Skocz do zawartości

camping i baseny dla nastolatków


rogaliki

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Zalaegerszeg to zostaliśmy na kempingu w dwa zestawy. Ze względu na to toalety jak i cała reszta czyściutka chociaż woda dalej śmierdzi. 

Na terenie Aquacity naliczyliśmy ok. dziesięciu "człowieków" poza nami. Byliśmy straszeni wieloma wpisami na temat niebezpiecznych zjeżdżalni ale nie odczuliśmy nic takiego. Łączenia na rurach są wyczuwalne ale nie są ostre i po kilkunastu zjazdach nie mamy otarć skóry itp. Jedna zjeżdżalnia wielotorowa jest nieczynna, brakuje jej dolnej części. Odbierając kupon z kempingu mamy 20% zniżki na Aquacity i na hasło camping dostaliśmy też w termach jednak tam jest to uwzględnione w cenniku i chyba było to więcej niż 20%. Temperatury w basenach wg plakietek 26-28 stopni. Są też trzy małe oznaczone jako jacuzzi i tam ok. 36 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem obecnie w Zalakaros. Jesteśmy tu chyba 4 raz i zawsze nas tu ciągnie.

Zalakaros ma tą przewagę że poza fajnymi basenami, miejscowość jest taka trochę kurortowa. Wieczorem otwartych jest sporo knajpek, jest kino, rożne koncerty. Kemping z jednej strony straszy z drugiej ma swój urok i klimat. 

Sklep dobrze zaopatrzony tuż przy bramie kempingu a obok sklepu stragan z owocami i warzywami.

Zalaegerszegu przeszkadzało mi 3 lata temu to że tłumu spacerowiczów z miasta wchodziły sobie na teren kempingu. Chodzili wszyscy sobie na plażę nad jeziorem. Wieczorem były już pustki ale w dzień bałem się czy ktoś sobie czegoś z przedsionka nie pożyczy.

Woda w łazience śmierdzi i zawsze śmierdziała. W Lipocie woda w łazience też ma specyficzny zapach. Takie ujęcie i nic z tym nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomii napisał:

Jestem obecnie w Zalakaros. Jesteśmy tu chyba 4 raz i zawsze nas tu ciągnie.

Zalakaros ma tą przewagę że poza fajnymi basenami, miejscowość jest taka trochę kurortowa. Wieczorem otwartych jest sporo knajpek, jest kino, rożne koncerty. Kemping z jednej strony straszy z drugiej ma swój urok i klimat. 

Sklep dobrze zaopatrzony tuż przy bramie kempingu a obok sklepu stragan z owocami i warzywami.

Zalaegerszegu przeszkadzało mi 3 lata temu to że tłumu spacerowiczów z miasta wchodziły sobie na teren kempingu. Chodzili wszyscy sobie na plażę nad jeziorem. Wieczorem były już pustki ale w dzień bałem się czy ktoś sobie czegoś z przedsionka nie pożyczy.

Woda w łazience śmierdzi i zawsze śmierdziała. W Lipocie woda w łazience też ma specyficzny zapach. Takie ujęcie i nic z tym nie robią.

He, he, he dobrze, że jest kino. Można ciekawy film obejrzeć :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elaola napisał:

He, he, he dobrze, że jest kino. Można ciekawy film obejrzeć :):):)

Krecik się dzieciakom jak najbardziej podobał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W zeszłym roku w końcu wybraliśmy się do Zalakaros. Camping rzeczywiście specyficzny, ale ma swój urok i klimat. Bez luksusów, ale z cudnym drzewostanem. Camping oddalony od basenów, wstęp dodatkowo płatny. Bez możliwości wchodzenia i wychodzenia z terenu. 

Albo trafiliśmy na bardzo dużo gości ( tydzień w pierwszej połowie lipca 2018) albo jest tam  za mało  basenów zewnętrznych. Tłok był olbrzymi. 

Cześć dodatkowo płatna, wewnetrzna przeogromna. 

A teraz znów w trasie na Węgry. ?

I znów ten sam plan - wybawic się na zjezdzalniach z dwójką 14latkow. 

Sama jeszcze w to nie wierzę, ale postanowiliśmy jednak na początek odwiedzić Hajduszoboszlo. ?

Po kilku dniach zamierzamy przenieść się gdzieś w miarę niedaleko. 

Myślimy o Cegled, Bogacs A może coś innego? 

Generalne wschodnie Węgry. 

Zależy nam na

-atrakcjach dla nastolatków

-campingu przy basenach z możliwością dowolnej ilości przemieszczania się pomiędzy campingiem A basenami 

-fajnym miasteczku

Może macie jakieś typy do polecenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rogaliki napisał:

Bez możliwości wchodzenia i wychodzenia z terenu. 

