Skocz do zawartości

Wspólna droga do Grecji i z Grecji - bezpiecznie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze!!!

Zakładam nowy temat w związku z tym, że często zdarza mi się podróżować do i z Grecji samodzielnie w jeden zestaw. Nie jest to bardzo rozsądne bo to kawał drogi i mogą przydarzyć się różne niebezpieczne i stresujące  sytuacje, których jeżeli było by więcej zestawów w podróży można by było uniknąć. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że wielu nas szuka towarzyszy do wspólnej podróży do i z Grecji. Sam choćby w zeszłym roku wspólnie wracałem z Grecji z inna polską załogą. I jechało sie bardzo fajnie (powrót ujety w relacji Mandrola) - "dziekuje Marek za wspólną jazdę" :ok: Niech ten wątek będzie miejscem gdzie nasze załogi mogą zgłaszać chęć wspólnego podróżowania (przebycia drogi Polska Grecja lub wspólnych powrotów. Nie chodzi tu o wspólne spędzanie urlopu lecz o wspólna podróż - oczywiście wszystko do ustalenia :) :)

Jako pierwszy zgłaszam chęć wspólnej podróży w terminie: wyjazd ok 1 lub 2 sierpień - powrót ok. 25 , 26 sierpień. Trasa do ustalenia. Zapraszam. :przyczepa::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacku, Ty wiesz, że my się piszemy na jazdę z Wami od razu ale niestety nie w tym roku:oslabiony: Może w next roku jeśli Kim Dzong Un na to pozwoli:bevil: Termin standardowy jak zawsze?;)

Co do wspólnej jazdy- masz całkowitą rację! Nie chcę myśleć co by się stało gdyby w drodze powrotnej naszą chłodnicę szlag trafił na amen i bylibyśmy zmuszeni do zatrzymania się na jednym z parkingów, które nie za bardzo zachęcały do zatrzymania się ze względu na ilość przebywających tam osób, niekoniecznie podróżujących a raczej koczujących- ciarki przechodzą po plecach.

Jedziecie już czy dopiero jutro? Życzę szerokości i jak zawsze udanego wypoczynku, tym razem w nowej cepce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My też wybieramy się do Grecji ale dopiero w okolicy 18.08. Gdyby koś miał podobne plany to chętnie pojadę w towarzystwie, tym bardziej że w te rejony jedziemy pierwszy raz

Edytowane przez zbyszek 65
Zmiana słowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam się do osób chcących wspólnie podróżować. My planujemy do Grecji na Peloponez z końcem sierpnia lub początek września. Nasz wyjazd do Grecji to po raz piąty, tym razem chcemy jechać przez Rumunię, Bułgarię. Znudziła nam się dotychczasowa trasa przez Serbię i Macedonię. Może jest ktoś, kto ma podobne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się już więcej nie pofajda to w piątek (zamiast w środę)  - 10-tego ruszamy do GR.

Trasa - Kalisz - Boboszów - Wiedeń - Budapeszt - dalej SRB i MKD  i środkowy paluch docelowo.

Koleżanka wersowa  rusza w sobotę .... czy na pewno ????????

Ktoś jeszcze w tym czasie ? Może wspólnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze nie wiemy czy na 100% w sobotę, ale plan jest żeby jechać do Cegled i tam może iść na baseny, a później dopiero określić którą drogą jedziemy.
Zastanawiam się nad Rumunią i Bułgarią, bo ostatnio znajomy stał na granicy 8h, ale to na wyjeździe z Serbii do Hu, a dodatkowo coś gdzieś czytałam o remontach dróg.

Nie wiem jak to faktycznie wygląda i czy trasa przez RU będzie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 22:59, kacperek1 napisał:

Witajcie drodzy forumowicze!!!

Zakładam nowy temat w związku z tym, że często zdarza mi się podróżować do i z Grecji samodzielnie w jeden zestaw. Nie jest to bardzo rozsądne bo to kawał drogi i mogą przydarzyć się różne niebezpieczne i stresujące  sytuacje, których jeżeli było by więcej zestawów w podróży można by było uniknąć. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że wielu nas szuka towarzyszy do wspólnej podróży do i z Grecji. Sam choćby w zeszłym roku wspólnie wracałem z Grecji z inna polską załogą. I jechało sie bardzo fajnie (powrót ujety w relacji Mandrola) - "dziekuje Marek za wspólną jazdę" :ok: Niech ten wątek będzie miejscem gdzie nasze załogi mogą zgłaszać chęć wspólnego podróżowania (przebycia drogi Polska Grecja lub wspólnych powrotów. Nie chodzi tu o wspólne spędzanie urlopu lecz o wspólna podróż - oczywiście wszystko do ustalenia :) :)

Jako pierwszy zgłaszam chęć wspólnej podróży w terminie: wyjazd ok 1 lub 2 sierpień - powrót ok. 25 , 26 sierpień. Trasa do ustalenia. Zapraszam. :przyczepa::biwak:

Witaj Kacperek, nawiązując do tematu, jesteśmy aktualnie na Peloponez i w planach mamy ruszyć w drogę powrotną 24-go, tak żeby 26-go być w domu. Przyjechaliśmy sami, ale tak jak pisałeś raźniej by było w drodze w więcej ekip. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irkoski !!! My startujem do Polski w nocy z 24 na 25 sierpnia około 3 lub 4 rano czasu polskiego z kempingu ARION miejscowość Neos Panteleimonas (100 km poniżej Salonik w kierunku Aten) zamierzamy być w Polsce 26 sierpnia w godzinach popołudniowych. Zapraszam do wspólnego powrotu - godziny wyjazdu do ustalenia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kacperek, fajnie że się odezwałeś :) . Myślę że damy radę wracać razem, zdzwonimy się, mój nr tel. jest na moim profilu ale jak możesz to wyślij mi swój na priv. Pozdrawiam i do usłyszenia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kacperek1 napisał:

Witaj Irkoski !!! My startujem do Polski w nocy z 24 na 25 sierpnia około 3 lub 4 rano czasu polskiego z kempingu ARION miejscowość Neos Panteleimonas (100 km poniżej Salonik w kierunku Aten) zamierzamy być w Polsce 26 sierpnia w godzinach popołudniowych. Zapraszam do wspólnego powrotu - godziny wyjazdu do ustalenia. :ok:

Dobrze Jacku, że zaznaczyłeś "czasu polskiego" bo mógłby być zonk gdyby kolega irkoski się przygotował na 3 lub 4 czasu greckiego:lol:

Pozdrówka i miłego dalszego wypoczywania a poźniej szerokości w drodze powrotnej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od co najmniej ośmiu lat jeździmy samochodem na wakacje do Grecji, Zawsze sami z małymi dziećmi i jak do tej pory, poza próbą zatrzymania mnie na "koło" przez jakichś cyganów jadących obok dużym mercedesem nie mieliśmy żadnych przykrych doświadczeń. W przyszłym roku jedziemy już z przyczepą...:) Więc ja od razu chętnie dołączę chętnie do jakiegoś konwoju...Wątek pewnie odzyje przez przyszłorocznymi wakacjami więc będę w pogotowiu. Zwykle jeździmy na Peloponez (półwysep  Mani okolice Nafplio, Elafinisos) lub na Lefkadę, Pilion, albo poniżej riwiery olimpijskiej ( camoing Stomio).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.