Skocz do zawartości

Pol'and'Rock Festival 2018


archisan

Rekomendowane odpowiedzi

Przegadamy to Gładki za tydzień nad jeziorem na spocie pn. 40tka Rudego. Tyle że ja nie wiem kiedy bym ew. przyjechał ( jak Aśka będzie chciała jechać ale pewnie bym ją namówił )... pewnie w piątek...

 

A za dwa tygodnie jadę z żeńską częścią familii  na Sułomino Western Piknik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przystanek Woodstock (znaczy Pol'and Rock) 2022 w Czaplinku  już za kilkadziesiąt dni. 

Ważna informacja, póki co nie potwierdzona oficjalnie ale pochodząca od organizatorów.

Na główne pole będzie absolutny zakaz wjazdu. W ostatnich latach w Kostrzynie można było wjechać i stać w bezruchu do końca festiwalu, a teraz podobnie do zeszłorocznego w Makowicach/Plotach auta na parking a ludzie z namiotami na pole. A co z kamperami i przyczepami? Pupa zbita. Zakaz wjazdu na pole oraz.... absolutny zakaz spania w samochodach, kamperach, przyczepach czy namiotach na parkingu. Czy ktoś będzie łaził i sprawdzał czy w zaparkowanym kamperze ktoś śpi? Nie sądzę, ale kto wie. Formalnie więc pozostają dwie opcje.

 1. Jakieś nieoficjalne parkingi. Ale czy takie będą? Gdzie będą? Jak daleko?

2. Oficjalny płatny Rock Camp. Już nie jako toi camp, bo z firmą toi toi ekipa się rozstała i robią kemp sami. Pewnie nie żeby było taniej, bo nie jest, ale aby więcej kasy zarobić. Mimo że festiwal nadal jest bezpłatny, to komercja po prostu tam coraz mocniej jest widoczna.  Kempingi są dwa. Family i dla dorosłych. Różnica to plac zabaw na tym rodzinnym i .... znaczne oddalenie co by ciszej było. Ale jeśli masz nastolatki, to najpewniej chciałbyś być bliżej na tym dla dorosłych. Nic z tego. Póki nie zmienią regulaminu, to na ten dla dorosłych będą wpuszczani jedynie pełnoletni.

Ceny kosmos, ale budowa nawet prostego kempingu od podstaw na 4 dni to dość kosztowna robota.

Co ciekawe, to że za namiot płaci się mniej niż za kampera to normalne, ale to że człowiek który śpi w budzie albo kamperze płaci 80 ziko, a ten z namiotu 65 za dobę to już zastanawiające. . Ciekawe, czy ten z namiotu mniej się kąpie czy mniej kupy robi.

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Kostrzynie, byłem w Płotach. Ale o ile nic się nie zmieni nie będę w Czaplinku. Cała frajda tego Festiwalu dla mnie to - wolność z odpowiedzialnością za innych. Wiem że organizacja festiwalu kosztuje, jestem nawet skłonny zapłacić za opaskę (jak w Płotach), bo stojąc poza ogrodzeniem korzystam z wody i WC. Nie chcę ciepłej wody, ogrodzonego kempingu, prądu, prysznica, osobnych sanitariatów. Chcę się zatrzymać na dziko i poczuć tę wspaniałą atmosferę. A tu wychodzi coś ca zabija ten festiwal - komercha. K.... szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.