Jump to content
Sign in to follow this  
bugii

Dopasowanie profila pod kedre

Recommended Posts

bugii

Witam. :slina: Proszę o pomc w jaki sposób rozgiąc profil w który jest mocowana tzw. kedra od fartucha zasłaniającego dolny bok przyczepy(koło) , gdyż w połowie blokuje się a jest ślad przetarcia profila w tym miejscu i może poprzedni właściciel gdzieś docisnoł.Pozdrawaim.

Maras

Jest takie coś do kedry i nazywa się KEDERDORN

Tu masz zdjecie http://www.verkauf.carafun.de/artikeldet.php?artnr=610-910

Dostępny w el-campie.

Jeszcze jedna fotka http://www.tripple.net/contator/1shoppingcity/shopzauswahl.asp?proid=1000311&mpid=172340

bugii

Dzięki za pomoc. Przeglądałem dzisiaj strony el-campa i tak kojarzyłem to urządzenie ale zmylił mnie opis tego: "Trzpień do konstrukcji namiotowych

Za pomocą trzpienia można usunąć zniekształcenia drążków namiotowych"

Foto:

http://elcamp.movera.com/?navID=163&pID=14832&tpl=details&lang=6

BJoe

Jeżeli dotyczy to otworu w części gdzie wprowadzana jest zgrubienie kedry to dobierz kawałek pręta o średnicy otworu tak żeby wchodził wmiare luźno a jednocześnie możliwie był dopasowany o długości jakieś 2-3 cm lekko go zeszlifuj na końcach włóż w otwór i zapomocą śrubokręta przesuń do zwężenia a potem to młoteczek i w popukuj lekko przez srubokręt w ten pręt tylko ostrożnie aby nie uszkodzić i nie rozszczelnić przyczepy, jeżeli to tylko szczelina to większym śrubokrętem i po sprawie.

bugii

Fajnie-dzięki. Jutro zorganizuje sprzęt i działam. Pozdrawiam.

BJoe

troche czasu mineło.

Może pochwal się jak Ci poszło :ok:

bugii

Witam. Posmarowałem , postukałem i zrobiłem :hop1: . Dzięki za pamięć. Pozdrawiam.

Andy
Jeżeli dotyczy to otworu w części gdzie wprowadzana jest zgrubienie kedry to dobierz kawałek pręta o średnicy otworu tak żeby wchodził wmiare luźno a jednocześnie możliwie był dopasowany o długości jakieś 2-3 cm lekko go zeszlifuj na końcach włóż w otwór i zapomocą śrubokręta przesuń do zwężenia a potem to młoteczek i w popukuj lekko przez srubokręt w ten pręt

Idealnie również nadaję się do tego kulka z dużego łożyska , pobijana śrubokrętem.