Jump to content
Pawel123w

klejenie okna kemping

Recommended Posts

Pawel123w

Witam, wszystkich właśnie kupiłem kemping. Kiedy już wróciłem i obejrzałem  go ponownie  zauważyłem takie mikro pęknięcia od środka ,  ale jak dotykam to szyba jest równa nie czuć niczego. Proszę was napiszcie co można z tym zrobić albo jaka firma to naprawi z góry dziękuje.

^5BEC0DE6309CD5AF7C6304708C938CC7129EB99C09F8D33729^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

^851C10575700F749757EEFF592F467437FEA393FD8667344ED^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

^05680367A826711EAF5736859E599B03B3B054F2AE4032D797^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

^DB71D4AEB7FB457E9F6D42F314B683DB9046F197C29807B58E^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

kmtaxi

Nic z tym nie zrobisz i tak to zostaw, na razie będzie całe. Jedynie wymiana całej szyby. Powstały od mycia nie zalecaną chemią, od starości przy silnym nasłonecznieniu.

leszek

Mam to samo na jednej szybie . Jeżdżę z tym już ponad 6 lat i nie powiększa się ani nie zmienia . Gdzieś był wątek że powstaje od tego jak myje się gorące okno w upalny dzień chemią do mycia szyba na bazie alkoholu . Alkohol szybko odparowuje i powstają mikropęknięcia .

Larysa

T.j. pisze Leszek, zostaw to w świetym spokoju. Nic z tym nie zrobisz. Ja też to miałam na oknach dość młodej przyczepy. Denerwowało mnie to, chciałam wymienić szybę ale w takim rozmiarze nie było. Kupiłam na allegro naklejki samoprzylepne z zewnątrz i tam gdzie było najgorzej nakleiłam np. "na księżycu nocą siedzi dziewczę i czarodziejską laseczką sypie gwiazdki: cały ten wzór był biały a reszta przezroczysta. Wyglądało to bardzo ładnie. Świetnie znosiło warunki atmosferyczne a co najważniejsze zasłaniało te okropne  pęknięcia a od wewnątrz też trochę maskowało. Proponuję: zrobić nakrycia na szyby wystawione na dużą operację słońca i to latem i zimą. Różnice temp. mają zły wpływ na pleksi.

Pawel123w

dziękuje wszystkim  za odpowiedzi pozdrawiam 

Edited by Pawel123w (see edit history)