Skocz do zawartości
AKISSJG

Leśne pole biwakowe Nad Źródełkiem Miłości, Tarnów Jezierny

Rekomendowane odpowiedzi

AKISSJG

Hejka.

Polecam tym którzy lubią kameralne klimaty: Leśne pole Biwakowe Nad Źródełkiem Miłości w Tarnowie Jeziernym. mapka

Ośrodek o charakterze rodzinnym, bezpośrednio nad jeziorem, ciepła woda w łazienkach non stop, przyłącze do prądu i woda dość gęsto. 

lenovo_20180702_194526.jpg

lenovo_20180707_203650.jpg

lenovo_20180707_203715.jpg

lenovo_20180707_203724.jpg

lenovo_20180707_203855.jpg

lenovo_20180707_204006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaaalko71

Wygląda super:) Czegoś takiego szukałam, ale jedno pytanie - czy są prysznice? Nie mogę doczytać, bo w różnych opisach tego miejsca jest tylko mowa o WC i umywalkach. I nie wiem:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AKISSJG
1 godzinę temu, jaaalko71 napisał:

Wygląda super:) Czegoś takiego szukałam, ale jedno pytanie - czy są prysznice? Nie mogę doczytać, bo w różnych opisach tego miejsca jest tylko mowa o WC i umywalkach. I nie wiem:(

Tak prysznice są i to z ciepłą wodą bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
porzeczka

Byłam nad tym jeziorkiem wiele lat temu, w przepięknym domku myśliwskim :). Chętnie kiedyś z przyczepą zahaczę, bo mam siostrę niedaleko. Tylko czy w weekendy nie ma dużo ludzi nad wodą? Jak z ciszą nocną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaaalko71

Dziękuję za odpowiedź:) Z pewnością tam zawitamy:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AKISSJG
8 godzin temu, aga7403 napisał:

Byłam nad tym jeziorkiem wiele lat temu, w przepięknym domku myśliwskim :). Chętnie kiedyś z przyczepą zahaczę, bo mam siostrę niedaleko. Tylko czy w weekendy nie ma dużo ludzi nad wodą? Jak z ciszą nocną?

W ciepłe weekendy jest sporo osób, większość z dziećmi. Co do ciszy to jest tam zarówno cisza nocna, jak i cisza że aż w uszach słychać przepływ krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaaalko71
4 godziny temu, AKISSJG napisał:

W ciepłe weekendy jest sporo osób, większość z dziećmi. Co do ciszy to jest tam zarówno cisza nocna, jak i cisza że aż w uszach słychać przepływ krwi.

Kurcze, jeżeli tak będzie, to to będzie nasz kemping:) już nie mogę się doczekać:jump: A za tą informację - :bravo::thank:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grzeniu

Właśnie zachęcony wspomnianym tematem i będąc w pobliżu zajechałem na wspomnienie pole. Nie zostałem przyjęty. Dla jasność podróżuje z żoną i dziećmi (3 i 6 lat). Podobno nie ma miejsca i należało zadzwonić "3 miesiące temu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Focus

Również dwa tygodnie temu otrzymałem informacje,  że nie ma miejsc i nawet pół przyczepy nie wejdzie... 😉

Widać obłożenie spore maja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sandbeck
Napisano (edytowane)

Byłem tam kilka lat temu i pamiętam tylko tłok. Uciekłem. Znalazłem fajne pole (bardzo duże) w Kużnicy Zbąskiej (jakoś niedaleko). Co prawda bez luksusów ale prąd, woda i naprawdę czyste toy toye są. W tym roku zmienił się właściciel to może i coś się polepszy (prysznice, ciepła woda).

Edytowane przez Sandbeck (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grzeniu
17 godzin temu, Focus napisał:

Również dwa tygodnie temu otrzymałem informacje,  że nie ma miejsc i nawet pół przyczepy nie wejdzie... 😉

Widać obłożenie spore maja. 

W kwestii "pół przyczepy" to dopowiem, że właściciel łaskawie otworzył mi bramę żeby można było zawrócić(wszak jechałem ze 2km przez las). Wjechałem do środka i całym zestawem zawróciłem bez wrzucania wstecznego.😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi