Skocz do zawartości

Pierwsza cepka.pomoc w oglądnięciu.


tomekela

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam.szukam pierwszej  cepki dla dwojga doroslych i dwojki dzieci.znalazlem takiego Tabberta.co myślicie o czymś takim?

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/reisefertiger-wohnwagen-tabbert-490-mit-6-schlafplaetze/904096707-220-1646?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie traktuj mojego zdania jak jakiejś porady , bo w temacie budek jestem laikiem (pomimo że z motoryzacją -samochodami jestem związany zawodowo od 24lat ) , ale chciałem wyrazić swoje subiektywne zdanie , gdyż od około roku przeglądam ogłoszenia na polskich portalach z przyczepami , czytam fora itd  , bo wiem że w bliższej lub dalszej przyszłości czeka mnie zakup takowej ^_^ (na razie od wielu lat kempingi z rodziną pod namiotem)

alee....konkluzja moja jest taka , ten Tabbert jest z 1984 ,a wygląda lepiej niż niejedna kilkuletnia w PL^_^ ...powtarzam to jest moje subiektywne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomekela napisał:

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? 

My tu raczej bardziej po polsku... ;)

A co do przyczepki, to faktycznie aż nie chce się wierzyć w jej wiek.

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sailor69 napisał:

My tu raczej bardziej po polsku... ;)

Domyslilem sie.haha.A tak na powaznie.Wraz z żoną postanowiliśmy jeszcze w tym roku kupić przyczepe.oczywiscie jeśli się uda znaleźć coś dobrego.Szukamy w DE ponieważ tutaj żyjemy.Mamy dwojke maluchów (2 i 4 lata) więc zastanawiamy sie co bedzie lepsze: łóżko piętrowe czy moze dwa duże. Jednego jestem pewien że nie może być cięższy niż 1200 kg.Reszta to gusta mojej żony. W piątek jadę oglądać Home Car Racer 466FHU z dwoma dużymi łożami oraz Hobby z piętrowym.Mam nadzieję że troszkę mi podpowiecie co lepsze.

Edytowane przez tomekela (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomekela napisał:

Szukamy w DE ponieważ tutaj żyjemy.

I dobrze. Te sprowadzone do PL są zwykle w gorszym stanie - ceny u handlarzy niższe niż w DE, a przecież ci ostatni muszą na tym zarobić. Rozszerz może swoje poszukiwania również o Holandię. Mówi się, że tam są przyczepy w najlepszym stanie.

Co do układu - to kwestia Twoich preferencji. Ale faktycznie łóżko piętrowe będzie chyba lepsze. I tak jak pisze NieKumaty - fotografuj każdy element i szczegół - na forum są osoby, które na takich zdjęciach mogą wypatrzeć dożo więcej, niż inni na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem , miałem tak dwa tygodnie temu w Cro ;). Zwracam uwagę tylko na znalezienie złotego środka , często rozmawiam na kempingach z właścicielami budek i wielu z nich stwierdzało ,że "teraz to bym kupił mniejszą" , bo lepiej się ciągnie-jedzie , łatwiej ustawić itd ,a w środku tylko się śpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.