Jump to content
cikos

Wrocław-Bory Tucholskie-Bałtyk

Recommended Posts

kubas98

Witam odgrzeję temat czy wie ktoś czy w tym roku pola namiotowe w Gołuniu są otwarte ?

elias26

Mogę ci polecić "leśną oaze" w Okoninach Nadjeziornych. Fajna i tania miejscówka. 

kubas98

Interesuje mnie najbardziej miejscówka w okolicach Wdzydz z bezpośrednim dostępem do jeziora nie musi być to typowy camping może być jakieś pole biwakowe 

mundek28

W tamtym roku były zamknięte z wyjątkiem tego najbliższego Gołunia ale tam nędza.

kubas98

Wiec dwa pytania u kogo uiszczać opłaty za pobyt na pierwszym polu oraz czy na pozostałych polach można stawać „ na dziko” czy to własność prywatna a może normalne pole biwakowe np. nadleśnictwa . 

mundek28

W tamtym roku byłem świadkiem jak straż leśna wystawiała mandaty za biwakowanie na dziko.Ale nad jeziorem Gołuń są na jego południowym brzegu trzy miejsca biwakowe -własność starszej Pani jadąc szutrówką do Zabrody. Na północnym brzegu jest też pole biwakowe tuż za starym ośrodkiem Gołuń ale czyja to własność nie wiem.

kubas98

Dzięki za informację . To pole za Ośrodkiem Gołuń to jedno z byłych leśnych pól namiotowych Gościńca Gołuń , bywałem tam kilka lat temu . Jeżeli chodzi o południowy brzeg to postaram się zlokalizować to miejsce na mapach google ale jeżeli ktoś może podać konkretną lokalizację bądź kontakt do starszej pani , by nie jechać w ciemno będę wdzięczy .

Może ktoś da radę wrzucić lokalizację orientacyjną z map google.

Edited by kubas98 (see edit history)

Guest
Cytat

Tematy o Borach Tucholskich i Kaszubach istnieją już na Forum.

Kolejny zatem zamykamy. 

Ja też szukam, a zamknięty temat miał lepsze informacje niż ten. Moim zdaniem mod powinien połączyć wątki a nie zamykać, bo przez to poprzedni wątek straci się razem z jego informacjami. No chyba, że na tym silniku nie da się łączyć wątków? 👎

Commander
17 minut temu, Kevin napisał:

Ja też szukam, a zamknięty temat miał lepsze informacje niż ten. Moim zdaniem mod powinien połączyć wątki a nie zamykać, bo przez to poprzedni wątek straci się razem z jego informacjami. No chyba, że na tym silniku nie da się łączyć wątków? 👎

Bo pewnie to diesel...

Guest

18 minut temu, Commander napisał:

Bo pewnie to diesel..

nie, ale co to za różnica :D