Skocz do zawartości

Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Polana - Łączki


Futer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem :swieca: na naszym forum czegoś o Ośrodku Wypoczynkowym Zielona PolanaŁączki 2, 37-750 Dubiecko, jednak niczego nie udało mi się znaleźć :unsure:.  (jeśli jednak jest już taki wątek proszę o info i usunięcie mojego). W związku z tym pytanie, czy ktoś z Was był, jest, bywa w tym miejscu? Ze strony https://www.zielonapolana.com.pl/ wynika, że może to być całkiem fajna miejscówka  :slina: .  Ciekawa lokalizacja, sporo atrakcji, przystępne ceny... Tak naprawdę nie dostrzegłem tam minusów, a domyślam się, że jakieś są :ph34r: dlatego też chciałbym poznać Waszą opinię o tym miejscu, jego zarządcach, infrastrukturze, jakości serwowanych posiłków, bywalcach :hmm:  (np. cykliczne odwiedziny wycieczek niemieckich emerytów głośno biesiadujących do rana :blink: ).

Mam nadzieję, że wątek nie ulegnie "degradacji" i pozwoli nie tylko mi posiąść wiedzę o tym jakże urokliwie przedstawionym przez właścicieli miejscu. :)

Z góry dzięki WIELKIE  :piwko: za wszelkie opinie na temat  Zielonej Polany ! 

P.S. Mile widziane oczywiście fotki z samego pola, bo jakoś nie za dużo ich na stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakaś straszna cisza na tym ośrodku, nikt tam jeszcze nie był ? Żadnych opinii, komentarzy :klnie: Też jestem zainteresowany tym polem namiotowym ,może spędził bym tam weekend z rodziną :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem , zobaczyłem i chcę zapomnieć !!!!! ?

Dojazd z przyczepą to koszmar, stromo ,bardzo wąsko ,nie ma możliwości mijanki , przełamania takie że tylne podpory tarły po ziemi .Samo pole namiotowe to kawałek łąki nad Sanem , kilka słupków z prądem i toi-toi . Jedzenie w barze letnim w ośrodku to  : frytki ,odgrzewana pizza  i pierogi regionalne  ,których nie nazwał bym pierogami tylko mamałygą . Jednym słowem -nie polecam ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Bywam i w Ośrodku Zielona Polana i na rybach nad Sanem.

Ośrodek ma 2 pola namiotowe - dla gości z przyczepami- w Słonnym dojazd od Dubiecka. Gładko, równo, żadnych górek.

Drugie, mniejsze po drugiej stronie Sanu- w Łączkach. Tu dojazd jest rzeczywiście asfaltową krętą, górska drogą ale to miejsce raczej pod namioty a nie przyczepy.

Co do jedzenia, to w barze letnim sprzedawane są przekąski a nie dania. Kupuję często obiady, które serwuje stołówka ośrodka a te sa bardzo dobre.

Za kilka groszy można zjeść kawałek pizzy albo zapiekanke ale nie danie obiadowe. Takie są moje doswiadczenia z tym miejscem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.