Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze polecam, a szefowi jeszcze raz dziękuję za pomoc w rozłożeniu przedsionka po raz pierwszy (okazało się że mam dwa, stąd mój problem z ogarnięciem tematu). Bez pomocy pewnie bym poległ ?

Plaża "za płotem"
Sklepy i bankomat blisko
Widoki piękne
Rowerki i kajaki pod nosem
Prąd w zasięgu ręki
Sanitariaty czyste
Kuchnia do dyspozycji
Miejsce na ognisko jest
Właściciele na miejscu - dbają o wszystko.

Kameralnie i ogólnie super.
Na pewno nie raz tu jeszcze wpadniemy!


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

18 godzin temu, Kilgore napisał:

Szczerze polecam, a szefowi jeszcze raz dziękuję za pomoc w rozłożeniu przedsionka po raz pierwszy (okazało się że mam dwa, stąd mój problem z ogarnięciem tematu). Bez pomocy pewnie bym poległ

Kurcze to jak masz dwa przedsionki, to moze ci jeden nie potrzebnyB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dopinany do drugiego. Na zasadzie takiej, że pierwszy to pokój, a drugi dopiero taras Z tego co zdołałem się zorientować, to tego "drugiego" nie da rady zapiąć bezpośrednio do budki tylko do pierwszego przedsionka. Ciekawe gdzie będę miał tyle miejsca, żeby odstawić do przyczepy dodatkowe 30 m2? Taka sytuacja ?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, debica3000 napisał:

Witam kolegów i koleżanki, mam pytanie odnośnie campingu "Rodzinne" w Międzybrodziu - czy ktoś z Was był i może podrzucić parę zdjęć campingu oraz jeziora?

Przecież na poprzedniej stronie masz 10 zdjęć kempingu. Ze swojej strony byłem i też polecam ten kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro duże. Są dostępne plaże, jest obok slip jakby ktoś łódkę chciał na wodę. Na piechotę można dojść na basen w ośrodku wypoczynkowym. Wejscie o ile dobrze pamiętam 15 zł dorosły a dziecko 10 za cały dzień. Basen przyzwoity z trawką obok na której ludziska sobie na leżaczkach wypoczywają.

DSC_1929.JPG

DSC_1922.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tamten region, generalnie Śląsk Cieszyński obfituje w różnego rodzaju interesujące miejsca do których warto się wybrać.

Zwolennicy natury i przyrody znajdą ukojenie w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Niedaleko jest Szczyrk i masa fajnych miejsc i punktów widokowych.

Warto też podjechać do Bielska-Białej, w której jest sporo atrakcji.

Tutaj wątek poświęcony BB na Forum Fly4Free: https://www.fly4free.pl/forum/bielsko-biala,1240,123850

Tutaj też opis miejscowych atrakcji: http://hotelnabloniach.pl/blog/wakacje-beskidach-zaplanowac-urlop-okolicach-bielska-bialej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mowa tu o Beskidzie Małym. Wymieniony jest tylko jeden kamping, jest ich więcej. Duży, tani, ale bez fajerwerków jest przy wejściu do elektrowni Żar. Generalnie to świetne miejsce na spędzenie weekendu, ale nawet podczas dwutygodniowych wakacji nie sposób się nudzić. Można sprawdzić tutaj: https://magneticlife.eu/polska/magiczna-gora-zar-przyciaga-tutystow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić tą miejscówkę. Właściciele mega sympatyczni, jezioro tuż za ogrodzeniem, blisko knajpa, wjazd z przyczepą powyżej 7 m bezproblemowy, blisko do sklepu, kościoła, na boisko. Na pewno wrócimy tam nie raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to niewątpliwie świetna miejscówka. Ostatnio przypadkiem odkryłem camping w Tresnej. Trzeba skręcić w stronę kościoła. Kameralny, ogrodzony, przyłącza prądu i toalety OK. jedyny ból, że chcąc dojść do Jeziora Żywieckiego, trzeba przejść przez wał. Z drugiej strony Kaskada Soły zapewnia tyle atrakcji, że na campingu spędzimy jedynie część czasu. O Kaskadzie Soły można przeczytać tutaj: https://magneticlife.eu/polska/beskid-maly/kaskada-rzeki-soly-atrakcja-turystyczna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich, wybiera się ktoś na kemping rodzinne w Międzybrodziu na weekend majowy? Słyszałem, że właściciele utwardzili oraz powiększyli kemping. Był ktoś po zmianach i mógłby mi opowiedzieć jak to wygląda? Bo według opinii z Facebooka jest to najlepszy kemping w okolicy. Z tego co słyszałem, to w trzeci weekend majowy ma być tam zlot kamperów.

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, kampermaniak32 said:

Witam wszystkich, wybiera się ktoś na kemping rodzinne w Międzybrodziu na weekend majowy? Słyszałem, że właściciele utwardzili oraz powiększyli kemping. Był ktoś po zmianach i mógłby mi opowiedzieć jak to wygląda? Bo według opinii z Facebooka jest to najlepszy kemping w okolicy. Z tego co słyszałem, to w trzeci weekend majowy ma być tam zlot kamperów.

Pozdrawiam, Marcin

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy post. Miło mi jest pochwalić "Rodzinne" pole biwakowe. Na campingu jest naprawdę RODZINNA atmosfera, mili właściciele, niesamowite widoki, a przede wszystkim zadbane toalety co nie zdarza się zbyt często. Fajną sprawą jest również  ogólnodostępna kuchnia polowa, gdzie można coś ugotować czy schłodzić (np. procenty :) ). Jest miejsce do grillowania (altana, palenisko) oraz kociołek, w którym można zrobić regionalne duszonki. Wracając do Twojego pytania Marcinie, byłam z mężem w weekend w Międzybrodziu i camping rzeczywiście przechodzi metamorfozę (a i tak było idealnie...). Po kontakcie telefonicznym z właścicielką, przesympatyczną panią Martą, dowiedziałam się, że camping jest otwarty od 1 maja. Ja osobiście zrobiłam już rezerwację. Miejsce godne polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kampermaniak32 napisał:

Witam wszystkich, wybiera się ktoś na kemping rodzinne w Międzybrodziu na weekend majowy? Słyszałem, że właściciele utwardzili oraz powiększyli kemping. Był ktoś po zmianach i mógłby mi opowiedzieć jak to wygląda? Bo według opinii z Facebooka jest to najlepszy kemping w okolicy. Z tego co słyszałem, to w trzeci weekend majowy ma być tam zlot kamperów.

Pozdrawiam, Marcin

Zlot jest w terminie 17-19.05. Na majówkę pole ma już być powiększone i z tego co wiem kilka załóg się tam wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.