Skocz do zawartości

Kamping bez rezerwacji, Włochy, Wenecja Eugenejska, Morze


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w związku z tym że niedziela to kolejka do wjazdu do Union Lido jest sporo mniejsza...około 30 zestawów...

Kilka fotek z tej strefy i zestawu składającego się z pięknej Tesli i Adrii :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, Simbus1 napisał:

Dziś w związku z tym że niedziela to kolejka do wjazdu do Union Lido jest sporo mniejsza...około 30 zestawów...

Kilka fotek z tej strefy i zestawu składającego się z pięknej Tesli i Adrii :)

 

 

szacun ... fajnie to zorgnizowali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej kolejki w UL. Czy tam się po prostu przyjeżdża staje za kimś kto jest ostatni i się czeka aż ktoś z obsługi nas zawoła i zaprowadzi na miejsce czy też po przyjeździe trzeba się meldować na recepcji i dopiero czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do UL - to jest kemping w rodzaju hotelu Burj-Al-Arab - brakuje gwiazdek dla niego;-)

Już kilka osób to potwierdzało, a ja się o tym przekonałem w tym roku. Na kempingach w rodzaju UL, MdV, czy PdT mają taki "motywacyjny" system rezerwacji, że rzucają określoną liczbę parcel, po czym dowiadujesz się, że już nic nie ma. Ale za parę miesięcy okazuje się, że są - to pewnie następny "rzut". Wątpię, żeby to były po prostu wycofane rezerwacje.

Sam rezerwowałem na przełomie stycznia i lutego parcelę na koniec czerwca w PdT i standardowych piczek już nie było, więc zarezerwowałem "1st row". Po kilku miesiącach ktoś napisał, że właśnie zarezerwował. Wszedłem na stronę w maju i standardowe piczki znów były wolne...

Trzeba więc sprawdzać co jakiś czas. Jeśli nawet nie trafi się na kolejny "rzut", to może rzeczywiście trafić się zwolniona z rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staliśmy w kolejce jakieś dwa, trzy tygodnie temu. Podjechaliśmy najpierw pod kemping gdzie pierwszym pytaniem było czy mamy rezerwacje ,po wyjaśnieniu skierowano nas na inny plac po drugiej stronie ulicy ,jakieś 700m dalej. Tam ustawiliśmy się na końcu kolejki. Co jakąś godzinkę podjeżdżał gość pandą i brał po trzy zestawy do rejestracji na miejscu. Jest to drugi punkt który znajduje się przy toaletach dla kolejkowiczów. Od godziny 18 już przestali rejestrować ze względu na brak miejsc. Pracownica wyjaśniła, że check out jest do godziny 20 i jeśli coś się zwolni to będą dalej wpuszczać. Niestety dla nas już brakło miejsca i nocowaliśmy w poczekalni jako pierwsi. 

Dostępne na miejscu są dwa prysznice ,ubikacje, przyczepy są podpięte do prądu a w nocy jest ciągła ochrona. Obok poczekalni jest restauracja w której dostępna jest pizza.

Praca tej rejestracji zaczęła się o godzinie 8 następnego dnia i kilka minut po tej godzinie poproszono nas o podjazd. Zarejestrowano nas i kazano podjechać pod kemping gdzie już była informacja o nas i dostaliśmy mapkę z zaznaczonym miejscem. Tam już czekał pracownik który miał nam pomóc się ustawić. Wszystko wg mnie świetnie zorganizowane.

IMG_20180710_152256.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac28 napisał:

Praca tej rejestracji zaczęła się o godzinie 8 następnego dnia i kilka minut po tej godzinie poproszono nas o podjazd. Zarejestrowano nas i kazano podjechać pod kemping gdzie już była informacja o nas i dostaliśmy mapkę z zaznaczonym miejscem. Tam już czekał pracownik który miał nam pomóc się ustawić. 

Czyli, tak naprawdę,e nie masz żadnego wpływu na to, gdzie stoisz. Jak będzie na skrzyżowaniu, koło kibli, to albo bierzesz albo nie, bo następni stoją w kolejce.... :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kajetan napisał:

Czyli, tak naprawdę,e nie masz żadnego wpływu na to, gdzie stoisz.

No tak, ale jak przyjeżdżasz na kemping i jest tylko jedno miejsce to sytuację masz taką samą. Ja tam jestem pod dużym wrażeniem tego jak to jest zorganizowane. Na kempingach tej wielkości i tak zwykle oglądam 2-3 miejsca i staję na jakimś bo akurat jedno z dzieci musi iść do toalety, drugie się gdzieś zagubiło a trzecie pyta się co 30 sekund czy już może iść nad morze. A ja jestem już zmęczony jazdą i nie mam ochoty spędzić kolejnych 2h na szukaniu idealnego miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarliśmy do Mdv i od razu nas zaproszono do wjazdu.... mogliśmy nawet z kilku propozycji, wybrać sobie parcele....więc z tymi kolejkami to nie jest reguła.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.