Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dobrze wyposażonej markowej


MaNaOl

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, lechwik napisał:

Dacia jest świetnym autem. Prymitywne i proste i tanie w Zakupie i utrzymaniu
BMW to auto skomplikowane i rozbudowane

 

 

dacią jechać to koszmar, chyba, że nie masz żadnych wymagań ani porównania do normalnego samochodu :D

20 godzin temu, MaNaOl napisał:

.........................ma poniżej 20tyś :>  ......................... bede juz szukał kampera................................max 30dni w roku jest uzywana.

nie wszyscy jezdzą nad bałtyk na dwa tygodnie a potem trzymają w garażu, znaczna część sprzętu jest używana cały rok , a przynajmniej większość sezonu wiosenno/letnio/jesiennego

myślisz, że kamper dużo sie różni od przyczepy , poza dodatkowymi problemami z ramą, zawieszeniem i silnikiem 

szukasz perełki mega wypasionej za 20 bo więcej nie dasz za to i potem myślisz o kamperze , za ile ? bo coś sensownego jak sie pojawia to w okolicach 80-100 :lol:

 

najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem treści dostępne na forum, potem naucz się wyciągać wnioski, i na koniec zacznij oglądać perełki z ogłoszeń, na koniec, jak już kupisz pochwal się (tylko szczerze) swoim zakupem (jak byś ewentualnie potrzebował pomocy to jest cały dział "remontujemy nasze zgniłe perełki , bo miało być wspaniale a wyszło jak zwykle"  

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypowiedzi Chrisa dodałbym od siebie - żeby jeszcze kolega poszukujący odrobinę mniej agresji wykazywał  w swych odpowiedziach..

Kristofer jako jeden z największych tu autorytetów w sposób bardzo szczery i życzliwy skreślił kilka słów do napalonego kolegi. Podziwiam go za tą subtelność.

Ja nie byłbym taki "cierpliwy".

A w zamian za to otrzymał odpowiedź dość niskich lotów . No cóż - jedni mają to coś inni nie.

I tak jak pisałem wcześniej - mógłbym sporą kasę postawić "na zakład" na początku tego tematu  - co do jego przyszłej treści i zakończenia.

Sensu merytorycznego dalszego ciągnięcia tego tematu nie widzę. No chyba ,że jakiś aspekt wychowawczy to jeszcze...ale tu może być jeszcze gorzej.

Tak więc proponuję podać temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 





Chris_66

Nigdy nie jechałem Dacią
Ale chodziło jedynie o Aspekt techniczny porównanie produktu

Bo biorąc pod uwagę cel do jakiego został stworzony samochód. Czyli przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To Dacia jest super opcja dla odpowiedniego segmetu odbiorców ........

Podobnie jest z Każdym Sprzętem .....

Warto przemyśleć Swoje oczekiwania.
Bo np. Moja Mama patrzy jedynie na Aspekt użytkowy. I nie dostrzega różnicy użytkowej czy jest tam pełna elektryka czy korbotronik.
I kupując jej Samochód 100 razy bardziej wolał bym jej kupić 3 letniego Dustera niż 20 letnie BMW.

Podobnie jest z przyczepami ....
jest taki wybór ze każdy może znaleść coś pod Siebie

Bo jednemu zależy za Skórach. Podświetleniu i mega Hi-Fi. A inny chce mieć trochę lepiej niż w Namiocie .....


Wracając do tematu. To kolega szukający przyczepy z odpowiednia doza Cierpliwości i przy naszej pomocy jest w Stanie znaleść coś Fajnego i spełniającego jego oczekiwania niemal w każdym Budrzecie.


Dlatego. Warto kogoś Posłuchać i Tylko mu pomoc .....
a od pouczania to jest jedyna słuszna TV i jedyna Slyszna Partia ....

Pozdrowienia z drogi powrotnej z CRO


4091ca8f20ff02700e252eb9adf1378b.jpg







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lechwik napisał:

 

 

 

 


Chris_66

Nigdy nie jechałem Dacią
Ale chodziło jedynie o Aspekt techniczny porównanie produktu

Bo biorąc pod uwagę cel do jakiego został stworzony samochód. Czyli przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To Dacia jest super opcja dla odpowiedniego segmetu odbiorców ........
 

dlatego nie można porównywać dwóch skrajnych elementów. dacią mogę jeżdzić 10 km , ale na wakacje 5000 nie wziął bym tego za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie można porównywać dwóch skrajnych elementów. dacią mogę jeżdzić 10 km , ale na wakacje 5000 nie wziął bym tego za darmo


Dokładnie

Tylko niektórzy jeżdżą po 5 tys km. W 2 tyg a inni po 200 - 300 na urlop 2 tygodniowy ......








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.