Skocz do zawartości

Włochy wenecja +100km


jackas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zulos napisał:

Plus 1 linii to bliskość morza. Ja mam ok. 50m, ale oczywiście bez widoku;-)

Spacerowiczów nie mam bo jestem w 2 alejce od morza.

Różnica w cenie ok. 30 EUR.

Planuję pojawić się na PDT za tydzień w niedzielę (o ile wybor nie padnie na Union Lido - na razie próbuję ustalić co lepsze)

Lepiej celować z przyjazdem w poranek, czy po 15tej jak już wyjedzie kto ma wyjechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Weź pod uwagę jeszcze Marina di Venezia

W mojej ocenie to najlepszy kemping w okolicy. W tym sezonie - z okazjo 60-tej rocznicy powstania - po generalnym remoncie. W środku kompleks basenów, sklepy, restauracje i czyściutka infrastruktura.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę jeszcze Marina di Venezia
W mojej ocenie to najlepszy kemping w okolicy. W tym sezonie - z okazjo 60-tej rocznicy powstania - po generalnym remoncie. W środku kompleks basenów, sklepy, restauracje i czyściutka infrastruktura.
 
 


Zapisałem. Dzięki.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim popatrz na ilość i różnorodność basenów, a zwłaszcza zjeżdżalni. Ostatnio niemal co roku dobudowują nowe...

Poza tym spa - choć nie wiem czy na MDV też czasem nie ma.

Plusem jest też na pewno sklep z akcesoriami kempingowymi. Możesz przyjechać goły i wszystko kupić na miejscu. Jak cokolwiek się zepsuje - wszystko znajdziesz w sklepie.

I jeszcze parę niuansów za tą piąta gwiazdkę, np. darmowa ciuchcia (w PDT możesz się przejechać za jedyne 1,50 od łebka), czy darmowe wi-fi (było kiedyś - nie wiem jak teraz)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim popatrz na ilość i różnorodność basenów, a zwłaszcza zjeżdżalni. Ostatnio niemal co roku dobudowują nowe...
Poza tym spa - choć nie wiem czy na MDV też czasem nie ma.
Plusem jest też na pewno sklep z akcesoriami kempingowymi. Możesz przyjechać goły i wszystko kupić na miejscu. Jak cokolwiek się zepsuje - wszystko znajdziesz w sklepie.
I jeszcze parę niuansów za tą piąta gwiazdkę, np. darmowa ciuchcia (w PDT możesz się przejechać za jedyne 1,50 od łebka), czy darmowe wi-fi (było kiedyś - nie wiem jak teraz)...


Można teraz na początku lipca ładować się tam bez rezerwacji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MdV... sklep z akcesoriami kempingowymi - jest, ciuchcia - jest, bary i restauracje - są, sklepy, piekarnia i cukiernia - są, różnorodność basenów, brodzików dla dzieci, zjeżdżalni i jacuzzi - jest. Dla dzieci polecam taką fajną instalację - naprawdę sprawia dużo frajdy:

120509150411_aquamarina_2.thumb.jpg.cfdf19b0f80c681837d27818153ff995.jpg

146-Ritocco.thumb.jpg.ef31822355bed16ceab1787f7065ca27.jpg

Czego brak w MdV... Nie ma spa. I brak jest również darmowego WiFi. I tak naprawdę tylko to ostatnie jest dla mnie minusem.

A propos sklepu kempingowego - Czy w UL taki sklep jest na terenie, czy piszesz o tym po drugiej stronie ulicy?

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Zulos napisał:

Nie bronię UL jako fan

Ja też nie rozdzieram szat za honor MdV ;) Po prostu bardzo mi się tam podoba, a na UL nigdy nie byłem. W tym roku chyba więc podzielę wyjazd - tydzień na jednym i tydzień na drugim. W ten sposób będę mógł sam rozstrzygnąć, który dla mnie fajniejszy :)

Jeszcze pytanie do bywalców UL - jest tam w sumie 6 różnych rodzajów stanowisk. Czym one się w praktyce różnią (poza wielkością)? I czy poza sezonem (druga połowa września) mogę stanąć gdzie chcę, czy wskazują mi konkretną parcelę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno od 2 tyg. września możesz wybierać do wyboru do koloru. Różnice są w wielkości i osłonięciu od sąsiadów. Niektóre mają indywidualną wodę.

No i w zasadzie tylko UL ma zjeżdżalnie dla nastolatków, a nie tylko dla dzieci. Stąd dla tych, co mają takie dzieci to jedyny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego na PDT wstydzą się sklepu z akcesoriami kempingowymi. Po przyjeździe na informacji spytałem o taki sklep i pani dała mi ulotkę i na mapie wyrysowała jak dojechać do takiego sklepu oddalonego 4 km od kempingu. Tymczasem na kempingu jest taki sklep, ale żeby do niego trafić trzeba wejść między sukienki, koszule i akcesoria do pływania i w głębi na zapleczu za wąskim przejściem jest całkiem dobrze wyposażony sklep. Przechodziliśmy tam wiele razy i nikt nic nie zauważył... Wstydzą się tego? I jaki sens kierować ludzi w informacji do jakiegoś zewnętrznego sklepu jak mają własny w dodatku 50m od informacji...

Acha - parcele na UL różnicuje też zabezpieczenie prądowe - najtańsze mają 6A, droższe 10, a najdroższe nawet 16A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie sklepu karawaningowego w tych okolicach to przypadkiem w drodze do Punta Sabbioni trafiliśmy na taki sklep, dość dobrze wyposażony :

https://goo.gl/maps/R3jhvGaiSW12

20180612_152650_resized.thumb.jpg.ffa483e50b2e0ee648034bc18fe6c08d.jpg

co do cen to trzeba sprawdzać , niektóre rzeczy taniej niektóre drożej niż w PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.