Skocz do zawartości

PolariS - poszukiwania tej pierwszej.


PolariS

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamany dach czyli chodzi o ta przyczepę z pierwszego linku? 

Szukam przyczepy w granicach 10-11 tys, do 1050kg i z łóżkiem piętrowym. Teoretycznie obie spełniają. Pierwsza z linku (oglądał mój kolega, ale nie ma dużego doświadczenia w tym temacie) podobno brak dziwnych zapachów, nie ma śladów zacieków, Europejskie hobby czy inne nie maja tych rzeczy o których pisałem, steckerman jedynie czasem bywa jakiś.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze poradzić się kogoś Kumatego w temacie... :) Dzięki. 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-burstner-CID5-IDwwpBJ.html

Tą byłem obejrzeć i nie zauważyłem w środku zacieków czy brzydkich zapachów jedynie nieciekawie jest prawy przedni róg przy bakiście na podłodze  coś tam się dzieje drobnego. Ma jakieś drobne wgniecenia na poszyciu ale nieszczelności nie zauważyłem.  Warto brać pod uwagę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale całość jest w miejscu bakisty, nie sięga do wewnątrz, wygląda to trochę tak jakby puściło uszczelnienie na rogu i trochę wewnątrz to naruszyło, reszta wyżej i w kabinie była wporządku. Cała przyczepa ma w końcu 22 lata. Ma też kilka wgnieceń na zewnątrz przy lewym tylnym narożniku, ale nie zauważyłem aby coś było z tylu nieszczelne. 

DCE98B2F-FF10-4107-ABF2-7432AEC9A2E9.jpeg

7FBA3A3D-EABE-4212-AF5A-D2F5B85F5FA2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś oglądać tą przyczepę i nie zrobiłeś zdjęć miejsc budzących wątpliwości ?? !! :zolta:

Przyczyn może być wiele: począwszy od prostych do naprawy po dyskwalifikujące ...

Tak rozmawiać = pisać można bez końca.

Powierzchownie przyczepa nie wygląda źle ale w tym wieku wszystko trzeba sprawdzać skrupulatnie ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nawaliłem w temacie :) ale cos mi się udało zrobić ze zdjęć:  Te przebarwienia, są na podłodze bakisty, wewnątrz nie było niczego widać. Dziś podjechałem wcześniej tak aby była zamknięta, po wejściu do środka nie śmierdziało, w szafkach zapach drewna. Problem który zauważyłem to uchwyty na stelaż przedsionka (te pod haki) jeden się ruszał. 

DSC_0259.JPG

DSC_0260.JPG

DSC_0261.JPG

DSC_0262.JPG

DSC_0263.JPG

DSC_0264.JPG

DSC_0265.JPG

DSC_0267.JPG

DSC_0268.JPG

DSC_0269.JPG

DSC_0270.JPG

DSC_0258.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdęcie jest jednego narożnika, prawy przód, w schowku. Tylny róg jest zagięte poszycie z zewnątrz, a w środku jest sucho. Pod spodem nie było widać nic więcej, w środku też nic widać nie było.  Kwestia jest czy jest sens, czy znajdzie się cos lepszego na rynku odpowiadającego wymaganiom. 

Czy ten róg ma jakiś kolosalny wpływ na całą resztę czy też da radę to naprawić bez prucia polowy przyczepy. Umiejętności mam i możliwości pewne też. Może się potargować o cenę, albo ile mogła by być warta?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.