Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę Wam polecić pole kempingowe w Międzybrodziu Bialskim przy ulicy ks. Prałata Jana Banasia 23, gdzie mieści się małe kameralne pole położone przy samym jeziorze. Gospodarze bardzo mili i życzliwi. Wszelkie udogodnienia na kempingu (prąd, woda, toalety). Sanitariaty bardzo zadbane i czyste. Miejsce do grillowania. Zewnętrzna kuchnia polowa. Blisko centrum, za ogrodzeniem możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, kajaków i restauracja.

Link do ich fanpage'a: @nosalowie

Polecam, z pewnością znów tu przyjadę ze znajomymi. Możliwe, że do zobaczenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tadek, jak juz stworzyłeś kemping, to daj znac jakie ceny, popytaj  czego oczekują klienci A z pewnością ktoś przyjedzie.  Sam pomyślę, bo w pobliżu tylko Molo, Brenna ,Ochaby warte odwiedzenia. 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Bimtextil said:

Tadek, jak juz stworzyłeś kemping, to daj znac jakie ceny, popytaj  czego oczekują klienci A z pewnością ktoś przyjedzie.  Sam pomyślę, bo w pobliżu tylko Molo, Brenna ,Ochaby warte odwiedzenia. 

Powodzenia 

 

pole dobrego znajomego, za chwile dostane cennik to wysle zdj 

1 minute ago, tadeksznuk13 said:

pole dobrego znajomego, za chwile dostane cennik to wysle zdj 

 

tak to wyglada

36931416_2299169446766000_130757766770851840_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miejsce robi się coraz cenniejsze a w cenniku musi być że "tanio" więc trzeba więcej punktów cennikowych zrobić...ma to dobre i złe strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz komentować, jak to nie było do Ciebie...

Nie jestem prowokatorem. Mam pewną wiedzę karawaningową i oceniam rzeczy bardzo obiektywnie ale też surowo na podstawie tego co widziałem. To takie bolesne do zrozumienia?

Ja, podobnie jak wielu forumowych kolegów reaguję dosyć nerwowo na zapis typu: przedsionek, przystawka... X złotych. Przecież nawet gdybym nie rozkładał NIC, to ten stolik i krzesła muszę gdzieś postawić, prawda? No to o co kaman? Chyba, że to też dodatkowo płatne...

Ludzie...róbcie na nowych kempingach parcele i przestańcie dziadować...plis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz komentować, jak to nie było do Ciebie...
Nie jestem prowokatorem. Mam pewną wiedzę karawaningową i oceniam rzeczy bardzo obiektywnie ale też surowo na podstawie tego co widziałem. To takie bolesne do zrozumienia?
Ja, podobnie jak wielu forumowych kolegów reaguję dosyć nerwowo na zapis typu: przedsionek, przystawka... X złotych. Przecież nawet gdybym nie rozkładał NIC, to ten stolik i krzesła muszę gdzieś postawić, prawda? No to o co kaman? Chyba, że to też dodatkowo płatne...
Ludzie...róbcie na nowych kempingach parcele i przestańcie dziadować...plis.
Chodziło mi o Międzybrodzie....

Wysłane z mojego Motoroli Startac przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tez czas poznawać inne rejony :) piękne miejsca, góry, woda, szlaki, wyciągi, atrakcje - może rejon Polski niedoceniany? Ja natomiast jestem zupełnym amatorem, początkującym w karawaningu, więc na tematy techniczno-finansowe sie nie wypowiem, ale zapewne masz racje. Będę tam to z chęcią skrobne słówko po wizycie :) o ile głos amatora się w ogóle liczy ;)

Wysłane z mojego Motoroli Startac przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.