Skocz do zawartości

Potrzebuje Pomocy w wyborze


BANDY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów z forum . Potrzebuję pomocy przy wyborze nowej przyczepy , mam trzy typy nie wiem którą wybrać . Burstner Ventana 465 ? ,KNAUS EIFELLAND HOLIDAY 460 ?,Home-Car Rally 450 .:bzik: A może ktoś ma albo zna kogoś kto jest na etapie sprzedaży godnej polecenia przyczepy .

max DMC 1150 . Dziękuje i pozdrawiam .

892355702_4_1080x720.jpg

896907137_2_1080x720.jpg

846603827_2_1080x720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym zdjęciu z zewnątrz to słabo coś ocenić, pomóc...

Napisz na czym Ci zależy i wklej linki do tych ogłoszeń które rozważasz ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zależy mi na dwóch sypialniach rodzinka 2+2 Dmc max 1150 kwota do 18000 tyś link do tych moich propozycji już wysyłam .

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-ventana-465zadbana-ID6Aaxdb.html 

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-eifelland-holiday-460-z-przedsionkiem-ID6Aonv6.html 

https://www.otomoto.pl/oferta/home-car-rally-450-ID6yQraX.html#7a30041078

5 minut temu, NieKumaty napisał:

Szczerze to model nie ważny , patrz na stan .

Pierwsze co zaobserwowałem , w knausie pod oknem jest coś niepokojącego . Z Fabryki tak napewno nie wyjechało .

Dziękuję za spostrzegawczość :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z tych ogłoszeń nie wzbudza we mnie dobrego wrażenia. A Bedlno to już omijaj z daleka.

...jeśli miałbym coś z tych ogłoszeń obejrzeć to tylko Burstnera, ale ten sprzedajaący też jakoś dobrze mi się nie kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pierzasty napisał:

Żadne z tych ogłoszeń nie wzbudza we mnie dobrego wrażenia. A Bedlno to już omijaj z daleka.

...jeśli miałbym coś z tych ogłoszeń obejrzeć to tylko Burstnera, ale ten sprzedajaący też jakoś dobrze mi się nie kojarzy.

jakoś dobrze mi się nie kojarzy........????? coś wiesz na jego temat 

Dobrze że napisałem o poradę koledzy do Was :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home Car to przyczepa z wypożyczalni. Ja przyczepy z wypożyczalni darowałbym sobie.

Burstner na zdjęciach ogłoszenia wygląda dobrze. Nie widzę niczego niepokojącego. Wykazując daleko idącą ostrożność można jedynie napisać, że na szafce nad podkową wisi "zapaszek", który może maskować "smrodki" ale nie koniecznie, może właściciel po prostu tak lubi.

Knaus jak widać jest mocno "zarysowany" (wgniecenie) od okna w stronę tyłu przyczepy. W łazience widać, że brodzik był nierzadko używany, brodzik nie jest uszczelniony po obrysie (trzeba by było uważnie sprawdzić podłogę pod brodzikiem).

Burstnera bym obejrzał, Knausa jeśli masz blisko możesz pooglądać w ramach edukacyjnych (warto zobaczyć kilka przyczep przed zakupem tej właściwej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w przypadku Burstnera sprzedający wystawia ogłoszenie jako osoba prywatna ale na koniec opisu informuję, że wystawia fakturę vat marża, czyli prowadzi działalność gospodarczą, ... . Ehhhhhhhh :-(

Jeśli mieszkasz w Czechowicach Dziedzicach to może zacznij od odwiedzenia firm z Bierunia. Masz sporo do pooglądania, możliwość porozmawiania, jeśli dobrze pamiętam center camp daje gwarancję na szczelność przyczepy, masz blisko !! :

Burstnera masz na pomorzu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuczek napisał:

Zauważyłem, że w przypadku Burstnera sprzedający wystawia ogłoszenie jako osoba prywatna ale na koniec opisu informuję, że wystawia fakturę vat marża, czyli prowadzi działalność gospodarczą, ... . Ehhhhhhhh :-(

Jeśli mieszkasz w Czechowicach Dziedzicach to może zacznij od odwiedzenia firm z Bierunia. Masz sporo do pooglądania, możliwość porozmawiania, jeśli dobrze pamiętam center camp daje gwarancję na szczelność przyczepy, masz blisko !! :

Burstnera masz na pomorzu.

 

No i co z tego ,że prowadzi działalność gospodarczą,czy to żle, że robi to legalnie?Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.Linki podane przez Ciebie też są podmiotami gospodarczymi ,tyle że bardziej znanymi .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czajka napisał:

No i co z tego ,że prowadzi działalność gospodarczą,czy to żle, że robi to legalnie?Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.Linki podane przez Ciebie też są podmiotami gospodarczymi ,tyle że bardziej znanymi .Pozdrawiam. 

Ale ja niczego nie wsadzam do jednego worka i nie deprymuje. Zasadą portalu ogłoszeniowego z którego pochodzi ta oferta (i innych portali również) jest to, że jeśli ogłoszenie daje firma to oznacza się jako firma a nie osoba prywatna. Wtedy to widać, wtedy to się da odfiltrować, wtedy unika się pomyłek i rozczarowań. To może być zwykła pomyłka lub przeoczenie ale może też być celowe działanie. Ja nie podnoszę wątku legalności ani nie opiniuję !

Linki do firm podałem nie dlatego, żeby przekierowywać uwagę kolegi Bandy na te podmioty gospodarcze, nie dlatego, że są znane, itp .... ale z jednego, konkretnego, opisanego i moim zdaniem ważnego powodu: ma oba punkty blisko i zanim zacznie pokonywać cały kraj w celu oględzin "za płotem" może zobaczyć kilka przyczep. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Nie problem w tym że jest handlarzem tylko że wprowadza w błąd że niby jest osobą prywatną i sam tą przyczepe użytkował

Sprzedawca może zajmować sięczymś innym  i nie sprowadza masowo przyczep,może dodatkowo ma wpisane  w CEIDG auto handel i czeka na takie perełki . Sam kupiłem od takiego co w roku 5 góra 6 przyczep sprowadza(znienawidzone Angielki :)) i sprzedaje jako prywatna osoba.Jeśli sprowadza przyczepki naprawdę w dobrym stanie ,to po co zaprzątać sobie głowę takimi szczegółami,jedynym i najlepszym rozwiązaniem to zobaczyć ją real .Jeśli naprawdę jest taka jak w opisie to i kilometry nie są straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.