Jump to content
Sign in to follow this  
Futer

Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Polana - Łączki

Recommended Posts

Futer

Witam!

Szukałem :swieca: na naszym forum czegoś o Ośrodku Wypoczynkowym Zielona PolanaŁączki 2, 37-750 Dubiecko, jednak niczego nie udało mi się znaleźć :unsure:.  (jeśli jednak jest już taki wątek proszę o info i usunięcie mojego). W związku z tym pytanie, czy ktoś z Was był, jest, bywa w tym miejscu? Ze strony https://www.zielonapolana.com.pl/ wynika, że może to być całkiem fajna miejscówka  :slina: .  Ciekawa lokalizacja, sporo atrakcji, przystępne ceny... Tak naprawdę nie dostrzegłem tam minusów, a domyślam się, że jakieś są :ph34r: dlatego też chciałbym poznać Waszą opinię o tym miejscu, jego zarządcach, infrastrukturze, jakości serwowanych posiłków, bywalcach :hmm:  (np. cykliczne odwiedziny wycieczek niemieckich emerytów głośno biesiadujących do rana :blink: ).

Mam nadzieję, że wątek nie ulegnie "degradacji" i pozwoli nie tylko mi posiąść wiedzę o tym jakże urokliwie przedstawionym przez właścicieli miejscu. :)

Z góry dzięki WIELKIE  :piwko: za wszelkie opinie na temat  Zielonej Polany ! 

P.S. Mile widziane oczywiście fotki z samego pola, bo jakoś nie za dużo ich na stronie.

donax

Jakaś straszna cisza na tym ośrodku, nikt tam jeszcze nie był ? Żadnych opinii, komentarzy :klnie: Też jestem zainteresowany tym polem namiotowym ,może spędził bym tam weekend z rodziną :biwak:

donax

Byłem , zobaczyłem i chcę zapomnieć !!!!! 😡

Dojazd z przyczepą to koszmar, stromo ,bardzo wąsko ,nie ma możliwości mijanki , przełamania takie że tylne podpory tarły po ziemi .Samo pole namiotowe to kawałek łąki nad Sanem , kilka słupków z prądem i toi-toi . Jedzenie w barze letnim w ośrodku to  : frytki ,odgrzewana pizza  i pierogi regionalne  ,których nie nazwał bym pierogami tylko mamałygą . Jednym słowem -nie polecam 😟