Skocz do zawartości

IV Europejski ZLOT Caravaningowy CAMPER CARAVAN SHOW / 18-21.10.2018 W-wa


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, strus251 napisał:

Aaaaaa, dla tych co ulotki nie dostali. Pod Wrocławiem startuje nowy kemping. Wyglądał na ulotce obiecująco. Będzie baza noclegowa dla zwiedzania Wrocka i okolicy. :).

Gdzie? jakies namiary?

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siechnice pod Wrocławiem. Camp4u chyba czy jakoś tak. Ale to kawałek od centrum, trzeba autobusem podmiejskim dojeżdżać
Google nic nie pokazuje pod "Kemping Siechnice" a pod "Camp4u" w tej okolicy też nic nie ma :/

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strus251 napisał:

Dokładnie, dopiero startują. 

Jak wróce do domu, wezmę z cepki ulotkę i fotę wrzucę. Chyba, że ktoś ma pod ręką i da radę wrzucić wcześniej. 

Napisali, że startują od 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ze swojej strony chcieliśmy Wam wszystkim podziękować za przybycie.
Po raz kolejny pokazaliśmy, że karawaning.pl to siła i moc! Do integracji najbardziej - co potwierdzały wycieczki z innych alejek!

Tak jak już pisałem, ceny wzrosły też na same bilety na targi. Nietrudno było zauważyć o wiele mniej załóg na zlocie i nawet o wiele mniej osób odwiedzających - w tym roku nawet w sobotę chodziliśmy luźno, a w zeszłym w weekend były dzikie tłumy!

Niestety musimy przyznać, że cena nie przełożyła się na jakość... Zlot taki sam (choć uprzejmość "komandora z PZMot" pozostawiała wiele do życzenia), impreza integracyjna miała być lepsza, a w naszym odczuciu była słabsza, a i sama wartość targowa też oczko gorzej niż w zeszłym roku.
Nie zmienia to faktu, że za rok przyjedziemy na pewno, bo jak większość z Was zauważyła - najważniejsze było nasze spotkanie na koniec sezonu.

Poznane nowe mordki i utrwalone znajomości to największa wartość tego wyjazdu!

 

PS
oczywiście przekażę Wasze uwagi organizatorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, S&A napisał:

PS
oczywiście przekażę Wasze uwagi organizatorowi.

To jeszcze uwaga ode mnie, aby  agregat prądotwórczy ustawić w takim miejscu, żeby było troszkę osłonięty od miejsca zlotu, bo ciężko było spać przy tym warkocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mają mieć busika który będzie kursował do Wrocławia. A camping ten AZS czy tam AWF podobno został podremontowany, nowe sanitariaty itp.

Edytowane przez lucas_ka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, strus251 napisał:

Przynajmniej potwierdziłem sobie, że Hobby to syf jeżeli chodzi o jakość ;).

Część wystawowa z regionami mi przypadła do gustu. Dzięki kilku stanowiskom jest już pomysł gdzie wyskoczyć

wszyscy jadą po równi pochyłej - coraz gorzej z wykonaniem

było słabiej niż rok temu ale jeszcze w miarę - jakieś inspiracje mnie naszły

14 godzin temu, dudek_t napisał:

Generalnie nuda. Nic nowego.

mi spodobały się firanki - takie panele zasuwane na trochę sztywniejszej listwie - w zeszłym roku chyba tego nie było

11 godzin temu, Pierzasty napisał:

Częsść wystawowa " regiony Pl" też uważam, że to najciekawszy punkt targów, choć i tu mam wrażenie że było bidniej

Zlot - no tu nigdy nie osiągniemy klimatu

Na zlot nie zapuściłem się do Was , trochę celowo, bo głupio było by jednych odwiedzić a innych nie

zresztą pomysł zlotu przy okazji innej imprezy nie jest dobrym rozwiązaniem - każdy ma jakieś plany , gdzieś idzie , to chyba nie to

nie lubię zlotów ogólnie, ale takich "przy okazji"to już szczególnie

 

10 godzin temu, kamusia napisał:

To zawsze był wielki cham.

 

10 godzin temu, Pierzasty napisał:

Co innego Martyna....

a pomyśleć że byli kiedyś parą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.