Skocz do zawartości

Grecja-sitonia-thalatta camp 2018


Harry

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, ufolz napisał:

Petek jedziemy na Camp Hellas w Kata Gatzea. Aristella menagerka ma dla nas miejsca co w zwszlym roku. 4m od plazy.  Ruszamy dzisiejszym popoludniem okolo 16:00 z Lodzi. Jak cos to pakuj sie.

Szerokości, pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To dobrze, że humory są. Widziałem, że gdzieniegdzie tak lało, że z ulic rzeki się robiły. Uważajcie na siebie. Przez najbliższe dni ma być słabo. 

Wieści głoszone przez media wyglądają tak:

https://www.blic.rs/vesti/svet/voda-nosi-automobile-u-more-poplave-u-letovalistima-u-grckoj-ostavljaju-sokantne/y410b7p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z pogodą na chwilę obecną? Siedzimy w Albanii i póki co pogoda nie rozpieszcza. Myślimy o przejechaniu do Thalatta, ale nie wiemy czy nie trafimy "z deszczu pod rynnę". Dziś większe pół dnia padało, niebo zaciągnięte chmurami. Zastanawiamy się nad zmianą właśnie na Grecję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czepkateam napisał:

Jak u Was z pogodą na chwilę obecną? Siedzimy w Albanii i póki co pogoda nie rozpieszcza. Myślimy o przejechaniu do Thalatta, ale nie wiemy czy nie trafimy "z deszczu pod rynnę". Dziś większe pół dnia padało, niebo zaciągnięte chmurami. Zastanawiamy się nad zmianą właśnie na Grecję. 

Wczoraj padało prawie cały dzień, dziś wyszło słońce, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My stoimy w pierwszej linii. Pogoda jest cudna. 32st. Woda goraca. Miejscs dla swoich zawsze sie znajdzie. 

Filmy i zdjecia strasza ale w nautrze jest spokojnie i cieplo.

Pozdrawiamy z Hellas.

20180628_175850.jpg

 

20180628_155631.jpg

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ufolz napisał:

My stoimy w pierwszej linii. Pogoda jest cudna. 32st. Woda goraca. Miejscs dla swoich zawsze sie znajdzie. 

Filmy i zdjecia strasza ale w nautrze jest spokojnie i cieplo.

Pozdrawiamy z Hellas.

20180628_175850.jpg

 

20180628_155631.jpg

Daj no więcej fotek, miejsce polecane przez kilka osób, chętnie popatrzę ;)

Napisz kilka słów jak droga, czas, oplaty, utrudnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poranku budzi nas taki widok. Dzisiaj troche wieje przy morzu ale na ladzie parowa spiekota. Niebo bez chmurek. Morze idealne do zabawy na materacu z falami. @Marek oplaty to rzecz nieunikniona ale wrazenia i widoki niezapomniane. Nie mam zdolnosci pisania bloga. Czas na leniuchowanie i moczenie odwloka. Pozdrowionka.

20180629_091558-948x300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczela sie upalna pora w Grecji. 
Na smaka dla tych co sie wahaja.. 
Screenshot_2018-06-29-12-50-16.thumb.png.e3feb50aaace60109a4563c1b44b4938.png
Screenshot_2018-06-29-12-49-57.thumb.png.7b38515d192a76fa5a1ec1ef927cd2c7.png



Cudnie :) przypomniały mi się te małe zmrożone, półlitrowe winka z lodówki. Takie akurat na dwie lampki. Tylko w Grecji zawsze były w campingowych knajpkach i sklepach.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośnie internetu, ponieważ pakiet który miałem od Orange zmarnowałem na mecze naszych kopaczy, postanowiłem zakupić u lokalnego dostawcy kartę sim. Jedyny operator którego znalazłem jest w Nikitin (przy głównej drodze na Sitonie) jest Vodafone GR. Koszt to 28 euro na 30 dni, 8 GB. Innego pakietu nie mieli. Wymagany dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.