Jump to content
haisenberg77

Zakup pierwszej przyczepy

Recommended Posts

haisenberg77

Witam, jestem tutaj nowy i nie mam doświadczenia jeśli chodzi o przyczepy. Szukamy przyczepy dla dwójki dorosłych i wpadło nam w oko coś takiego  https://www.otomoto.pl/oferta/elddis-whirlwind-xl-przyczepa-kempingowa-elddis-2000-r-przedsionek-ID6zWDPq.html#8c92f455e3 . Czy warto się nią zainteresowac czy może ktoś ją oglądał i ma coś do powiedzenia na jej temat?

Proszę o jakies opinie. 

Pozdrawiam

NieKumaty

Patrząc na cene , to sprzedający musiałbym dopłacać do tego interesu , Taka przyczepa w UK kosztuje dobre 10 tyś , w stanie nadającym się do czegoś .

Popatrz na cene transportu przyczepy z UK Do PL , to już  jest jakieś dobre pare tysiecy , teraz zadaj sobie pytanie za ile on ją kupił ? Obstawiałbym 3-4 ? Teraz odpowiedz sobie w jakim stanie jest ta przyczepa .

Magneto61

Jeżeli nie jest daleko do oglądania to spoko można obejrzeć. Resztę, czego szukać znajdzie się tu na forum. S[prawa warta grzechu.

GRAFKR

Witaj kolego!Po zdjęciach nie ma co oceniać.Szukaj blisko siebie i jedź oglądać,pomacać.Poczytaj na forum na co zwrócić uwagę i do dzieła.Jak na dwoje to radzę szukać lekkiej i małej,chociaż w sumie to rzecz gustu.Ja swoją kupiłem bo mi pasowała choć w tej cenie miałem inną w lepszym stanie ale ponurą i ze słabym,dla mnie rozstawem.Szukaj ofert prywatnych bo komisy chcą drugie tyle.