Skocz do zawartości

Pierwszy raz kamperem do Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ? Przecież podstawą AC są żywioły. To właśnie jedynie AC ochroni od pożaru, upadku drzewa, lawiny itd.
P.S. odpowiadam tylko na ten fragment tego tematu, reszty nie ogarniam :)


Ale do tego trzeba różne rozszerzenia dokupić. Bo zwalone drzewo to odpowiedzialność właściciela terenu. Pewnie przy pożarze wyjdzie, że nie ewakuowałes się na czas i to twoja wina.


Wysłane z Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki



Ale do tego trzeba różne rozszerzenia dokupić. Bo zwalone drzewo to odpowiedzialność właściciela terenu. Pewnie przy pożarze wyjdzie, że nie ewakuowałes się na czas i to twoja wina.


Wysłane z Tapatalk


Teściom po zeszłorocznej wichurze w borach AC rozliczyło w 100% szkodę (drzewo wpadło do auta centralnie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, chris_66 napisał:

 


Ale do tego trzeba różne rozszerzenia dokupić. Bo zwalone drzewo to odpowiedzialność właściciela terenu. Pewnie przy pożarze wyjdzie, że nie ewakuowałes się na czas i to twoja wina.


Wysłane z Tapatalk

 

Powielane mity.  Właściciel terenu odpowiada jak ktoś udowodni jego zaniedbanie. Bez AC odszkodowania nie będzie a z AC tak i to ubezpieczyciel będzie dochodził  podstaw do regresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powielane mity.  Właściciel terenu odpowiada jak ktoś udowodni jego zaniedbanie. Bez AC odszkodowania nie będzie a z AC tak i to ubezpieczyciel będzie dochodził  podstaw do regresu.


Ty Marku chyba masz coś z ubezpieczeniem wspólnego .
W sumie dobrze kogoś mądrzejszego posłuchać


Wysłane z Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2018 o 21:48, magda69 napisał:

lubisz się  chwalić  

Wole Krzyśka chwalenie jak Twoje pierdole.... nawet się zrymowało :) 

 

poza tym Krzysiek naprawdę ma się czym chwalić, a nie opisuje rzeczy które mu się wydają

5 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

 a ja dzięki temu nie straciłem zniżki

@Suzu4x4 jesteś pewny? Jak nie sprawdzałeś to sprawdź w ufg, mojemu tacie poszły zniżki za szkodę w której był poszkodowanym :blink: I dopiero po trzech latach to wyszło przypadkiem, dzięki @maarec  sprawę udało się odkręcić ale przez trzy lata mu wisiało w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chris_66 odpowiedzieć się na posta nie dało bo system z emotkami ma konflikt 

Tam nie dało rady jak już pisałem w innym wątku, ale bym został gdyby żona mniej się stresowała. Przy samej trasie są dziesiątki miejsc na fajny nocleg. Im dalej od Zadaru tym wiecej. Zanim się zorientowaliśmy że chcemy tu nocować to najlepsze minąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 08:38, nowy użytkownik napisał:

 Witam wszystkich . My już 5 dzień na cro.  Dziś mamy plany w okolice Rijeka. Może ktoś poleci  ciekawy camping najlepiej z atrakcjami dla dzieci 

Tosz pisałem Ci, np. Vrsar, kamping Orsera.

Luknij sobie tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/17077-fajny-kemping-na-istrii/?do=findComment&comment=378093

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.07.2018 o 16:02, gusia-s napisał:

No coś ty, tam na pewno kradną i usypiają ;) to kemping bez ochrony, każdy może sobie na niego wejść. Nawet nie jest ogrodzony ;) :P 

Nie odebrałem tej wypowiedzi jako uszczypliwej...

Fakt, kemping niej est ogrodzony, nic przykrego nas tam nie spotkało ale oczywiście każdy ocenia wg swoich standardów  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezusicku Nazareński ...jakiem to szczęńście ,żem dopiero dzisiaj zobaczyłemn ten "wontek" !!!

Gdybym przeczytał go w lipcu miałbym zwalone wakacje no bo jadąc w sierpniu z Kalisza na południową zagramanicę musiałbym wziąć jeszcze beczkę po ogórkach na szczochy , blaszane gacie antygłacicielowe (czy jakoś tak)  , tabliczke za szybę "dziad" i specjalny smar zabezpieczający dla beztekstylnych  i jeszcze wiele ,wiele innych wymienionych wcześniej przydasiów .

Na szczęście szczotkę do zębów mam na łańcuchu przypiętą do blatu w łazience przyczepki. A i holownik dosyć żwawy co by za często po drodze nie stawać - nie daj Boże po zmierzchu.

I tak o ja nieszczęśnik nieświadom podłego świata objechałem CZ , AT,HU,SRB,MKD,GR,Albanię,BiH ,MNT i Cro.  I nigdzie ale to nigdzie nikt mnie zgwałcić nie chciał , golasa widziałem ,

(w Cro zatokach nawet całe stada...wielorybów szwargoczących w dziwnym narzeczu) i z rzeczonym szczochem też jakby problemu nie było...a szczamy we czworo ?

Co do szczocha to nawet jeden problem miałem - otóż w kasecie  pływadło od poziomu szczocha się odczepiło no i był problem z określeniem "poziomu"...po ciemności szczególnie.

Zepsuło mi się też okno łazienkowe na tylnej ścianie więc nie widziałem czy mnie czasem jaki zbok w łazience  nie podgląda gdy intymność do spania przygotowywałem.

Biorąc pod uwagę to wszystko co przeczytałem wcześniej muszę się mocno zastanowić czy jutro mam wyjść z rana po bułki......czy zamówić z dostawą ?

No i jak tu żyć .. a jak wyjechać ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że nie ma się z czego nabijać,  my ogólnie  nie mamy problemów ze spaniem na dziko czy to na łonie przyrody czy w tranzycie na parkingach czy stacjach benzynowych, i do tej pory nic nam się nie przytrafiło , jednak nie lubię pozostawiać sprzętu bez opieki i rozumiem ludzi który  mają pewne obiekcje

uważam że bezpieczniej jest z dala od cywilizacji gdzieś w lesie czy w górach niż w mieście czy przy stacji benzynowej (oczywiście wszystko zależy od kraju czy regionu)

kilka incydentów miałem i widziałem na własne oczy np w biały dzień na parkingu w centrum Florencji włamanie do kampera osobiście wolę wybierając się na zwiedzanie zostawić budę na kempingu  i ze spokojem pojechać na zwiedzanie samym autem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.