Skocz do zawartości

Pierwszy raz kamperem do Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O żesz... Koleżanki i Koledzy macie cierpliwość...

Magdo69 i Łukaszu123 warto się zapoznać z zasadami dobrego wychowania. Przy braku konstruktywnych argumentów nie warto stosować agresji- nawet słownej - to nie pomaga...  

Życzę dobrego i spokojnego wypoczynku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, magda69 napisał:

Polecam kemping w graz na postój jest tam fajny basen zaraz obok na którym można odpocząć.http://www.reisemobilstellplatz-graz.at/

I wykąpać się nieco wcześniej...

Rozumiem że od wyjazdu od siebie z Krakowa do samego Graz nie pijecie i nie sikacie. Dzieciaki też mają zabronione siku i picie? Czy może sikają na poboczu lub stacji jak dziad, czy jednak wieziecie ich siki ze sobą i macie przeładowaną przyczepę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakiś kemping na którym był i czy podać nazwe?
Wątpię aby ktoś gdzieś był. Tutaj sami tacy co szczają po rowach i śpią na stacjach. Byle taniej :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, magda69 napisał:

 Nie chcesz płacić za noc w kempingu to śpisz jak dziad i sikasz na poboczu no owszem można....wszystko można. Ale ludzie wakacje mają być przyjemne i tak trzeba wszystko zorganizować żeby dla wszystkich takie pozostały.ustaw tak wakacje żeby nie przerosły was finansowo. 

 

szkoda, że nie dociera co ciebie, że spanie gdzieś po drodze nie na kempingu nie wynika ze sknerstwa tylko braku kempingu po drodze, finanse nie mają tu nic do rzeczy , sam spędzam wakacyjne miesiące w przyczepie i nie jest żadną ujmą spanie gdzieś na plaży, a jak trzeba to na parkingu - i dla jasności - z prysznicem, kibelkiem i jedzeniem we własnym zakresie, finanse bardzo na tym nie zyskują ani nie cierpią , mam nadzieję 100euro na dobę wydać dla czterech osób , jak narazie chyba mieszczę się, wrócę to podliczę

7 godzin temu, magda69 napisał:

http://www.campingwien.at/camping-wen-sued/

Link do kolejnego kempingu gdzie mozna zrobic postój na noc w drodze.

Pozdrawiam zainteresowanych.

 

bardzo fajny kemping , podobnie jak nad dunajem i west - tylko w moim odbiorze są doskonałe na zwiedzanie wiednia a nie jako spanie traznytowe - po prostu za daleko od drogi głownej żeby marnować kupę czasu na dojazd

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda69,  mogę polecić kemping na wyspie KRK na którym byłem ... Silo w miejscowości o tej samej nazwie. Dla naszej rodziny miejsce urocze, ciche i przystępne cenowo.

Co do postojów w trasie, odkąd jeździmy nie korzystaliśmy z kempingów "przelotowych" nie ze względu na koszt ale na placu parkingowym czy parkingu przy stacji benzynowej zatrzymać się i przejść do przyczepy jest prościej i szybciej. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych złych doświadczeń.

Zakaz spania w trasie,   myślę że mocnym argumentem dla służb próbujących przegonić Cię z Twojego miejsca wypoczynku, jest fakt mocnego zmęczenia kierowcy i w takim stanie postój i odpoczynek, spanie jest wskazane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, P_JA napisał:

magda69, mogę polecić kemping na wyspie KRK na którym byłem ... Silo w miejscowości o tej samej nazwie.

No coś ty, tam na pewno kradną i usypiają ;) to kemping bez ochrony, każdy może sobie na niego wejść. Nawet nie jest ogrodzony ;) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gusia-s napisał:

No coś ty, tam na pewno kradną i usypiają ;) to kemping bez ochrony, każdy może sobie na niego wejść. Nawet nie jest ogrodzony ;) :P 

Moderatorzy portali zwykle są mniej uszczypliwi. Poza tym - "Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami." Z całym szacunkiem - powyższa Twoja wypowiedź... no sama oceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i moja wypowiedź zabrzmiała trochę uszczypliwie ale miała na celu zwrócenie uwagi, na fakt że ten kemping nie spełnia kryteriów bezpieczeństwa jakimi kierują się lukas123 i magda69.

Widziałam ten kemping i naprawdę żadnej ochrony tam nie było a od strony plaży mogł wchodzić kto chciał. 

Sama aż tak nie przywiązuje do tego uwagi. Ostatni mój kemping też nie miał żadnych zabezpieczeń i nic nikomu nie zginęło. Z kradzieżami kempingowymi jeszcze się nie spotkałam i mam nadzieję że tak pozostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucacie się oburzeni że spanie po parkingach lub na przypadkowych miejscach to wasz  świadomy wybór albo z powodu zbyt dużego zmęczenia by jechać dalej musicie się zatrzymać albo z oszczędności czasu lub całkowicie niedorzecznego argumentu braku kempingów po drodze. 

Po takiej podróży każdy jest wykończony i sama kąpiel w Adriatyku tego nie rekompensuje.

Rozumiem że koszty wakacji mogą być ograniczone ale nie znaczy to że ludzie mają się ograniczać.

Jazda samochodem do oporu ,krótkie spanie,jazda nocą jak podejrzewam .Tak więc tyle godzin na nogach żaden normalny człowiek tyle nie wytrzyma bez uczciwego snu .Rozumiem,że każdy chce być jak najszybciej na miejscu docelowym,ale nie piszcie że to jest normalne. Bo żeby odzyskać siły potrzeba 2 dni. Tak samo jak potrzeba czasu żeby to zrozumieć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.