Skocz do zawartości

IV Europejski ZLOT Caravaningowy CAMPER CARAVAN SHOW / 18-21.10.2018 W-wa


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy owak, WC robi dobrą robotę, ale jako człowiek- coś mu się chyba obluzowało pod kopułą. 

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To nie z Martyną tylko z Beatą Pawlikowską.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Wiedziałem że coś było na rzeczy ? tylko laski sie pomyliły ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Chris_66, mam takie u siebie w modelu 2016  Firanki jak firanki ale przesuwaja sie podczas jazdy. 

Nie zauważyłem tego w zeszłym roku, odsuwanie to nie wada dla mnie, i tak jeżdżę z odsłoniętymi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam trochę odmienne zdanie od większości.

Mi się targi podobały a zlot jeszcze bardziej. 

Dla tych, którzy byli w zeszłym roku to fakt faktem, że nowości to raczej nie było. Tak więc nie dziwi mnie rozczarowanie. Co do ilości przyczep czy kamperów, to według mnie było podobnie (jedynie Adria dała ciała). Jak dla mnie najładniej się prezentowały przyczepy Hobby i Tabbert, natomiast w większości widziałem jakieś niedociągnięcia, wady, a przecież to NOWE przyczepy. 

W tym roku, w przeciwieństwie do zeszłego, połaziłem sobie po targach regionalnych i znalazłem co najmniej 3 miejsca, do których chcę pojechać.

@chris_66, to prawda, że na jednej hali capiło na kilometr zapiekankami, jednak były one dobre :ee: Cena też była dobra :blink: - 20 PLN. Ogólnie ceny jedzenia, zresztą tak, jak w zeszłym roku, były zabójcze. Przecież w fast truckach zawsze było najtańsze jedzenie a tutaj obiad kosztował co najmniej tyle samo, co w przeciętnej restauracji :mlot: Na szczęście Łomża była w "normalnej cenie" - 8 PLN za 0,4l a KurwNica była za 5 PLN za jakieś 30ml. Apropo jedzenia, to tak samo jak w zeszłym roku, w niedzielę około południa odłączyli zasilanie :fuck:. Na szczęście mięso się nie zdążyło rozmrozić i odpaliłem lodówkę na gaz.

W tym roku było dużo sprzętu nurkowego, co akurat mnie mało interesowało. W sklepach ze sprzętem karawaningowym (czyt. drożyzną) nie zauważyłem jakichś super promocji. W niektórych można się było przynajmniej targować (nie we wszystkich :foch:). Tak więc z targów wyjechałem z dwoma płynami po 20 PLN :thank:

Zlot był jak dla mnie świetny (mówię o trzech wieczorach), poznałem fajnych ludzi, udało się spotkać ze znajomymi. Spotkania pod przyczepami pierwsza klasa, Wielkie Dzięki dla @S&A za organizację i integrację ludzi.
Co do sobotniej imprezy to na plus można zaliczyć małe kolejki do żarcia i piwa (spóźniliśmy się na kabaret, więc nie wiem, jak było na samym początku). Dodatkowo była możliwość znalezienia miejsca, by jak człowiek, zjeść przy stole.  Nagłośnienie, o ile dobrze pamiętam, było OK. Tak więc kto jak się bawił, to raczej zależało od Niego (o gustach muzycznych nie ma sensu dyskutować).

Podsumowując, nie wiem, czy będę w przyszłym roku, bo mało się zmienia w ofercie, jednak o ile będę jechał, to dla ludzi :przytul: Wiadomo, że nie jest to normalny zlot (asfalt, brak markiz, akcje z "naczelnikiem" zlotu, odłączanie prądu, uciszanie o 20:00), jednak nie ważne gdzie, nie ważne kiedy, ważne z kim :ok:

PS. O ile nic się nie zmieni to nie będę płacił frycowego przed zlotem tylko dopiero na miejscu oraz będę brał maksymalną ilość osób (w tym roku było 6 osób). :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wersowa napisał:

Ten camp na stadionie podobno ma juz troche lepsze warunki w końcu

 

20 godzin temu, lucas_ka napisał:

... A camping ten AZS czy tam AWF podobno został podremontowany, nowe sanitariaty itp.

Potwierdzam, byliśmy w maju. Sanitariaty nowe w kontenerze. Prąd i woda na parceli i to wszystko :D

Reszta w nieładzie, wysoka trawa, brak możliwości płacenia kartą ale lokalizacja niezła, przed kempingiem przystanek tramwajowy do centrum. Po za tym, blisko nawet z buta przez park do Japońskiego Ogrodu i Hali Stulecia. 

Dla nas to było jedynie miejsce noclegowe, bo i tak cały dzień poza kempingiem na zwiedzaniu :) więc warunki wystarczające.

Co targów żałuję, że nie mogliśmy być szczególnie na zlocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lbuster nie masz przypadkiem buteleczki po "strusiówce"?

 

Mam też pytanie do osób ze zlotu.

W pakiecie startowym dawali jakieś tabletki (suplement diety). Kojarzycie co to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S&A napisał:

Cukierki pudrowe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cókierki sa na kaca ????ale macie racje zeby o 20 szeryf chodzil i uciszal ludzi na zlocie to masakra. I zeby mi wylaczali prad tak ze nam dzieczyny marzly bo magiczne sloneczko nie grzalo ......( zimna Klaudia ) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gryczak napisał:

Cókierki sa na kaca ????ale macie racje zeby o 20 szeryf chodzil i uciszal ludzi na zlocie to masakra. I zeby mi wylaczali prad tak ze nam dzieczyny marzly bo magiczne sloneczko nie grzalo ......( zimna Klaudia ) . 

"Zimna" piszemy z dużej litery ? - to pseudonim ???

https://sjp.pwn.pl/zasady/Przydomki-pseudonimy-i-przezwiska-ludzi;629379.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucas_ka napisał:

"Zimna" piszemy z dużej litery ? - to pseudonim ???

https://sjp.pwn.pl/zasady/Przydomki-pseudonimy-i-przezwiska-ludzi;629379.html

Lucas mozesz dac mi kolejne ostrzezenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucas_ka napisał:

To już jakieś dostałeś???

Na zlocie nie jedno od 

...żony 

8 godzin temu, lucas_ka napisał:

"Zimna" piszemy z dużej litery ? - to pseudonim ???

https://sjp.pwn.pl/zasady/Przydomki-pseudonimy-i-przezwiska-ludzi;629379.html

Lucas mozesz dac mi kolejne ostrzezenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2018 o 22:12, strus251 napisał:

nie masz przypadkiem buteleczki po "strusiówce"?

Wiesz co, jak ogarniałem cepkę to nic nie znalazłem. Jakby co, to daj więcej szczegółów na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.