań promów morskich i ogólnie na cały port kapitalne, szczególnie wieczorem gdy wypływa większośc promów

- bardzo pomocna obsługa

- duże pole caravaningowe gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie

- duża ilość punktów poboru energii elektrycznej i wody

Minusy

- brak palcu zabaw dla dzieci (podobno jest w planach)

- spora odległosc od plaży i głównej promenady - mnie to nie przeszkadzało ale jeśli ktoś nastawia się na plażowanie to na piechotę ok 25min

- raczej nie dla rodzin z małymi dzieci - z trzech stron pole otacza basen portowy więc trzeba mieć dzieci pod stałą obserwacją

- brak choćby kępki zielonej trawy przez co na polu jest pustynia - fakt trudno o to przy takiej suszy jak w tym roku ale z drugiej strony widziałem kempingi gdzie właściciel zainwestował w nawadnianie dzięki czemu teraz są efekty

Generalnie bardzo polecam dla tych którzy planują tylko króki pobyt w Świnoujściu a szczególnie tych na dwóch kółkach - dziesiątki km naprawde dobrze przygotowanych tras rowerowych po obu stronach granicy

Co ciekawe oba pola w  Świnoujściu należą do jednego właściciela ale promowane jest to w centrum które standardem i poziomem obsługi nie przystaje do mariny

 

20180710_093442.jpg

20180710_093528.jpg

20180710_093929.jpg

20180710_094146.jpg

20180710_094655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcell !!! .... dobrze, że opisałeś miejscówkę - bo nie jest ona w żaden sposób "promowana" ....

A co do campu Relaks - jest on właśnie "doinwestowywany" ... lecz nie każdemu mogą pasować ceny (stosunek jakość/cena), gdyż są europejskie (ze względu na obłożenie sąsiadami DE).

TOM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomeKnaus - swoje doznania odnośnie Relaxu opisałem w wątku związanym z tym kempingiem.

Uważam że to wielka strata dla Portu Jachtowego że właściciel promuje włśnie Relax a nie ich - z drugiej strony to gwarancja spokoju i braku przepełnienia na tym polu

Dobre jest to że nareszcie w Świnoujściu jest jakis wybór i jak komuś nie pasuje tu to jedzie dalej - cały smaczek karawaningu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie odnosnie Świnoujścia, a w zasadzie przeprawy promowej. Czy auta z przyczepą kempigową mają "swoją" kolejke tak jak chyba autobusy? Cężarowe zdaje się też stoją osobno. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.