Jump to content

Recommended Posts

tadeksznuk13

Witam,

chcę Wam polecić pole kempingowe w Międzybrodziu Bialskim przy ulicy ks. Prałata Jana Banasia 23, gdzie mieści się małe kameralne pole położone przy samym jeziorze. Gospodarze bardzo mili i życzliwi. Wszelkie udogodnienia na kempingu (prąd, woda, toalety). Sanitariaty bardzo zadbane i czyste. Miejsce do grillowania. Zewnętrzna kuchnia polowa. Blisko centrum, za ogrodzeniem możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, kajaków i restauracja.

Link do ich fanpage'a: @nosalowie

Polecam, z pewnością znów tu przyjadę ze znajomymi. Możliwe, że do zobaczenia! :)

jackas

Tadek, jak juz stworzyłeś kemping, to daj znac jakie ceny, popytaj  czego oczekują klienci A z pewnością ktoś przyjedzie.  Sam pomyślę, bo w pobliżu tylko Molo, Brenna ,Ochaby warte odwiedzenia. 

Powodzenia 

tadeksznuk13
17 minutes ago, Bimtextil said:

Tadek, jak juz stworzyłeś kemping, to daj znac jakie ceny, popytaj  czego oczekują klienci A z pewnością ktoś przyjedzie.  Sam pomyślę, bo w pobliżu tylko Molo, Brenna ,Ochaby warte odwiedzenia. 

Powodzenia 

pole dobrego znajomego, za chwile dostane cennik to wysle zdj 

1 minute ago, tadeksznuk13 said:

pole dobrego znajomego, za chwile dostane cennik to wysle zdj 

tak to wyglada

36931416_2299169446766000_130757766770851840_n.jpg

Romarek

Dziękuję Tadzik za dodanie mojego rodzinnego pola pozdrawiam i zapraszam do zobaczenia 

received_2268963566453255.jpeg

goorek

Od poniedziałku, wtorku zawitamy tu z budką :)

Wysłane z mojego Motoroli Startac przy użyciu Tapatalka

Romarek

Zapraszamy 

Misio

Ciekawa miejscówka

Może na jesień uda się tam dotrzeć :)

Commander

Witam.

Widzę że niemal  tradycyjnie w PL przedsionek za dopłatą...a markiza albo daszek też?

Pozdrawiam.

Misio

Po prostu miejsce robi się coraz cenniejsze a w cenniku musi być że "tanio" więc trzeba więcej punktów cennikowych zrobić...ma to dobre i złe strony

Commander

Ponad 80 zł za zestaw z 4 osobami to chyba nie jest tanio zwłaszcza na takim .... Eee Międzybrodziu Bielskim.

goorek

Potraktuje ten komentarz jako prowokacje, wiec nie odpowiem nic :D

Commander

A co masz komentować, jak to nie było do Ciebie...

Nie jestem prowokatorem. Mam pewną wiedzę karawaningową i oceniam rzeczy bardzo obiektywnie ale też surowo na podstawie tego co widziałem. To takie bolesne do zrozumienia?

Ja, podobnie jak wielu forumowych kolegów reaguję dosyć nerwowo na zapis typu: przedsionek, przystawka... X złotych. Przecież nawet gdybym nie rozkładał NIC, to ten stolik i krzesła muszę gdzieś postawić, prawda? No to o co kaman? Chyba, że to też dodatkowo płatne...

Ludzie...róbcie na nowych kempingach parcele i przestańcie dziadować...plis.

goorek
A co masz komentować, jak to nie było do Ciebie...
Nie jestem prowokatorem. Mam pewną wiedzę karawaningową i oceniam rzeczy bardzo obiektywnie ale też surowo na podstawie tego co widziałem. To takie bolesne do zrozumienia?
Ja, podobnie jak wielu forumowych kolegów reaguję dosyć nerwowo na zapis typu: przedsionek, przystawka... X złotych. Przecież nawet gdybym nie rozkładał NIC, to ten stolik i krzesła muszę gdzieś postawić, prawda? No to o co kaman? Chyba, że to też dodatkowo płatne...
Ludzie...róbcie na nowych kempingach parcele i przestańcie dziadować...plis.
Chodziło mi o Międzybrodzie....

Commander

Ty znasz...ja znam...zapytaj kogoś z centralnej Polski.

Wybrzeże Bałtyku zna każdy, Bory też, pojezierze Wielkopolskie....a Międzybrodzie? O to mi chodziło, a nie że jest brzydkie.

goorek

Moze tez czas poznawać inne rejony :) piękne miejsca, góry, woda, szlaki, wyciągi, atrakcje - może rejon Polski niedoceniany? Ja natomiast jestem zupełnym amatorem, początkującym w karawaningu, więc na tematy techniczno-finansowe sie nie wypowiem, ale zapewne masz racje. Będę tam to z chęcią skrobne słówko po wizycie :) o ile głos amatora się w ogóle liczy ;)