Jestem w Zalakaros prawie co sezon. Zawsze Pani na recepcji wypisuje nam karty, które pozwalają na wychodzenie z basenów i wracanie na nie. Musieliście czegoś nie dogadać na recepcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomii napisał:

Jestem w Zalakaros prawie co sezon. Zawsze Pani na recepcji wypisuje nam karty, które pozwalają na wychodzenie z basenów i wracanie na nie. Musieliście czegoś nie dogadać na recepcji. 

10 godzin temu, Tomii napisał:

Jestem w Zalakaros prawie co sezon. Zawsze Pani na recepcji wypisuje nam karty, które pozwalają na wychodzenie z basenów i wracanie na nie. Musieliście czegoś nie dogadać na recepcji. 

Masz rację, dostaliśmy kartę, która dawała możliwość jednoktotnego powrotu na basen w ciągu dnia. Pisząc to miałam na myśli nieograniczony wstęp na baseny w ciągu dnia. 

A jak wg Was wygląda Cegled? 

Czy tam baseny są koło campingu? Jak często można się przemieszczać pomiędzy? Jak atrakcje dla młodych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 14:30, rogaliki napisał:

O Hajduszoboszlo nawet nie pomyślałam. Dużo mogę zrobić dla moich dzieci, ale nie wiem czy nalezy do tego wyjazd do Hajduszoboszlo. W moich oczach jest to moloch jak Władysławowo w środku sezonu. A może nie jest tam tak żle? Może teraz nie ma jeszcze sezonu? Może rzeczywiście Hajduszoboszlo?

Zasialiscie w zeszłym roku ziarno ciekawości. W tym roku startowalismy już 24.06 i zdecydowaliśmy, że na pierwszy ogień idzie właśnie Hajduszoboszlo. ?

Jesteśmy bardzo pozytywne zaskoczeni. Camping bardzo spoko, pełno wolnych miejsc. Stoimy blisko wejść na baseny, blisko toalet i w pełnym cieniu. Baseny bardzo fajnie, dla każdego coś dobrego, porownalabym je najbardziej do Sarvar. I teraz największe zaskoczenie - nie ma tlokow. W basenach pełno miejsca, na zjeżdżalnie nie ma w ogóle kolejek,  wręcz powiedziałabym, ale stoją puste. Miasteczko odpowiednie na wieczorne spacery. Mieliśmy w czwartek już odwiedzać kolejne miejsce, ale dostajemy do niedzieli. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2018 o 06:51, Tomii napisał:

Jestem obecnie w Zalakaros. Jesteśmy tu chyba 4 raz i zawsze nas tu ciągnie.

Zalakaros ma tą przewagę że poza fajnymi basenami, miejscowość jest taka trochę kurortowa. Wieczorem otwartych jest sporo knajpek, jest kino, rożne koncerty. Kemping z jednej strony straszy z drugiej ma swój urok i klimat. 

Sklep dobrze zaopatrzony tuż przy bramie kempingu a obok sklepu stragan z owocami i warzywami.

Zalaegerszegu przeszkadzało mi 3 lata temu to że tłumu spacerowiczów z miasta wchodziły sobie na teren kempingu. Chodzili wszyscy sobie na plażę nad jeziorem. Wieczorem były już pustki ale w dzień bałem się czy ktoś sobie czegoś z przedsionka nie pożyczy.

Woda w łazience śmierdzi i zawsze śmierdziała. W Lipocie woda w łazience też ma specyficzny zapach. Takie ujęcie i nic z tym nie robią.

 

W dniu 23.06.2019 o 22:15, Tomii napisał:

Jestem w Zalakaros prawie co sezon. Zawsze Pani na recepcji wypisuje nam karty, które pozwalają na wychodzenie z basenów i wracanie na nie. Musieliście czegoś nie dogadać na recepcji. 

Na którym kempingu w Zalakaros sa baseny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2019 o 08:40, beadia napisał:

 

Na którym kempingu w Zalakaros sa baseny?

To nie rozumiem. O którym kempingu piszecie w Zalakaros że Pani w recepcji wypisuje karty na wychodzenie z basenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiem. O którym kempingu piszecie w Zalakaros że Pani w recepcji wypisuje karty na wychodzenie z basenów.
O kempingu w Zalakaros. Baseny tam są osobnym obiektem i trzeba do nich się po prostu pofatygować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.  A na jakim kempingu nocujecie najbliżej do Aquaparku? I czy nie wychodzi to drogo płacić oddzielnie camping i Aquapark? Nie byliśmy nigdy na Węgrzech stąd tyle pytań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baseny i ich cennik znajdziesz tu:

http://hellozalakaros.hu/

Kemping jedyny w Zalakaros:

https://www.balatontourist.hu/hu/balatoni-kempingek-szallashelyek/termal

Czy drogo to zależy od wielu czynników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.